Romelu Lukaku 80 Milyon Euro'ya Inter'de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Romelu Lukaku 80 Milyon Euro'ya Inter'de!

EBdJwqKWkAE3PyC

Bonservis: 80 milyon €

Muazzam iş yapacak Conte ile İnter uçuşa geçecek Juve'nin serisini en geç seneye bitirirler ama umarım bu sene olur bu iş !

Inter yıllardır o kadar bocalıyor ki bu dediğinin olması için 2-3 yıla ihtiyaç var. Tabi o süreçte Juve'nin de duraklamaya girmesi lazım.
Juve'de düşüş bekliyorum Sarri'yi severim fakat yıllardır oynadıkları oyunun çok dışında bir oyun oynatıyor adapte olmaları zor . Cancelo'nun gitmesi baya kötü oldu bence onlar için . İnter ise CL'ye döndü Conte ile yükseliş bekliyorum hazırlık maçlarında da çok umut verdiler bana .

Juve'de düşüş bekliyorum Sarri'yi severim fakat yıllardır oynadıkları oyunun çok dışında bir oyun oynatıyor adapte olmaları zor . Cancelo'nun gitmesi baya kötü oldu bence onlar için . İnter ise CL'ye döndü Conte ile yükseliş bekliyorum hazırlık maçlarında da çok umut verdiler bana .
Inter'i çok severim ama bi süredir takip etmiyorum. En son Tottenham ile olan hazırlık maçını izledim. Orta saha biraz kopuk göründü bana. Bilemiyorum abi

80 milyonu, 130 milyonu, 220 milyonu tek oyuncuya yatirabilen takimlarla biz nasil rekabet edebiliriz ?

Kesinlikle satın alarak degil, buna imkan da yok ve olmayacak. Bunlarla sadece ve sadece üreterek rekabet edebiliriz.

Baska yol yok gercekten.

Üst Alt