GSC Haber - Roma, Zaniolo'nun Galatasaray'a Transfer Olduğunu Duyurdu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Roma, Zaniolo'nun Galatasaray'a Transfer Olduğunu Duyurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana bu şartlar çok kötü geldi. Diyelim ki bu oyuncu 2 sezon sonra 35M euroya satıldı.
Oyuncuyu 35M euroya satiyoruz ve bu da demek ki Romanın kazancı 20.5 + 13M ( Potansiyel bonus) oluyor.
(16,5M sabit , 2+2M sonrada satış , 13M bonuşlar)

Yusuf, Roma yapacak kıvama gelirse zaten bizim için çok büyük bir artı olur işin özeti iyi bir anlaşma olmuş diye düşünüyorum.

Roma taraftarı da sportif direktörlerini baya övüyor bu anlaşma sonrası hallerinden baya memnunlar :/

Bu nasil anlasma be. Hangi parayla aliyoruz bu adami? Bu adam direk yazin baska takima gidiyor anlasmasi yoksa, icimizde patlama riski acayip cok

Birde anlamadigim. Devre arasi 30a gidecekti. Simdi biz araya girmesek, adamin yazin tek sene sözlesmesi kalacakti. Nasil tek 500 bin indirim oluyor

tabi bonuslarla falan yüksek gelebilir rakamlar ama halihazırda florya,riva projesi ve diger para getirecek kaynaklar konusulurken bu transfer önümzüdeki yılların Galatasaray'ının bi habercisi diye düşünüyorum.böyle bakılmalı

Oyuncuların olası transferinde öncelik verilmiş çok da güzel düşünmüşler çünkü Roma için “bir alternatif” durumunda olacaklar. Onlar adına sevindim ama forumda okuduğunu anlamayan renkdaşlarım adına üzüldüm.

Bu şartlarla 35M serbest kalma bedeli saçmanın saçması olur. Bu satıştan muhtemel kazancimiz 5-6M olur. 5-6M kar için böyle bir risk almak bana mantıklı gelmiyor. Umarım Galatasaray yönetimi 45-50M serbest kalma maddesi koymuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt