Alper Altun

Haber ve Medya Sorumlusu 📺
Yönetici
Administrator
1592165905150.png

- Muslera'nın sağ ayak tibia ve fibula kemiklerinde kırık tespit edildi ve sezonu kapattı.
- Florin Andone ağır sakatlandı.
- Donk sarı kart gördü, cezalı.
- Adem Büyük kırmızı ile cezalı.
- Galatasaray'ın ligdeki 10 maçlık yenilmezlik serisi sona erdi.

Halim Kırıkçı

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
hakem rezaletti dogru ama hakemden önce kendimize bakalım rezil bir oyun ile sakatlıklara ve yenilgili istedik

Murat Yanut

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Yatacak yerin yok, ailelerine bir şey olmasın ama Rize yönetiminin ve hakemin başına bir şey gelirse gram üzülmem.

Sarp Ekin

10 Numara!
Neyse ki Linnes oynamadı, yoksa sol kanat otobana donerdi!?

Alpay Asma

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
2-0 olana kadar top oynamak istemeyen takım vardı.

hakem ağır bir vakayi Hayriye.

Kubat Tokmakçı

Aslan Üye
Bu hakem bu ülkede hakemlik yaparsa yazıklar olsun
Bir tane bizim lehimize kararı yok
Tamamen tezgah 1 maçtı

Futbol oynayanlar bilir.
Bazı hakemler vardır...
Neyse ya yazamıyorum herkes görüyor zaten

Evren Caglayan

Aslan Üye
Twiterde her gun idman resimlerine bakiyordum ayak tenisi ayak tenisi gulmece eglenmece bir tane kiran kiranq mucadele gormedim pasam diyorki mac yapamadik yapsaydin 22 futbolcun yokmu ayir iki takima kora kor mac olsun sivas yapti basak yapti ts yapti senin aklin futbolda degilki ya sportif direktor ol yada gor torun sev her sene hazir olmayan takimlarla puanlari sacip

Sonra yakalamak icin omrumuzden omurmi gidicek Fernando burda yuruyordu ac izle Sevillada napiyor At sahibine gore kisner yuruyerek oynayan rizeye bak bir dakka durmadan kopek gibi kostular bu takimda boldrin aminu ogulcan oynamadi Unal karaman farki

Gecenin ozeti sakatlara allah sifa versin Terime de allah akil fikir versin

Yiğit Sönmez

Aslan Üye
Twiterde her gun idman resimlerine bakiyordum ayak tenisi ayak tenisi gulmece eglenmece bir tane kiran kiranq mucadele gormedim pasam diyorki mac yapamadik yapsaydin 22 futbolcun yokmu ayir iki takima kora kor mac olsun sivas yapti basak yapti ts yapti senin aklin futbolda degilki ya sportif direktor ol yada gor torun sev her sene hazir olmayan takimlarla puanlari sacip

Sonra yakalamak icin omrumuzden omurmi gidicek Fernando burda yuruyordu ac izle Sevillada napiyor At sahibine gore kisner yuruyerek oynayan rizeye bak bir dakka durmadan kopek gibi kostular bu takimda boldrin aminu ogulcan oynamadi Unal karaman farki

Gecenin ozeti sakatlara allah sifa versin Terime de allah akil fikir versin
ayrıca maç başı söylediği şey takım hazırlanamadı türünden madem öyle gençleri çıkar press yapsınlar öyle topa sahip ol belki falcaoya top gider gol olur vs yazık başka ne denilebilir ki

Semih Nalbant

yuzarsif
10 Numara!
Objektifligin bokunu cikariyor bu forumda bazi arkadaslar kotuyuz diye hakeminde agzimiza sicmasina gerek yok.

Aslan Akdoğan

Tecrübeli Üye
Bu hakeme düdüğü astırmayanın ben... Andone'nin pozisyonu nasıl penaltı değil ben de yanlışlıkla kayayım bacak ayak ne varsa kırayım bir şey olmasın.

Üst Alt