Roberto Mancini - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lucescu hariç daha iyisini getiremeyeceğimize göre, en az 1 yıl daha takımın başında kalması taraftarıyım. Takımı sezon ortasında kaos ortamından alıp zirveye çıkaramamış olsa da iyi bir performans gösterdiğine inanıyorum.

Kendisini en çok kadro seçimlerinde eleştirdik ama Selçuk, Burak'ın alternatifi de yok ki, mecbur oynatıyor adam yoksa kendisi de mutaka görüyordur onların eksiklerini. Umut G. ne kadar da oynamalı deseniz de formsuz Selçuk'un bile yanından geçemez. Yazın yapılacak gerekli transferlerin ve iyi bir hazırlık döneminin ardından yeni sezonun sonunda Mancini ile birlikte 4. yıldızı takacağımızdan hiç şüphem yok.

Roberto Mancini, Konya kafilesine masör, aşçı, çaycılar ve çok sayıda tesis çalışanını da dahil etti.

Fatih_Terim_134482332.jpg

Hocanin arkasinda durmak istiyoruz da sürekli hata yaparsa sonra ben bu takimi kurmadim diye laflar söylerse zor savunulur.

Umarim gelecek sezon, bu sezonki ilk 1-2 ay performansi görürüz, çünkü belirli bir dönemde takimi çok iyi oynatti.

Bruma'ya mutlaka sans vermesi lazim ve sakat degilse her zaman ilk 11de oynamali, bu saçmasapan 3-5-2i birakmali artik.

Seneye şampiyon olursa çok daha farklı sevinirim. Çünkü kulüp tarihinde belki de ilk kez bir teknik direktöre tüm taraftarın başarısız gördüğü bu kadar çok güvenmiş ve karşılığını almış oluruz. Belki taraftarların tepkileri , taraftar olarak tepkilerimiz daha çok oturur. Yabancı hocaların gelirken korkmadan gelecekleri bir ülke ve takım olmuş oluruz.

Hadi hayırlısı sinyor :encouragement:

Seneye şampiyon olursa çok daha farklı sevinirim. Çünkü kulüp tarihinde belki de ilk kez bir teknik direktöre tüm taraftarın başarısız gördüğü bu kadar çok güvenmiş ve karşılığını almış oluruz. Belki taraftarların tepkileri , taraftar olarak tepkilerimiz daha çok oturur. Yabancı hocaların gelirken korkmadan gelecekleri bir ülke ve takım olmuş oluruz.

Hadi hayırlısı sinyor :encouragement:

Deplasman maçlari yine yenemezsek gelecek sezonu bitirmez bence.

Gitmemesi daha iyi olacaktır. Bu adam başarılı olacaktır, futbolcuların teknik taktikten anlamayışı, basiretsiz oluşlarının cezasını adam çekiyor. Takım nasıl oldu da bir anda çözüldü? Buna bakmak lazım.

Seneyede bizimle gibi ben herkes gibi karalar bağlamış durumda değilim arkasında destek olacağız seneye başarı gelecek umarım.Sonuçta ikinci olup birde türkiye kupasını alırsak çokta başarısız durumda değiliz

Gitmemesi daha iyi olacaktır. Bu adam başarılı olacaktır, futbolcuların teknik taktikten anlamayışı, basiretsiz oluşlarının cezasını adam çekiyor. Takım nasıl oldu da bir anda çözüldü? Buna bakmak lazım.

O kadar teknik taktikten anliyorki son 18 deplasman maçta sadece 4 maç yenmeyi başardi.

Vay be...

Sorun yönetim ve Mancini de - sen 3 defansif orta saha oyuncularla oynamak istiyorsan, NEDEN orta saha oyuncusu istemedin?

Yekta ve Ceyhun yetersiz ve Selçuk ve Meloyla birlikte oynayamaz, Selçuk 2 senedir formsuz ve onun yerine bir alternatif alinmadiydi.

Oynadigi sistem şuan iyi çalişmadigi için bu takim için en iyi kisa vadeli sistem bulmaliydi, mesela Selçuk, Melo, Sneijder'li orta saha, ama illa kendi sevdigi aşiri defansif sistemi tercih ederek bizi bu hallere soktu.

Bu yaz mutlaka en az 2 orta saha oyuncu alinmasi lazim (bir DM, bir de Selçuk'un ilk 11deki yerini almasi)

Alinmazsa çok çekecegiz gelecek sezon.

Şahsen hocadan bi beklentim kalmadı artık aylarca savundum ama artık yetti Semihi sağ bek oynatmak nasıl bi kafadir arkadaş

Üst Alt