Robin van Persie, 1 Yıl Daha Zaman İstiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robin van Persie, 1 Yıl Daha Zaman İstiyor!

Evladına sahip çıkacaktır Fener Bahçe yönetimi hemen sözleşme imzalayacaklar. Altı üstü 420 gün sakat kalmış. Koskoca Robin bu normal biri değil ki ! Ondandır sözleşme uzatılması gerekiyor.

Türk futbol tarihin en büyük kazik transferi oldu kendisi, tabi bundan daha cok sakatlanan olmustur ama aldi ücrete göre katkisi sifir

Türkiye'de kaliteli golcüler iş yapmıştır her zaman, bitik dediğimiz topçular bile geldikten sonra ligin havasını değiştirmiştir. Love ve Eto'o en yakın iki örneği, Love 2009'dan sonra hızlı düşüşe geçti. 32 yaşından sonra tekrar gol yağdırmaya başladı adam. Eto'o gelmeden önce 3-4 yıl git gide düşen performansı vardı. Son gittiği takımda artık emeklilik zamanı gelmiş falan dedirtiyordu 36'sında 3 sezondur ligin tozunu attırıyor.

Ama Samandıra'nın havasından mıdır, suyundan mıdır bilinmez Fener'e gelen kaliteli golcülerin hiçbiri iş yapmamıştır yatmıştır. Soldado ve RVP en yakın iki örneği

Van Persie: "Her zaman hazırım" (IG)

DSnfCT8WsAA4GUr.jpg

Bak, Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşıyorum, her gün ayrı bir rezilliğe imza atan en yetkilisinden hademesine kırk türlü olay görüyorum ama ben senin kadar yavşağını, senin kadar arsızını görmedim be Robin.

Robin demişken, Himym deki Robin ne hatundu be.

Üst Alt