Rubin Kazan Servet Çetin için 8 Milyon Euro önerdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rubin Kazan Servet Çetin için 8 Milyon Euro önerdi

Cevap: Rubin Kazan Servet Çetin için 8 Milyon Euro önerdi

Servet için 8 milyon çok güzel para. Ama şampiyonluk istiyorsak böyle bir lüksümüz yok. Sezon sonu gelsinler satalım. Sadece Emre Güngör ve Neil ikilisine güvenerek yola devam edemeyiz. Ali Turan'ı alabilseydik Servet'i satmamız mantıklı olurdu. Şu şartlar altında, bu kadar sakatlığın yaşandığı bir ligde, formu ne olursa olsun sakatlık karnesi pek iç açıcı olmayan oyuncularla yolumuza devam etme riskini göze alamayız. Kaldı ki Servet'in de Rubin Kazan'a gitmek isteyeceğini sanmıyorum. Avrupa'da defans oyuncuları 32 yaşına kadar iyi paralara transfer oluyorlar. Lig bittikten sonra istediğimiz parayı veren olursa Servet gider.

8 Milyon Euro hakkaten olağanüstü bir para. Bu parayla çok süper transferler yapılabilir, kulübe maddi olarak katkısı büyük olur. Yalnız korkuyorum Meira olayı gibi olmasın. Şimdi bakıyoruz stoperlerimize;

Emre Güngör, Neill, Servet Çetin, Emre Aşık, Gökhan Zan. Bunlara ek olarak Hakan Balta'yı da katabiliriz.

Emre Güngör-Neill güzel bir ikili oldular fakat Emre'den korkuyorum nedense tam güvenemiyorum sakatlık olaylarından sonra. Emre Aşık oynayabilir bence fakat 18'e bile giremiyor sanırım pek bakmıyorum yedeklere ama Rijkaard tercih eder mi etmez mi bilemiyorum. Hakan oynayabilir ama tam oynar mı bilinmez. Gökhan Zan ortalıkta zaten yok.

Ama gene bir şekil halledilir. Hakan,Emre Güngör, Neill var. Emre Aşık'ta var. Geçen sene ki durum olmaz diye düşünüyorum.

Ama bu kadar yorum yaptım, fakat bu habere inanmıyorum. 8 Milyon Euro çok aşırı iyi bir fiyat Servet için.

Herneyse, sonuç olarak gönderilsin gerçek ise bu haber, hem de hiç düşünülmeden gönderilsin derim.

bence servet ingiltereye gidecek.şöyle düşünecek olursak,yunan kyrgiakosla servetin kapasitesini bir tutabiliriz.bu oyuncu 30 yaşında,servet ise 27.liverpool bu oyuncuyu 2 milyon sterline transfer etti.servetin fiyatını bilmem ama büyük takımlarda oynayabilme ihtimali var ingilterede.bence rusyaya transfer olmaktansa daha büyük liglere gidecektir.yada bizde kalacak.

bence servet ingiltereye gidecek.şöyle düşünecek olursak,yunan kyrgiakosla servetin kapasitesini bir tutabiliriz.bu oyuncu 30 yaşında,servet ise 27.liverpool bu oyuncuyu 2 milyon sterline transfer etti.servetin fiyatını bilmem ama büyük takımlarda oynayabilme ihtimali var ingilterede.bence rusyaya transfer olmaktansa daha büyük liglere gidecektir.yada bizde kalacak.

Bence servet kygriakosdan 2-3 gömlek üstün bi topçu, benim görüşüm böyle en azından.Liverpool son senelerde transfer konusunda şaçmaladı iyice, çıkar torress ve gerrardı resmen sıradan bi orta sıra EPL takımı gibiler

Valla Servet takım için önemli oyunculardan biri ama çok iyi para satılmalı bence. ordan gelecek para ile Caner'in bonservisi falan rahatlıkla alınabilir.

valla Servet kalitesindeki adama 8 milyon euro.. gerçekse seozn sonu satılmalı.. satılır da zaten.

Şimdi stoperini satarsan hayallerini de satarsın. Geçen seneden hiç mi ders almadınız? Meira'yı gönderdin ne oldu? Kewell oynadı stoperde. Servet gitmek istiyorsa beklesin. Kaçmaz Rubin. Rijkaard'ın Servet'i yedek bırakmasının sebebi transferi değil, adil davranmasıdır. Kayserispor maçında Güngör - Neill ikilisinin iyi futbolu, onların Antalyaspor maçı ile tekrar birlikte oynamaları için bir hediyeydi. Bunun daha öncede çok yaptı Rijkaard.

Ayrıca Servet için dinlenme fırsatıda oldu. Servet Kygriakos'dan bencede daha iyi ve kıyaslamanın bir anlamı zaten yok. Servet Rusya'ya gitmek isteyebilir dertleri ülke dışındada oynamış olmak bizim oyuncularımızda çok var bu. Haa giderse Kazan'a bence kariyeri için düşüştür kalırsa ya da başka tekliflere göre giderse bilemem bunu zaman gösterir.

Verelim gitsin.Modern futbolda mali yapıyı düşünmemiz gerekir.8 milyon Euro acayip bir paradır hele ki Servet için.

gitmek isterse gıtsin ama sanmıyorum servetın nıyetı daha batı

8 milyon € iyi rakam..

Servet'i 600 bin dolara almıştık yanılmıyorsam Sivasspordan

Bence satılabilir. Emre veya diğerlerine güvendiğimden değil fırsatı değerlendirmek için. Şimdi bizler bilmiyoruz tabii, başka talipler varsa sene sonu gitsin haa yoksa gönderilsin.

Üst Alt