Rosicky, Ocak’ta Aslan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rosicky, Ocak’ta Aslan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rosicky, Ocak’ta Aslan

Rosicky iyi transfer olur.Çok koşan çok çalışan oyun zekası çok üst düzey olan bir adam.Takıma alışması da fazla vakit almaz.Baros reisle döktürürler.

Bildiğiniz gerizekalılık olur. Sanmıyorum zaten böyle bir hata yapılacağını.

Rosicky için iyi yorumlar yaptım fakat Terim'in sürekli sakatlanan oyuncuları sevmediği de bir gerçek.

Gönderilmesine üzüldüğümüz Culio'yu 2ye katlar Holmen.Hangi maçını izlesem döktürüyo adam.Devre arasında Ronaldinhoyla falan uğraşırsak takımın dengesi bozulur.Böyle sansasyonel transfer yapılacaksa sezon sonu yapılmalı.

kesinlikle katılmıyorum

iyi oyuncu old düşünüyorum bende

ama Culio yu 2ye falan katlayamaz

ayrıca holmen yaratıcı bi eleman diil

good player

iyi bi orta saha elemanı

Sağlık Raporu alınır. Eğer bize uygun bir durumdaysa alınmalı. Akis halde başka alternatif bulunmalı.

Bu adama kesinlikle ihtiyacımız var, sakatlıkla ilgili rapor alındığı takdirde neden olmasın.

kesinlikle katılmıyorum

iyi oyuncu old düşünüyorum bende

ama Culio yu 2ye falan katlayamaz

ayrıca holmen yaratıcı bi eleman diil

good player

iyi bi orta saha elemanı

İşte o yaratıcı orta sahayı 5-6 senedir bulamıyoruz biz,devre arasında nasıl bulacağız?Gene boşuna para saçacağız etrafa.

Rosicky oynayan oyuncular içerisinde en sevdiğim oyunculardandır ammaaa velakin Arsenal'de ne durumda olduğunu hepimiz biliyoruz.

Yaşlı-sık sık sakatlık geçiriyor-üst düzey performans gösteremiyor-fiziken sürekli geri gidiyor vs...

Bize şu anki Rosicky değil Dortmund'daki Rosicky gerekiyor. Her ne kadar favori oyuncularımdan olsa da gerek yok. Ayrıca Fatih Hoca'nın da onay vereceğini düşünmüyorum. Hele hele yıllık 3 milyon falana hiç onay vermez.

Baros'u da ayağa kaldırır..her türlü fayda sağlar bence ama benim favorim Arshavin...

Al Leverkusen'den Renato Augusto'yu olsun bitsin.Ne sakatlık problemi var,ne de devamsızlığı var.

Thiago Neves süper iş görür bizde

[video=youtube;7tkpgsFsdZI]https://www.youtube.com/watch?v=7tkpgsFsdZI[/video]

12_MVG_ESP_TNEVESFLAEFLU.jpg

Thiago Neves Augusto - Wikipedia, the free encyclopedia

Thiago Neves - Oyuncu profili - transfermarkt.tr

Al Leverkusen'den Renato Augusto'yu olsun bitsin.Ne sakatlık problemi var,ne de devamsızlığı var.

Vallaha sakatlanmıyor derken transfermarkt'tan bir bakayım dedim adamın adının yanında ilkyardım işareti var:) Nazar mı değdirdin ne ettin:)

Vallaha arkadaşlar gerçekçi davranmak zorundayız.Yönetimin transfer politikasından gördük ki bu adamlar eleştirilerden korkuyorlar ve para harcayamıyorlar.Koca Yaz sezonu boyunca sattığımız aldığımız adamların toplamında cebimizden 3 milyon Euro falan gibi komik bir bonservis parası çıktı.Galatasaray gibi bir kulüp için bu şaka gibi bir rakam.Hele ki geçen yılki durumu da hesap edince...Bunu düşünerek oyuncu önerseniz daha güzel olur gibi sanki.Yani şu şartlarda Rosicky'den iyisinin alınması gibi bir ihtimal yok.Şampiyonlar Ligi'ne de gitsek ilgileneceğimiz adamlar üç aşağı beş yukarı bunlar olacak işte.

Rosicky bu lig kalitesinin çok çok üstünde bir futbolcu fakat Türkiye gibi futbolun oynanmadığı bir ülkede istikrarlı bir şekilde oynaması zor.Yaş olarak 31 yaş ideal bence ama müzmin sakat oluşundan dolayı beklentilerin çok altında kalır.İnşallah böyle bir istek yoktur teknik heyetten, yok mu Çek Cumhuriyeti,Sırbıstan ya da Hırvatistan'da yeni bir Rosicky ?

Vallaha sakatlanmıyor derken transfermarkt'tan bir bakayım dedim adamın adının yanında ilkyardım işareti var:) Nazar mı değdirdin ne ettin:)

Vallaha arkadaşlar gerçekçi davranmak zorundayız.Yönetimin transfer politikasından gördük ki bu adamlar eleştirilerden korkuyorlar ve para harcayamıyorlar.Koca Yaz sezonu boyunca sattığımız aldığımız adamların toplamında cebimizden 3 milyon Euro falan gibi komik bir bonservis parası çıktı.Galatasaray gibi bir kulüp için bu şaka gibi bir rakam.Hele ki geçen yılki durumu da hesap edince...Bunu düşünerek oyuncu önerseniz daha güzel olur gibi sanki.Yani şu şartlarda Rosicky'den iyisinin alınması gibi bir ihtimal yok.Şampiyonlar Ligi'ne de gitsek ilgileneceğimiz adamlar üç aşağı beş yukarı bunlar olacak işte.

Ucuz alacağımız aşikar.Bu nedenle sözleşmesi bitecek oyunculara dikiz;

Sporx - Sözleşmesi biten oyuncular Galeri

Benim tercihlerim:Barnetta-Farfan-Petric-Salihovic-Ederson-Chivu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt