# Robinson Zapata - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Robinson Zapata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Robinson Zapata

925-181860-1.jpg

Derhal alınmalı.

Şimdi bizimkiler Romeroya 6 milyuon euro vereceğine bunu almak daha mantıklı derler bunu alırlar. Zaten hagi elemanı tanıyordur adam uzun yıllardır Romanyada.

Zapata'yı bizim maçlar birde Şl ligi maçında 2 maçını izlemişdim..Çok bariz hata yaptığı maçlarını hatırlamıyorum..Bence çok kötü bir kaleci değil..Bu arad eğer hagi bu kaleciyi istiyorsa illa alın derse kesin alır yönetim..Hagi'ye oyuncu seçiminde güveniyorum..Ahmet'e katılıyorum..Bükreş'te hagi bunu baya maçını izlemiştir..Bu arad romero olmuyormuş.Ftw yazmış..

Açıkcası Zapata'nın, Ufuk'tan aman aman üstün özellikleri olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca yabancı kontenjanını, kalecinin işgal etmesi lüks olur. Ama bir yabancı kaleci alınacaksa Romero alınmalı. Arjantin Milli Takımı kalecisi ve henüz çok genç.

Açıkcası Zapata'nın, Ufuk'tan aman aman üstün özellikleri olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca yabancı kontenjanını, kalecinin işgal etmesi lüks olur. Ama bir yabancı kaleci alınacaksa Romero alınmalı. Arjantin Milli Takımı kalecisi ve henüz çok genç.

Ne lüksü? 2 yediğimiz golden 1i kaleci hatası.Bence en önemli mevkilerden biridir kale futbol için.

Şu anda Ufuk'tan Ligdeki bütün kaleciler iyidir. Bukadar berbat bir kaleci ve hantal bir kişi görmedim.

Ne lüksü? 2 yediğimiz golden 1i kaleci hatası.Bence en önemli mevkilerden biridir kale futbol için.

Ben kaleci alınmasın demiyorum. Eğer alınacaksa kaliteli bir kaleci alınmalı. Sizce Zapata yabancı kontanjanına yer ayıracak kadar iyi bir kaleci midir?

Ben kendisinin 1-2 maçını anca izlemişimdir. Pek bir bilgim yok. Youtube videolarına göre Ufuk'tan pek bir fazlası yok gibi.

Bu konuda Hagi'ye güvenmek lazım. Defalarca izlemiştir, kötüyse aldırmaz. Ha yönetim ortasaha ve forvet transferine kaynat yaratmak için kaleyi bedavaya getirelim diyorsa orası ayrı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt