Rusya 2018 Dünya Kupası Takip Başlığı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yorumcularından Emre Özcan da çok iyi ama diğer yorumcu İbrahim Altınsay çok bayıyor valla. Adam baya bilgili biriymiş heral öyle diyorlar da rahatsız ediyor beni..
Sadettin belliki kaliteli adamlari toplamis.can yayinlarinin dergisi socrates e de yazi yazip YouTubeda program yapiyor benzer ekip. Genc kafalari acik, dünyaları Türkiye'den ibaret degil ve yaptiklari isin de hakkini veriyolar harbiden.

ub.msji

Ses tonu, ukala tavri, sacma fetisleriyle igrenc 1 herif

Ayrica hasta bjkli sanirsam ki tam o ucuz bjk romantikligini yasiyor surekli

Birkaç yerde gördüm övüldüğünü herhalde sıkıntı bende diyip önyargısız yaklaşmaya çalıştım da yok abi sesi kapatasım geliyor.

Dün de Socrates ekibi çağırmış YouTube'da 1 programa, 40 dakikanın 30 dakikasında konudan konuya atlayıp kafa açtı ne maçlar konuşuldu ne de diğerleri adam akıllı söz alabildi..

Birkaç yerde gördüm övüldüğünü herhalde sıkıntı bende diyip önyargısız yaklaşmaya çalıştım da yok abi sesi kapatasım geliyor.

Dün de Socrates ekibi çağırmış YouTube'da 1 programa, 40 dakikanın 30 dakikasında konudan konuya atlayıp kafa açtı ne maçlar konuşuldu ne de diğerleri adam akıllı söz alabildi..
İbrahimin soveni daha cok

ub.msji

a5oqD4o_700bwp.webp

An itibarıyla #WorldCup⁠ ⁠ gol krallığı sıralaması:

1⃣ Kendi kalesine - 4
2⃣ Cristiano Ronaldo - 3
3⃣ Romelu Lukaku - 2
3⃣ Harry Kane - 2
3⃣ Diego Costa - 2
3⃣ Denis Cheryshev - 2

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk maçlar bitti. Kısaca enlerim;

En İyi Takım: Meksika
Hayal Kırıklığı Yaşatan Takım: Almanya
En Sürpriz Takım; Japonya
En Vasat Takım: Suudi Arabistan
En İyi Maç: Portekiz 3-3 İspanya
En Kötü Maç; İsveç 1-0 G.Kore
En İyi Oyuncu; CRonaldo

Genel olarak ilk 16 maç beklentileri karşıladı. 3 takım son dakikada kazandı. 2-3 maç hariç hepsi son anlara kadar heyecanlıydı.

2.maçların ilki bitti. Bakalım 2.maçlar nasıl geçecek?

Ömer Üründül gibi büyük bir ustanin bu kupa da yer almamasi TRT icin büyük ayiptir.

Bu kara lekeyi kendisinin ayaklarina kapanip yorumculuk yapmasi icin yalvararak temizlemeleri lazim.

Twitter da gördüm bugün ilerideki maclarda Ömer Üründül yer alacakmis.

Eger dogruysa TRT nin beni dinledigi bir tesekkürü borc bilirim, eger degilse de vergilerimiz bogazinizda kalsin.

Herkes maçlara sıkıcı diyordu, buna bazı maçlar için katılıyordum ama son 2 gündür oynanan 6 maçta son derece keyifli geçti.

Artık çünkü bazı takımlara beraberlik yetmiyor. Kontra golleri görüyoruz mesela. İlk maçlarda hemen hiç yoktu kontra golü.

Herkes maçlara sıkıcı diyordu, buna bazı maçlar için katılıyordum ama son 2 gündür oynanan 6 maçta son derece keyifli geçti.

Artık çünkü bazı takımlara beraberlik yetmiyor. Kontra golleri görüyoruz mesela. İlk maçlarda hemen hiç yoktu kontra golü.

Son 2 gün çok zevkli geçti gerçekten Nijerya-İzlanda ilk yarısı hariç..

Son 2 gün çok zevkli geçti gerçekten Nijerya-İzlanda ilk yarısı hariç..

En vasat takım bile kendini göstermek istiyor. "Ben buraya tesadüfen gelmedim" mesajını vermek istiyor. Bunu da ilk maçlarda gördük. Bu kupanın güzelliği zaten bu. Hayatında hiç bir zaman bu kadar popüler arenaya çıkamayacak oyuncular,karşılarında süperstarları görüyor. Onlarla dişe diş mücadele etmeye çalışıyor. Bu yüzden Dünya Kupası farklı.

Bazıları istiyor ki Almanya,Fransa,Brezilya,İspanya falan kendinden çok zayıf takıma 4-5-6 atsın yürüye yürüye gruptan çıksın. Böyle olursa kupanın zevki kaçar. CL'de gruplarda bu durumu hep görüyoruz zaten.

Turnuvanın 2.maçları ve yarısı bitti. Şaka gibi geliyor ama 10 günde yarısı bitti bile kupanın. 21 günde diğer 32 maç oynanacak.

2.Maçların enleri;

En İyi Takım: Hırvatistan
En Kötü Takım: Polonya
En Sürpriz Takım:Nijerya
Hayal Kırıklığı Yaşatan Takım: Arjantin
En İyi Maç: Almanya-İsveç
En Kötü Maç: Uruguay-S.Arabistan
En İyi Oyuncu: Ahmed Musa

2.Maçlar ilk maçlara göre pozisyon açısından daha zengin geçti. İlk maçlara göre sürpriz sonuçlar azdı ama Almanya,Brezilya son anda kazandı. Özellikle Almanya adeta elenmenin kıyısından döndü.

Merakla beklenen 3.Maçlar; Rusya-Uruguay,İran-Portekiz,Arjantin-Nijeya,Sırbistan-Brezilya,İsveç-Meksika,Belçika-İngiltere,Kolombiya-Senegal.

7 tane çok kritik maç var. 7 maçta da gruptan çıkma ve liderlik savaşı verilecek. Diğer maçlarda da önemli olanlar var ama mutlaka bir takım iddiasız orada.

Üst Alt