RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı” - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Kul hakkı yetim hakkını savundular yıllarca, onbinlerce insan geçen sene trilyonlarca para ödedi yayıncı kuruluşa veya biletlere. Bu adamlar alanen şike yapmış durumdalar. Peki buradan yine sayın Başbakana soruyorum ; Ne olacak bu insanların hakkı ?

biz bike buraya yazarken korkarak yazıyoruz..Galatasaray yöneticisi neden korkmasın ki?? hiçkimse kendini kandırmasın:) ileri demokrası bu olsa gerek :) siyaset yapmak istemiyorum , herkese saygılar..

bu forumu su anda okuyan yaklasik 50 kisi aslinda icinden neler saydiriyor da buraya yazarken "sayin basbakan" diyor.. :D

Rte istediği kadar konuşsun Fener düşecek, kukla olmuş Rte istediklerini yaptırmayı bırak istenileni yapıyor olmuş.

Beyler siyasete karışmasın diye bişey yok...

Ülkemiz maalesef siyasetle iç içe...

Ha çıkar yolu nedir...

Bana göre tahminim de bu yönde izlenimlerimde bu yönde...

Politik ve yuvarlak bir açıklama...

fener taraftarını galeyana getirmeyecek bi şekilde yuvarlak bir açıklama gerekiyordu bu oldu...

Çıkıp Feneri düşürmeleri gerekir demiş olsa idi ki bu sefer çok yaşa Tayyip baba diyecekti bir çoğumuz...

Yuvarlak bir açıklama olarak görüyorum...

Ceza verilmelidir diye söyledi zaten...

Politik ve Siyasi bir yuvarlama yaptı diyebilirim...

Yani şu açıklamayıda bir türlü anlayamıyorum.Adamlar şikeyi kendileri için yapmıyor sonuçta.Yönettikleri takımın kazanması için yapıyorlar.Ne demek kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı.Bu kadar saçma bir düşünce olamaz.

Artık Antu'ya inanmaya başladım. Konu şike felan değilmiş. Bu sadece Aziz operasyonuymuş.

O zaman şöyle bir mantık oluşuyor;

Biz takımın başına sıradan bir insan geçirelim, şike yapıp 2 3 sene üst üste şampiyon yapalım takımı, hersene hapse giren başkanın yerine yeni başkan getirelim. Ne de olsa kulübe bir zarar gelmiyor. :D

uefa spora siyaset karışmaz diyordu bence platini kesinlikle bu laflara katılmaz şimdi 14.30 da ters bir cevap veririse hiç şaşırmam umarı şu soruyu soralar başakan kişilerle kurumları ayıralım diyor bunu katılıyormusunuz diye? ama nerde onu sorucak yurekli adamlar

Ha çıkar yolu nedir...

fener taraftarını galeyana getirmeyecek bi şekilde yuvarlak bir açıklama gerekiyordu bu oldu...

Çıkıp Feneri düşürmeleri gerekir demiş olsa idi ki bu sefer çok yaşa Tayyip baba diyecekti bir çoğumuz...

Abi kusura bakma böyle yuvarlama açıklama olmaz. Yuvarlama açıklama böyle olur ; Top yargıdadır artık bize bu saatten sonra yargının vereceği karara saygılı olmak düşer. demesi lazımdı. Bu ülkenin Başbakanısın sen.

Ha çıkar yolu nedir...

Tayyip bugüne kadar verdiği sözlerden dönüp, yaptıklarınında tam tersini yapmaya başlamış. Ele geçirmişler bence bırak sende.

Başbakan oy toplayacağım diye şikeci kulübü kurtarmaya çalışma iyi o zaman her sene bir başkan getirsin bütün herkes şike yapsınlar hep cezayı kişiler çeksin yok öyle yağma...

Madem özerk bir federasyon var bu ülkede onun kuralları var herkes o kurallara uyacak maç oynanırken kural değişmez.

Abi kusura bakma böyle yuvarlama açıklama olmaz. Yuvarlama açıklama böyle olur ; Top yargıdadır artık bize bu saatten sonra yargının vereceği karara saygılı olmak düşer. demesi lazımdı. Bu ülkenin Başbakanısın sen.

Yahu benim için konuşması önemli değil...

İş icraatte biter...

Politik olmak zorundasın...

zira 20 milyon Galatasaray Kulübünün Başkanı değil...

72 Milyon Türkiye Cumhuriyet'inin Başbakanısın...

El mahkum mecbur yuvarlayacaksın...:)

e abi burda fenerlileri galeyana getirmemek için konuştu da

bizlerin yapabileceklerini düşünmedi mi bu? gerçi bunca zamandır ne yaptık ki? bir trabzon yürüyüş yaptı adam akıllı

o da biliyor işini tabii..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt