Rosicky, Ocak’ta Aslan - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rosicky, Ocak’ta Aslan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rosicky, Ocak’ta Aslan

rosicky çok iyi adam ama bence ona gerek yok.rosicky alınca sistem değişecek.işleyecen çarkı bozmanın anlamı yok.zaten sistem daha yeni oturdu kaç senedir.solaal amrabat veya Xherdan Shaqiriyi olayı bitir.bide gökhan töre yi almamız lazım.

sistemler degişkendir . hoca oyuncuya göre sistemi degiştirir ne sorunu olcak . ayrıca 4 2 2 2 oynarsın . forvet arkası ikili hücümsal ikili olur .

Sakatlık illetinden çok çektik, bence riske girmeyelim Rosicky için bile.

geçen sezon çok istiyordum. Cana-Ladesma-Rosicky orta sahası hayallerin orta sahasıydı.

Ama şimdi iş değişti. Bakış açımız değişti. Avrupanın sakat oyuncularını istemiyoruz. 90 dakika aslanlar gibi mücadele edecek çıt kırıldım olmayacak adamlar istiyoruz.

Benim ön koşulum Doumbia'nın bize gelmeye sıcak bakması, o isterse CSKA 15 civarında bir rakama satar. 10 kere yazdım, adam 3 senedir Rusa liginde leblebi gibi gol atıyor, büyük takımların hiçbiri talip olmadı. Tottenham gibi orta seviye bir takıma gideceğine, şampiyonlar ligine katılan bir Galatasaray'ı tercih eder.

52 bin kişilik stadımız var, Türkiye'nin açık ara en iyisi. 30 milyon taraftarımız var, Türkiye'nin en fazlası. Milyonlarca Euro gelirimiz var. Ama 15 milyon Euro verip, bir Doumbia'yı getiremiyorsak, o zaman kusura bakma bir yerde bir hata var, bir beceriksizlik var, bir kendini aşağı görme var.

Ne yazık ki gerçekte transferler FM'deki gibi yapılmıyor ve Doumbia'nın bize gelmek istemesini sağlayacak hiçbir şey yok.Ayrıca 15 m falan komik rakamlar artık onun için.

Ne yazık ki gerçekte transferler FM'deki gibi yapılmıyor ve Doumbia'nın bize gelmek istemesini sağlayacak hiçbir şey yok.Ayrıca 15 m falan komik rakamlar artık onun için.

Anladım takımımızın 52 bin kişilik stadı yok, 30 milyon taraftarı da yok, milyonlarca euro geliri de yok gerçekte, bunların FM'de. Allahım ben rüyada mıyım???

bu haberin kaynagi milliyet.aleyte haber cikinca aaa milliyet saliyor deniyor.ama rosicky gibi transfer haberi cikinca hemen seviniyoruz :)

Anladım takımımızın 52 bin kişilik stadı yok, 30 milyon taraftarı da yok, milyonlarca euro geliri de yok gerçekte, bunların FM'de. Allahım ben rüyada mıyım???

Onların olması hiçbir şey.Takımda sürekli başarı yoksa kimse gelmez.Ancak içi geçmiş para peşinde koşanlar gelir,bir de gözden düşmüş kendini ispatlama peşinde olanlar gelir.Popüler futbolcuların işi olmaz burada.Türkiye Ligi çöplükten başka bir şey değil.Ben futbolcu olsam hayatta gelmem buraya.CSKA'yı bırakıpta gelmesi tamamen akılsızlık olur.Adamlar her sene CL'deler.Bu senede gruplardan çıktılar.Kusura bakma ama ben Doumbia'nın yerinde olsam ''salakmıyım böyle bir ortamı bırakıp,futbolun bittiği bir ülkeye gideyim derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt