Rodallega: ''Bonservisim hala 1 milyon 750 bin Euro'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rodallega: ''Bonservisim hala 1 milyon 750 bin Euro''

rodallega_akhisar_sev.jpg

Hugo Rodallega, SABAH’ a konuştu: “Galatasaray’a gitmeyi çok istiyorum ve bonservisim hala 1 milyon 750 bin Euro.”

İsmi transfer döneminin başından beri Galatasaray ile anılan Hugo Rodallega, Türkiye'ye döndü. İzmir'e gelip Akhisar için sağlık kontrolünden geçen Rodallega burada basın mensuplarına yol yorgunu olduğunu söyleyerek herhangi bir açıklama yapmadı.

SABAH; Kolombiyalı forvete ulaştı ve transferdeki son durumunu sordu. Rodallega net konuştu: "Evet, Galatasaray'ın bana bir ilgisi var. Ben de Galatasaray'a gitmek istiyorum. Ancak kulüpler arasında problemler var. Bekliyorum ve bu sorunun çözülmesini umuyorum." Tecrübeli golcü Hugo Rodallega'ya son olarak Akhisar'la olan sözleşmesindeki 1 milyon 750 bin Euro'luk çıkış opsiyonunun devam edip etmediğini sorduk. Kolombiyalı forvet bu soruya "Evet, bu rakam hala geçerli" yanıtını verdi.

2015-16 SEZONU

37 MAÇ
35 İLK 11
21 GOL
2 ASİST

44

7 sezon İngiltere'de top koşturan Rodellaga, bu süre zarfında forma giydiği 205 maçta rakip ağları 44 kez havalandırdı.

yedek forvet güzel olur birinci luiz adriano olsun yedekte bu hayaller bunlar hayatlar mustafa pektemek gibiler

4loJpp.png

Rodallega hayırlı olsun diyebiliriz herhalde. Yalnız bu adamların çapı belli artık gördük. Bunu alırlarsa yedek olarak almazlar. Forvet hattımız Rodallega-Umut olur. Kanser biraz daha ilerler.

gelmesin gelmesin diyenler nerde yasiyor? 1 milyon arti bilmem kac adamin cikis parasi.. en son nezaman 2 milyondan ucuza is yapacak oyuncu almisiz biz? serdar azize verilen futbolcularla beraber toplam 6-8 milyon gibi bi para verebiliyosan, o halde rodallegayada 1 küsür milyon verirsin.. gerekirse yedekte otursun.. mal yönetim.

Geçen sene de bir sürü forvete burun kıvırdık sonra Dursun çapsızı bizi Umut'a mahkum etti. Şu anda 2 hatta mümkünse 3 forvete ihtiyacımız varken düşük maliyetli Rodallega'ya hayır deme lüksümüz yok.

Adriano-Rodallega-Cornelius gelsin.

Rodallega bu gerçeği açıklamasaydı 3 milyona alırdı bizim Dursun..Arada komisyon dönme şansı kalmadı şuan malesef beklemeyin gelmez

Gol ortalamasi 8
Yaşı 30 olmuş biri için 1.750 çok fazla.

2 milyona Çok daha genç ,gelişime açık ve güçlü oyuncular rahat bulunur.

Diedinho filan.

HELAK OL DURSUN.

Niasse ve Bakambu da da boyle burun kivrilmisti, seyircimiz ne zaman dusuk seviyeyi kabullenecek , seve seve mi zorla mi onu merak ediyorum

gelmesin gelmesin diyenler nerde yasiyor? 1 milyon arti bilmem kac adamin cikis parasi.. en son nezaman 2 milyondan ucuza is yapacak oyuncu almisiz biz? serdar azize verilen futbolcularla beraber toplam 6-8 milyon gibi bi para verebiliyosan, o halde rodallegayada 1 küsür milyon verirsin.. gerekirse yedekte otursun.. mal yönetim.
Burada sosyal medyada gelmesin diyenleri imtina ile dinleyen bir yönetim mi var. Taraftarlar ne isterse onu yapıyor sanki adamlar aile kulübü yaptı istediği her şeyi yapıyorlar taraftarı taktıkları yok.

Ben çok düşük seviye olarak görmüyorum.. Geçen sene izlediğim Rodallega çok kaliteli bi forvetti..Hele kayseriye attığı golü canlı izlemiş biri olarak beğenmemek mümkün değil. Eski fenerli sow gibi fırsatçı girişken top ayağına yakışan bir..

AMMA. kocaman bi ama var hepimizin aklında
-Alınacak tek forvet Rodallega mı olacak? yani UMut ve Rodallegayı mı izlyeecz
-Umut u gönderip Rodalleganın yanına kaliteli başka bi forvet mi alacaz
-Eren aynı fiyat olmayacağı için Erene farkını verip onu mu almalı..

Gibi ama ben bu yönetimin Umutla devam bile edebileceğine inandığım için kaçırılmamalı diyorum

Üst Alt