Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda

Cevap: Rövanşta forma giymemek için kasıtlı kart gören Arda

Sergen'in anlattığı kart görme hikayesindeki gibi çift dalsaydın birine vallahi lafım yoktu. Ama öyle topa vurarak falan, gereksiz yere, olmadı Arda.

Yanlis yapti. ne olursa olsun bilerek kart gormemeli..

2400.mesajım sadece Galatasaray'ım için gelsin.:) Çünkü anladım ki geri kalan herşey boş imiş.

Arda eski Arda değil.Çok çabuk değişti.Biz onu hala 66 numaralı Arda sanıyoruz ama yok artık o Arda.

Sezon başı ansızın gidişi bile ne denli değiştiğini,karakterinin ne yönde ilerlediğini gösterir.Vakti zamanında Metin Oktay'la kıyaslanan adama bakın hele.:SS:

Arda çok değişmiş, A. Madrid'e transfer oldum ben çok iyi futbolcuyum havalarında oynadı.

olcan daha ne etsin milli takima cagrilmak icin

birilerinin se.. mi öpsün

bugün ne yapti sanki?

olmamasi daha iyi. en azindan töre oynar. arda anca ataklari kesiyor, cok top tutuyor, oyunu yavaslatiyor vs.

bugün ne yapti sanki?

olmamasi daha iyi. en azindan töre oynar. arda anca ataklari kesiyor, cok top tutuyor, oyunu yavaslatiyor vs.

Futbol namına kendisinden bi beklentimiz yok zaten renktaş ama Galatasaray kökenli bir oyuncunun rövanş maçında oynamamak için bilerek kart görmesi ve kişiliksiz olarak nitelendirdiğimiz Volkan,Emre ve türevi oyunculara uyması hatta onları koruması sürekli abilerim,abilerim diyip bunlarla kankalık yapması şahsen beni gocunduruyor.Zaten tepki de bu yönde.Yoksa oynamış,oynamamış çok önemli değil.

Arda bizdeyken onu eleştirenlere kızıp, şimdi gitti diye Ardaya saydıranlar.. kusura bakmayın ama ikiyüzlüsünüz.

Abi Ardaya salliyorsunuz anlamiyorum, is ahlaki diyorsunuz ... siz herhangi sirketde calisriken sirketin bütün iscileri sirketi bir nevi "sabote" ettigini görürseniz tepkiniz ne olur? ben söyliyim o sirketden ayrilirsin. Bu bahsettigim sirket Milli Takimi. Milli Takim'dan ayrilmayacagina göre, bunu yapmis olabilir diye düsünüyorum.

Üst Alt