ronaldinho - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Terim Ronaldinho'ya Yeşil Işık Yaktı

Hocam herkeste varda 5,5 a ayrı bir koyar 2,5 a ayrı bir koyar saptırmayın :D

Fakat sakatlanmanın ödeyeceğin fiyatla alakası yok.

Ama yani seni de anlıyorum. Yılda 4,5M alan bir oyuncunun sakatlanıp sezonda sadece 45 dakika oynadığında ''dakikası 100.000 Euro'' şeklinde başlık atılan bir ülkede yaşıyoruz.

Gülmesene lan şebek gibi :asd:

Nasıl çarpılıyor bu durum, hemen elim cebime gitti nedense, Türk'üm dimi lan ben,

kaç para lan bu adam. Acaba dakikası ne kadar :asd:

Football Manager'dan baktım abi şimdi, haftalık 125000 Euro, yılda 7.5M Euro alıyormuş :) Tabii orada vergi falan ne kadar kesiliyor bilmiyorum. Ama bizden istediği para normal gibi :D

Vallahi ronaldinhoyu bende cok istiyorum ama keske 4 garanti üstüne maç başı 30 a falan anlaşabilsek

1xbcm.jpg

Football Manager'dan baktım abi şimdi, haftalık 125000 Euro, yılda 7.5M Euro alıyormuş :) Tabii orada vergi falan ne kadar kesiliyor bilmiyorum. Ama bizden istediği para normal gibi :D

E böyleyse tabi normal canım. Vazgeçtim almayalım. Zaten istemiyordum, neden vazgeçtiğimi de bilmiyorum

Burda baskana sallamis, haksizda sayilmaz, baskan cikip umarim dogru karardir demiycek aralarinda halletcekler, nekadarda baskan iste R10 basina malzeme vermiycek, Terim hoslanmaz.. Diyor iste bende demistim baskan resmen kotu giderse ben R10 getirdim sen istemedin diye hocanin basina kalkar, oyle bi hava sezmistim ilk aciklamasinda..

Başkan'ın Telegol'de tespiti gerçekten doğru. Terim çok alıngan biri.

Anladık, sende yetki ve istemiyorsun diye alınmıyor. "Sonra beni sorumlu tutmayın" şeklinde açıklamaları var ama işin bir gerçeği şu ki bugün nasıl "R10 tesislerde bir kadınla basılmış(gerçekten), demek ki Terim haklıymış almamakta" diye konuşanlar çıkacaksa, yarın bir gün başarısızlık geldiği zaman Terim R10'u almadı, işler kötü gitti diyen de çıkacaktır. Terim gibi sorumluluktan hiç kaçmayan biri nasıl olur da böyle bir konuda bu kadar alıngan olur!

@Ali Temiz

Terim alınganlık yapmamış bence. Terim haberlerin ''Biz istedik ama hoca istemedi'' (Fatih Altaylı aynen böyle yazdı) şeklinde çıkmasına kızmış.

Haksız da sayılmaz, adamın derdi başka. Hem gidip hocaya soracaksın Ronaldinho'yu ister misin diye, hem de hayır deyince biz istedik ama hoca istemedi napalım şeklinde sitemkar konuşacaksın. O zaman neden soruyorsun git al gel.

Hoca ne dedi, evet deme hakkım kadar hayır deme hakkım da var dedi

@Ali Temiz

Terim alınganlık yapmamış bence. Terim haberlerin ''Biz istedik ama hoca istemedi'' (Fatih Altaylı aynen böyle yazdı) şeklinde çıkmasına kızmış.

Haksız da sayılmaz, adamın derdi başka. Hem gidip hocaya soracaksın Ronaldinho'yu ister misin diye, hem de hayır deyince biz istedik ama hoca istemedi napalım şeklinde sitemkar konuşacaksın. O zaman neden soruyorsun git al gel.

Hoca ne dedi, evet deme hakkım kadar hayır deme hakkım da var dedi

Art niyetle, sadece Yönetim ve Terim'i birbirine düşürmek için yazılmış abartılı haberleri kast etmiyorum ama sonuçta öyle değil mi? Yönetim istedi ama Terim istemedi! Gerçek bu! Sorumlusu da Terim olur bu durumda. Yani neden medya ya da taraftar "yönetim istedi ama Terim istemedi diye R10 alınmadı" demesin? Başka hangi durumda böyle bir şey söylenebilir ki? Bir karar alıyorsan, sonuçlarına da katlanırsın.

İşte bakın haberler çıktı. R10 tesislerde bir kadın ile basıldı diye. Şu anda göğsünü gere gere "doğru kararı aldım" diyecekse tersi durumda da o taşın altına elini koymalı! Profesyonelsin ve alınganlığa gerek yok.

Ayrıca kişisel fikrim, Terim'in bu konuda doğru karar aldığıdır. R10 bize göre değil.

ünal aysal ne demişti:

eğer avrupa kupalarına gitmeme gibi bir ceza alınırsa parayı sokağa atmam, onu için bugun yazılı bir evrak veya tatmin edici bir söz alınmasını istiyorlar tff den.

bence beklemeye geçtik. şimdiye kadar 10 kere shaqiri-r10 veya onun gibi adamlar alınırdı.

başkan gelecek sezon avrupaa türk takımları varmı yokmu onu görmek istiyor.

yalnız fatih hoca alınganlıkta tavan yaptı.

takım içi dengelermi? böyle olursa

1-bu takım üst düzey bir yabancı görmez.

2-eğer iyi ve genç yabancı almak istiyorsanda 12-16 milyon eurolerı gözden çıkaracaksın.

3-alınması gerekli mevkiler zaten belli, kanatlara ve forvete çok iyi adamlar alamazsan zaten avrupada başarılı olamazsın.

4-reklam-sponsor-forma gibi ekonomik olarak gelir edip-stadtlarda daha çok kombine satmak istiyorsan yıldız oyuncu ve yıldız olma yönünde ilerleyen ismi bilindik bir yabancı almazsan, maddi olarak istediğin seviyeye gelemezsin.

5-taraftar olarak sonuçta beklentilerimiz var,

alınganlığa gerek yok. eğer bu takım bu sezon veya gelecek sezon yıldız alamazsa beklemeyin artık yıldız oyuncu.

Bence takım içi dengeyi sağlamak için R10'un yanında Tevez'i falan da alalım problem kalmaz :asd:

TrollFaceDancing.gif

Üst Alt