# Ronaldinho - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ronaldinho

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ronaldinho

Bu adamı Alamayız demiyorum.Almayız.Çünkü bizim için gereksiz masraf.Bi kere bonservise en azından Elano+5-10 milyon verecez.İkinci olarak da en az 5 milyon euroda senelik ister.Maç başını katmıyorum bile.Hem yaşıda 30a geldi.Gelirse rezilde edebili vezirde.Çok riskli

Ronaldinho kimi rezil etmis ki bizi etsin be kardes? Hagi geldiginde 31 yasindaydi ve 5 sene costurdu bizi. Ronaldinho 30 yasinda ve bizi 4 sene boyunca basaridan basariya kosturabilir. Kimse kusura bakmasin ama Ronaldinho Hagi´den 3 gömlek üstün bir futbolcudur. Bize kazandiracaklari da cok daha fazladir. Ronaldinho futbol tarihinin gelmis gecmis en sansasyonel futbolcusudur. Bugüne kadar kimse yanina bile yaklasamamistir

Forma satışı rekoru kırarız.Uefa kupası kadar reklam yaparız.Dünyadaki Ronaldinho manyakları GS li olur.İnanılmaz reklam olur.Fenerliler intihar eder.Aziz bunun etkisini kaldıramaz istifa eder.

Ronaldinho kimi rezil etmis ki bizi etsin be kardes? Hagi geldiginde 31 yasindaydi ve 5 sene costurdu bizi. Ronaldinho 30 yasinda ve bizi 4 sene boyunca basaridan basariya kosturabilir. Kimse kusura bakmasin ama Ronaldinho Hagi´den 3 gömlek üstün bir futbolcudur. Bize kazandiracaklari da cok daha fazladir. Ronaldinho futbol tarihinin gelmis gecmis en sansasyonel futbolcusudur. Bugüne kadar kimse yanina bile yaklasamamistir

Aman adaş soyadaş renktaş bunu yapma gözünü seveyim :)

Ahmet çakarvari konuşma olmuş

Bu konuda kilit nokta Rijkaard'ın ne düşüneceğidir.Ben sanmıyorum isteyeceğini, ayrıca yıllık ücreti falan filan..

Forma satışı rekoru kırarız.Uefa kupası kadar reklam yaparız.Dünyadaki Ronaldinho manyakları GS li olur.İnanılmaz reklam olur.Fenerliler intihar eder.Aziz bunun etkisini kaldıramaz istifa eder.

Formasını kendime ve üç kardeşlerime alırım :D,artı bu adam Aslantepeyi doldurur,ama habere inanmiyorum :D

Hagi'den 3 gömlek üstün bir futbolcu yeryüzüne gelmedi usta yapma lütfen.Ama Ronaldinho hakkında dediklerine kısmen katılıyorum.Her ne kadar Brezilyalı da olsa azıcık oynamaya niyeti olursa eğer Türkiye'de kral olur o kadar diyorum

Ama satın aldığımız haberi kesinlikle uydurma

Sanmıyorum Ronaldinho'yu alalım, sorun konusunda Lincoln'ü aratmayacaktır ve ayrıca adam dünya starlarından biri ve egoları daha büyük olacaktır, buyüzden sorunlarıda daha büyük olacaktır... Şahsen gelmesini istemem, sorunlu oyuncular listesinde, en baş sırada yer alanlardan biri.

Formasını kendime ve üç kardeşlerime alırım :D,artı bu adam Aslantepeyi doldurur,ama habere inanmiyorum :D

Onları da unuttum.Mesela bi Kallström gelse almam formasını ama bu adamın 2tane birden alırım.Formayı bırak,en az 2 sene fuller stadı.Şampiyon olmasak bile fuller.Bu adamın yaşatacağı heyecan ise paha biçilemez.Hele ki reklamına paha biçilemez.Kulübü satsak bu adamı almak kadar reklam yapamayız.

Kesinlikle hayır..Hatta tam tersi..

Yapmayin lütfen. Hagi bizim herseyimizdir, efsanemizdir tabiki. Ama Ronaldinho ile Hagi´yi kiyaslayamazsiniz bile. Ronaldinho kadar futbolun seyrini degistiren bir futbolcu gelmemistir dünyaya. Ronaldinho insan bile degildi yani. Ne cabuk unuttunuz bu adami ya? Ronaldinho bu.

Aman adaş soyadaş renktaş bunu yapma gözünü seveyim :)

Yanlis birsey söyledigimi düsünmüyorum. Hagi benim efsanemdir, cocukluk idolümdür. Ama Ronaldinho ile kiyaslayamam Hagi´yi. Ronaldinho cok cok daha etkili bir futbolcu. " One man show " Ronaldinho unutmayin

Bu adam bize gelse sonu aynen Jo gibi olur. Ronaldinho'ya o kadar para vermek yerine Hazard'i almak daha mantikli olur. Hem cok daha genc hemde daha az yillik para ister.

Ayrıca Hagi ve Ronaldinho kıyaslaması yapılmış, saçmalık ve aptalıktır. Ronaldinho daha teknik olabilir ama futbol zekası, Haginin futbol zekasının yarısı değildir, her oyuncunun kendine has özellikleri var ama ben Hagi ile Ronaldinho yu kıyaslamam.

dipnot: Necati Şen arkadaşım herkes birini istiyorda biraz alçaktan uç keşvedilmiş büyük klüplerin listesinde olan bir oyuncu ayrıca genç ve yükselişte...

Yapmayin lütfen. Hagi bizim herseyimizdir, efsanemizdir tabiki. Ama Ronaldinho ile Hagi´yi kiyaslayamazsiniz bile. Ronaldinho kadar futbolun seyrini degistiren bir futbolcu gelmemistir dünyaya. Ronaldinho insan bile degildi yani. Ne cabuk unuttunuz bu adami ya? Ronaldinho bu.

Yanlis birsey söyledigimi düsünmüyorum. Hagi benim efsanemdir, cocukluk idolümdür. Ama Ronaldinho ile kiyaslayamam Hagi´yi. Ronaldinho cok cok daha etkili bir futbolcu. " One man show " Ronaldinho unutmayin

Evet Ronaldinho "one man show"

ama

Hagi "One Man Team"

;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt