Roberto Mancini Resmen Zenit'te! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roberto Mancini Resmen Zenit'te!

Interle geçirdiği son dönem kötüydü. Bir sürü transfer yapıp bir sürü hatalar yaptı, takımı yeni sezona hazırlayamadı, onca transferden sonra bu takım yeterli değil gibi sözler kullandı, palacio ve nagatomo gibi şampiyonluk için oynayan takımda oynamaması gereken topçuları oynatıyordu hep

cityle şampiyon oldu ama avrupada rezil oldu. o döneme göre bok gibi para harcadilar ama 3 kere cl gruptan çıkamadılar.

Daha önce Avrupa'da hiç geçmişi olmayan, ikinci ligden birkaç sene önce çıkmış kulüpte toplama takımla Avrupa'da iş yapmak kolay iş diil. City'e birkaç yıl tecrübe lazımdı o gruplardan çıkmak için, grupları da o kadar kolay diildi. Gerçi Leicester örneği de var ama onlar City gibi kelalaka toplama takım diildiler, bi takım ruhu var en azından, kura şansı da vardı biraz.

Klopp'lu Dortmund bile ilk CL senesinde Olympiakoslu grubu sonuncu bitirdi, ki Dortmund'un Avrupa kupalarında bi geçmişi var.

İnter'de ikinci dönemi kötü evet ama İnter hep böyle yaw. Diyorum ya İtalya'nın Fener'i. O zaman şimdiki paraları da yoktu, iyi oyuncular alamıyorlardı.

Son düzenleme:
OK, degerlendirmemizi yapalim...

Kendi dönemine bakiyorum, Mancini tarihimizin en genis kadrosu ile Fenerbahce´den 10 puan fark yedirip sampiyonluk vermistir.

Ondan sonrasini bakiyorum ki, bana göre degil ama bu isine gelen beylerin en önemli degerlendirme mekanizmasidir, resmen agzina etmis Prandelli´nin.

Nereden tutarsan elinde kaliyor...

Sene 2007.. Mancini'den nefret ediyordum, sene 2017.. Mancini'den nefret ediyorum. Sene 2037.. Allah takrisatını affetsin hiç sevmezdim.

Bu şehre bi gram faydası yok işte hayatında kulup çalıştırmamış adamıda Adanaspora yolladı dalga geçer gibi
Destek olması mı gerekiyor ? Adam Galatasaray lı sonuçta. Memleketisi adana olmaktan hariç bağlantısı yok pek demek ki. Kişinin tercihine kalmış bir mesele olduğunu düşünüyorum.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Destek olması mı gerekiyor ? Adam Galatasaray lı sonuçta. Memleketisi adana olmaktan hariç bağlantısı yok pek demek ki. Kişinin tercihine kalmış bir mesele olduğunu düşünüyorum.

20 yaşında kaptan olduğu, milli takıma yükseldiği takım Adana Demirspor.İşine geldiğinde Adanalıyım der stada ismi verilir bi maça bile gelmez.Sen sadece Galatasaray üzerinden bakıyorsun. Benim kendisini sevmememin Galatasarayda geçirdiği günler ile alakası yok

20 yaşında kaptan olduğu, milli takıma yükseldiği takım Adana Demirspor.İşine geldiğinde Adanalıyım der stada ismi verilir bi maça bile gelmez.Sen sadece Galatasaray üzerinden bakıyorsun. Benim kendisini sevmememin Galatasarayda geçirdiği günler ile alakası yok
Adanaya sırt cefirdi diye sevmiyorsun anladımda adam icinden gelmiyorsa saygı duymak gerekir. Zorla olmaz yanj ama senide anlıyorum az çok.

hocama şöyle 200 kişilik geniş ve kaliteli bir kadro vermeleri gerekir çünkü her maça farklı 11 denemesini seviyor boş bir td

Üst Alt