# Ronaldinho - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ronaldinho

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ronaldinho

bukadarda göz göre göre yalan söylenmezki yalçın dümeni de geçti bunlar

GS tarhinin dönüm noktası bu senedir.Türk futbol tarihinin en iyi,avrupanın sayılı stadlarından birini yaptık.Bu stad için bir yıldız çokmu? Bu kadar sponsor ile anlaşmışken.Elano ile takas oluru varken.Neden gelmesin.Zaten bize gelmezse 2 sene sonra katarda yardırır

Cogu arkadasimizin gozunden kacan bir nokta var. Ronaldinho bize gelse 10 numarali formayi kim giyecek? Arda'dan alamazsin. Ronaldinho'ya 10 dan baska giydiremezsin..Eeee? Ne olacak?

Misilleme felan hikayedir.Bu adamı getirsinler 100 bin kişi önünde sözleşme imzalatırlar.Dahası antremanlara bile kombine çıkartırlar.Ronaldinho'dan bahsediyoruz arkadaşlar şaka gibi.Bizimkilerin ilgilendiklerini sanmıyorum ancak bence oluru var bu transferin.

Ronaldinho kimi rezil etmis ki bizi etsin be kardes? Hagi geldiginde 31 yasindaydi ve 5 sene costurdu bizi. Ronaldinho 30 yasinda ve bizi 4 sene boyunca basaridan basariya kosturabilir. Kimse kusura bakmasin ama Ronaldinho Hagi´den 3 gömlek üstün bir futbolcudur. Bize kazandiracaklari da cok daha fazladir. Ronaldinho futbol tarihinin gelmis gecmis en sansasyonel futbolcusudur. Bugüne kadar kimse yanina bile yaklasamamistir

Geçmişini unutan .... peşinde koşar. O "...." ya kötü ve olumsuz kelimeler yerleştirebiliriz. Küfür değil yanlış anlama. Ronaldinho Hagi den iyi olabilir ama neye göre iyi? Uzaktan şut konusunda Hagi 86 gömlek üstündür. Pas yüzdesi olarak fark pek yoktur. Duran toplarda yine Hagi önde. Liderlik olarakta Hagi diyorum ben.

Her teknik olan oyuncu Dünyanın en iyi oyuncusu oluyorsa işimiz iş! Hagi top diye oynar onuda mesele o degil

Ronaldinhoyu unutun oluru yok bu transferin baskan ne diyor siz ne diyosunuz

Elano ile takas olur olursa ve biraz parada veriririz.Arda ortaya geçer pino sağ tarafa ronaldinho sola.Bonservis sorunu olmazama alacağı paryı ödeyebilirmiyiz?

Bildiğim kadarıyla bu adam ile Rijkaard'ın Barcelonada iken yıldızları barışmıyordu. Nasıl olacak bu iş peki?

Elano ile takas olur olursa ve biraz parada veriririz.Arda ortaya geçer pino sağ tarafa ronaldinho sola.Bonservis sorunu olmazama alacağı paryı ödeyebilirmiyiz?

1-Bonservis bedeli

2-Yıllık ücreti

3-Sponsorluk anlasmaları

4-Avrupada hala piyasası var

5-Mali durum yeni yeni düzeliyor

6-Baskanın konusmaları ve 2012 kriterleri

vsvsvs

ve en buyuk soru 7- Bize Niye gelsin? Stad acılısı icinmi hic görmemiş zaten herif öle stad:D

Bu adamın yıllık ücretini nasıl vermeyi düşünüyorsunuz acaba?

Ver ver bitmez arkadaş bu adamın yıllık maaşı.:D

Her ne kadar gelme ihtimali çok çok düşüksede hayali bile güzel.Zaten gelirse çok büyük forma geliri elde eder yönetim.Yalanlanmadığı sürece umudumuz sürecek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt