Rodrigues Transferinde Bakanlık Devrede | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rodrigues'in 2 yıllığına bedelsiz olarak Fenerbahçe'ye kiralanması Suudi Arabistan'da büyük yankı uyandırdı. Bakanlık, Al-İttihad'dan transferin mali detaylarını açıklamasını istedi.

kralspor2788.jpg

Suudi Arabistan'da yüksek bonservis bedeli ödenerek yapılan transferler mercek altında. Spor Bakanlığı'nın yabancı sınırı getirmeyi düşündüğü dönemde, Rodrigues'in Fenerbahçe'ye bedelsiz kiralanması yeni bir krize neden oldu.

Arap basınında çıkan haberlere göre, Fenerbahçe'nin Garry Rodrigues'i bedelsiz kiralaması üzerine Al İttihad taraftarları, oyuncunun daha 6 ay önce 9 milyon euro bedelle transfer edildiğini hatırlatarak tepki gösterdi.

Oyuncunun neden bedelsiz kiralandığını sorgulayan taraftarlar, kulübün yönetilme şekli ve mali kaynaklarını harcama biçimini eleştirdi.

BAKANLIK'TAN İTTİHAD'A MEKTUP
Ariyadhiah gazetesi, Suudi Arabistan Spor Bakanlığı'nın bu transferle ilgili çıkan haberler sonrası Al İttihad kulübüne bir yazı gönderdiğini ve transferle ilgili mali detayların istendiğini ifade etti.

Kralspor

sadece bu mu , sow transferi daha birçok pislik var.

ayrıca elif transferi de buram buram pislik kokmaya başladı.

çok ciddi yaptırım yapılması lazım bu transfer şikesine.biz en ufak kuruşu açıklıyoruz , bunlar elden para verip ffp'yi transferle deliyorlar.

bolu'ya 1m euroya satılan kaleciyi hiç saymıyorum rezillik.
Elif transferinde bişey çıkmaz arkadaşlar. Talip olan kulüpler ortada. Ayrıca şu da bi gerçek ki ne kadar beğenmesem de Elif'i çoğu avrupa kulübü fenere gelmeden önce de izledi fenerde de izledi. Bana göre 7-8 milyonluk bi oyuncu ama şu anki piyasa malum.

Onun dışında Ertuğrul'un transferini gerçekten incelemek lazımdı ama kimse hamle yapmadı. Bolu tarihinin bütün transferlerini toplasak 1.milyon euro etmez iken Fener'de 6 yılda 3 maça çıkmış adama 1 milyonu saymak bariz transfer şikesidir. O kaleciyi de 2-3 maçta oynatıp bedelsiz yollamak Bolu'nun en hafif tabir ile haysiyetsizliğidir.

Elif transferinde bişey çıkmaz arkadaşlar. Talip olan kulüpler ortada. Ayrıca şu da bi gerçek ki ne kadar beğenmesem de Elif'i çoğu avrupa kulübü fenere gelmeden önce de izledi fenerde de izledi. Bana göre 7-8 milyonluk bi oyuncu ama şu anki piyasa malum.

Onun dışında Ertuğrul'un transferini gerçekten incelemek lazımdı ama kimse hamle yapmadı. Bolu tarihinin bütün transferlerini toplasak 1.milyon euro etmez iken Fener'de 6 yılda 3 maça çıkmış adama 1 milyonu saymak bariz transfer şikesidir. O kaleciyi de 2-3 maçta oynatıp bedelsiz yollamak Bolu'nun en hafif tabir ile haysiyetsizliğidir.
yahu nasıl birşey çıkmaz , kim uyduruyor talip olan kulüpleri.hepsi yerli basın uydurması.ben takip bile ettiklerini düşünmiyorum.3-4m euro edecek bir oyuncu en fazla.

yahu nasıl birşey çıkmaz , kim uyduruyor talip olan kulüpleri.hepsi yerli basın uydurması.ben takip bile ettiklerini düşünmiyorum.3-4m euro edecek bir oyuncu en fazla.
Ben napoli'den bahsetmiyorum ama zamanında Tottenham izledi mesela. Raporlar EPL'ye uygun olmadığı yönünde gelince hiç girişmediler. Ben yerli basının uydurması olarak sadece fiyatı uydurma olarak görüyorum 18-20 milyon asla etmez ama yazıyorlar

Kaleci Ertuğrul ---- Bolu'ya transfer oldu yedek oturdu --- Bonservis Bolu Fener'e 1 m euro verdi. Bir çöp için 2. ligin takımının yedek kaleci için verdiği para 6.5 trilyon -- Bu takımla 2 gün önce hazırlık maçı oynadılar. ---- Şike var mı yok mu yorum sizin

Ve o zamanlar adamların en değerli futbolcuları kalecisiydi. Buna rağmen kulüp tarihinin en yüksek bonservisini ödeyerek bunu aldılar. Ama sorgulayan yoktu tabiki.

"Devletimizin hükûmetimizin futbola olan katkıları memnuniyet verici seviyede." yazacaktım ki haber Suudi Arabistan Spor Bakanlığı ile alakalıymış.Lütfen yanlış yönlendirici başlıklar açmayalım.

Bakalim araplar transfer usulsuzlugunu aciklama cesaretini gosterebilecek mi
O zaman fifa cezasi bir yana ali efendinin koc ismini ne tur rezilliklere bulastirdigi da ortaya cikacaktir
Super ligin rekortmen gol krali diagneye 15’e musteri bulamiyoruz neymis eljif denen uyuza 20 istenmis de 16’ya birakilacakmis, gecsinler bu ayaklari, bunda da bariz usulsuzluk var
9-10’a aldiklari rodrigezi birak kiralama falan bedavaya verecekler oyle mi, kulahima anlatsinlar

FİFA yakinda bu olaya el atacaktır. Vizyon herkesi aptal zannediyor herhalde. Umarım sağlam bir ceza kitleler şikecilere

Üst Alt