ronaldinho - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Ronaldinho Transferi | Fatih Altaylı

Ronaldinho ya dudak buken Musteriler ( Adnan Polat deyimi ile...) :) daha neler gorecegiz Allah' im al beni yanina :D

Ben Fatih Hoca'nın istememesini çok iyi anlıyorum ve destekliyorum. Gerek yok böyle transferlere.

Eğer gerçekten R10 istersek şuan imzalıyorsa yemişim Shaqiri'yi bugune kadar hangi genc yabancı gelipte katkı vermiş yada degerını artırıp satılmış, R10 takımda eksik olan saha içi generalidir, adam yürüyerek bile oynar bu ligde kaldiki avrupada özellikle başarılı olmak istiyorsan, maçı hakemle birlikte yöneticek bir yıldıza ihtiyacın var, Hagi gibi R10 gibi, Alex bile bu ligde kalcasına dokundularmı foulu alıyor, R10 2-3 yıl oynar ama efsane olur, gerçi ben böyle birşey olucagını sanmıyorum ama ben yine söylüyorum genc oyunculardan bize fazla bir hayır gelmez zamanla herkez gorucek.

Eğer gerçekten R10 istersek şuan imzalıyorsa yemişim Shaqiri'yi bugune kadar hangi genc yabancı gelipte katkı vermiş yada degerını artırıp satılmış, R10 takımda eksik olan saha içi generalidir, adam yürüyerek bile oynar bu ligde kaldiki avrupada özellikle başarılı olmak istiyorsan, maçı hakemle birlikte yöneticek bir yıldıza ihtiyacın var, Hagi gibi R10 gibi, Alex bile bu ligde kalcasına dokundularmı foulu alıyor, R10 2-3 yıl oynar ama efsane olur, gerçi ben böyle birşey olucagını sanmıyorum ama ben yine söylüyorum genc oyunculardan bize fazla bir hayır gelmez zamanla herkez gorucek.

aynen.

Ama Shaqiri ozel tabi. onun dısında genc oyuncu (25-) falan katiyen istemiyorum, bir halta yaramazlar.

Akıl dolu bir serzeniş değil acı gerçekler arkadaşım, açta son on yılda takımda oynayanlara bak. Ondan sonra gel muhabbete devam edelim.

her transfer tartışmasında son 10 yılda kötü futbolcular alındığını anlatmak için illaki "size mustafa sarp lazım " mı demek lazım acaba

biraz daha yaratıcı olsak

bu tepkim sana değil genele hitap ediyo aslında

Kalsın.32 yaşına gelmiş içi geçmiş Ronaldinho geleceğine 15 milyon euroya kadar çıkılıp Shaqiri gelsin.Şu isim oyuncu hayranlığı yüzünden 3 senemiz çöpe gitti.Bazıları ne zaman anlıyacak bu gerçeği acaba.

Ne yani Fatih Altay'lı sen Ronaldinho gelirse Hagi kadar yaralı mı olacak diyorsun.

Bu adama uyuz oluyorum arkadaş ya

Daha yararlı olabilir. Bugünün şartlarının o dönem'den daha kolay olduğunu kimse unutmasın.

Bir'de bu takım içi düzen zırvalarından kurtulun artık. Tarihin en sansasyonel oyuncusuna kimse çıkıp'ta ses edemez.

Tek soru gelirse hangi Ronaldinho'yla karşılaşıcaz? Kumara kesinlikle değer.

Futbolun Tanrısıdır Ronaldinho yazın yazın çekinmeyin.

Kalsın.32 yaşına gelmiş içi geçmiş Ronaldinho geleceğine 15 milyon euroya kadar çıkılıp Shaqiri gelsin.Şu isim oyuncu hayranlığı yüzünden 3 senemiz çöpe gitti.Bazıları ne zaman anlıyacak bu gerçeği acaba.

RONALDINHO.jpg

her transfer tartışmasında son 10 yılda kötü futbolcular alındığını anlatmak için illaki "size mustafa sarp lazım " mı demek lazım acaba

biraz daha yaratıcı olsak

bu tepkim sana değil genele hitap ediyo aslında

Mustafa sarp bizim son 10 yıldaki kötü transfer politikamızı anlatan en güzel örnektir, hatta semboldür diye düşünüyorum. Neden sürekli bu adam örnek veriliyor diye düşündün mü hiç? Düşünsene avrupa da kupa kaldırmış, türkiyenin en büyük kulübü dediğimiz Galatasarayın orta sahasında yıllardır bu kalitede veya kalitesizlikte adamlar oynuyor. Artık bıktığımız için de sembol isimleri örnek olarak verilmesini yadırgama bence...

İsim hayranlığı yüzünden 3 senemiz çöpe gitmedi. Sorumsuz, iş bilmeyen ve hatta bence art niyetli bir yönetim yüzünden 3 senemiz çöpe gitti. Şimdi söyle bakalım bana, bu yönetim ve fatih hocanın başkanlığındaki şu takıma hangi ismi koysan şu takımı coşturmaz. Kewell, keita, lincoln vs. vs.

Üst Alt