Roma Kaptanı De Rossi: "Galatasaray'ı da seviyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roma Kaptanı De Rossi: "Galatasaray'ı da seviyorum"

Atatürku azicik dogru anlayan birisi öyle bir laf yapmaz. Mustafa Kemal Atatürk yasasaydi böyle bir düsüncüyede üzülürdü.
Atatürk hic bir zaman bu kadar sahsi düsünmemisdir, Atatürkün devrimi ve reformlari deseydin daha dogru olurdu.
Atatürk kendini boyle bir marka görse ülkeyi genclere devir etmezdi.
Atatürkcülük ayrica Atatürkden sonra gelmis bir siyasi düsünce akimdir.
Atatürk devrimciydi ve tutucu bir devrimci degildi - devrimci gibi devrimciydi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Atatürku azicik dogru anlayan birisi öyle bir laf yapmaz. Mustafa Kemal Atatürk yasasaydi böyle bir düsüncüyede üzülürdü.
Atatürk hic bir zaman bu kadar sahsi düsünmemisdir, Atatürkün devrimi ve reformlari deseydin daha dogru olurdu.
.

Can, Atatürk örneğini tanınırlılık ve büyüklük açısından verdiydi hocam.

Marka dan kasıt tanınırlık.

Masal anlatma, bana laf sokmaya çalışma.

sent via GSC

Can, Atatürk örneğini tanınırlılık ve büyüklük açısından verdiydi hocam.
Onu diyorum ya. Yanlis anlasiliyor. Adami marka etmek cok yanlis. Bugunun Turkiye'nin markasi Erdogani edenler gibi. Biz onlari benzemeyiz, biz kisici degiliz, tutucu hic degiliz, biz devrimciyiz asil Atatürk bunu isterdi. Keske Atatürk marka olmasaydida Türkiye bütünüyle dünya capinda bir marka olabilseydi.

Marka dan kasıt tanınırlık.

Masal anlatma, bana laf sokmaya çalışma.

sent via GSC

Gayet marka denen seyi dogru anlamis onu oyle yorumlamisim zaten.
Atatürkü marka eden sen degilsin zaten, nasil sana laf sokmaya calismisim ben? Ha Atatürk nedir kimdir bilmemek konusunda cogu insan zaten yorumlamayi bilmez pek. Bugun CHP ve ya Atatürkcüyüm diyen insanlarin genelde Atatürkün tâ ne zaman yaptigi reformlari tutuyorlar - bu zaten Atatürkün düsünceye aykiri bisey. Dedigim gibi devrimci bir adamdi, devrimcilik boyle bisey istemez.

Son.

D6hYz9uW0AAa9Bc.jpg

Üst Alt