Rodrigues, Galatasaray'la İlgili Yaptığı Beğenileri Kaldırdı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben Rodriguez'e haksızlık yaptığımızı düşünüyorum..Fatih Hoca ligin ilk yarısında Feghouli'ye yaptığını yaptı üstünü çizdi sonra devre arası satıldı.. Arabistan'da gol atamayınca kariyerini kurtarmak için kendince Avrupa takımına gelmiş oldu.. Kim ne derse desin içinde Galatasaray'lı.. Bence kendisi bile üzülmüştür Galatasaray yerine Fener'e gittiğine..

Bana göre Onyekuru'dan da Bruma'dan da üstün oyuncuydu. Bruma-Rodriguez-Onyekuru'nun hangisi iyi diye konu açtılar ve bunları yazdım ki Real maçında dediklerimi ispatladı. Bence gelecek sene kuşların en etkili silahı olacak.. Fener'in almasına üzüldüğüm tek adamdır Rodriguez..

Kaldırmış olması normal. Feci linç yemeye başlamıştı.
Açıkçası ben garrye hiç öfkeli veya kızgın değilim. Çok yüksek ihtimal biz isteseydik rahatça kiralar veya geri alırdık.
Fakat bu maliyete veya oynatmak istediği oyun anlayışına göre fatih hoca %99 istemedi garryi. Aksi takdirde kesinlikle tercihi biz olurduk.
O yüzden herhangi bir antipati duymuyorum, kötü oyuncu değil ama tek başına fark haratacak, bu maliyetlerin oyuncusu asla değil. Biz bu maliyete feghouli belhanda oynatıyoruz yav komedi

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu tür konuları özelike hortlatıyorlar ki konsantrasyonumuz bozulsun

Önce malatya maçımız var

En önemli maçımız sıradaki maçımız

Kesin 3 puan almalıyız

KONSANTRASYOM

Üst Alt