# Ruud Van Nistelrooy - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ruud Van Nistelrooy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Van Nistelrooy %80 Galatasaray’da!

Beğenmemek elde mi abi maestro gibi yönetti Euro 2008'de sırtı dönük tık tık tık kale ağzına kadar gider ve golüde atar!

Bu yil bu transfer soylentilerine cok erken basladik ya. Van Nistelrooy yasina bakmaksizin cok yararli olacak bir oyuncudur. Ama bu soylentileri tartismadan once, su ligi sampiyon olarak tamamlamaliyiz.

Herhalde Aziz Üstel'e demişlerdir Star Gazetesi'nin adı uzun süredir anılmıyor ortalarda,tiraj biraz artsın diye bu tip yazılar yazıyor.

Olmaz bir şey değil.Huntelaar uyum sağladığı için göndermek isteyebilir Real Madrid Nistelrooy'u.

Keşke olsa böyle birşey.Baros-Nistelrooy süper ikili. :)

Behçet konu doğru veya yanlış.Ama bi olay var bir çok spor haber sitelerinden önce bizim forumda konusunu açtın.

Tebrik ederim....

Konuya gelince tek bi cümle söylemek istiyorum.

Van Nistelrooy dünya üzerinde en çok beğendiğim forvetti...

tesekkurler bilsem saat 7 de koyardim ben hepiniz okudunuz saniyordum yinede oylesine koyum dedim:D

simdi begenmiyormusun nistelrooyu fransiz basini artik real da zor oynar diyo sakatliktan sonra Gonzalo Higuain,Klaas-Jan Huntelaar,Javier Saviola,Raúl,Bueno bu yildizlarin arasinda arasinda

Aslantepe'de Ruud Ruud Ruud sesleri yükseliyor,stadda 55 bin Galatasaraylı inliyor adeta :D ve Ruud bir gösteri yapacak taraftara tanıtılmak için (sanki tanımıyoz) :D hayali bile güzel!

begenmiyenmi var ???? :eek:

morientesleri isteyenler nasil ruud'e yasli diyor...en az 4 sezon oynar...insallah aziz üstel'de balon cikmaz...

-----------kaleci ( landreau )------------

ugur------emre g.----servet------hakan.b

---------mehmet a.--mehmet .t----------

---kewell------------------------arda---

-------------baros----------------------

-------------------.r.v.n-----------------

:bid:

yaw gelmesin ne gerek var 32 yaşında sakatlıktan çıkmış bir adam tekrar dikiş tutturana kadar 35 yaşına gelir ne yıldızı allahınızı severseniz takıma bi faydası olmaz gerçekçi olun böyle transferin yapılmasını bir kenara bırakın bu transferi beklemek bile çok yersiz maddi sıkıntıdan başka bişeye sokmaz takımımızı

Aslantepe'de Ruud Ruud Ruud sesleri yükseliyor,stadda 55 bin Galatasaraylı inliyor adeta :D ve Ruud bir gösteri yapacak taraftara tanıtılmak için (sanki tanımıyoz) :D hayali bile güzel!

Gelsinde öyle Baroş kadar performans göstermesin,otursun.Ama eğer Fener hiç bir katkısı olmayan Roberto Carlos'u getirip üstünden para kazanıyorsa bizde Van Nistelsoor'dan kazanabiliriz.Bir kere borservisiyle mi gelecek yoksa bedavaya mı bilmiyorum ama 3-4 ayda sadece forma satışlarından bonservisini çıkartır,en önemlisi Türk Telekom Arena Ali Sami YEN Spor Komplksi'ni doldurur.

Yönetimsel pürüzler çözüldükten sonra Nistelroy'un Galatasaray'a burun kıvıracağını sanmıyorum.Ama şampiyonlar ligine gidemezsek zor.

Kewell,Baroş,Arda,Van Nistelroy ileri dörtlüye bak be:D.

Şaçmalamayın arkadaşlar bu adam sakatlanmadan önce Real'de döktürüyordu bu adamı bize yar ederlermi ya :)

Aziz Üsteli severim dediklerinede inanırım ama bunu ona söyleyenler Aziz Üstel'i yemiş :)

Harry Kewell'ın geleceğini hangimiz tahmin ederdik ki ben umutsuz değilim,Huntelaar gibi Ruud'un genç versiyonunu bulmuşken ne yapacak ki Real,diğer büyük kulüplerin Ruud'a ne kadar ihtiyacı var orasıda ayrı muamma,ben işi zorlarsak birşeyler elde edebileceğimizi düşünüyorum!

Yalan doğru haber orasını bilemem. Ama düşünülünce, yani Galatasaray'ın hücumunun tek eksik yanı düşünülünce, o açıkta kapatılabilir bu takviye ile. Gerçekten Baros ve Ruud muazzam bir ikili olur. Yani... Hayali bile çok güzel.

-----------leo franko------------

ugur------alex.----servet------hakan.b

---------mehmet a.--mehmet .t(ayhan)----------

---kewell(tuncay)------------------------arda---

-------------------.r.v.n(tabata)-----------------

Haberin doğru oldugunu varsayarsak hakikaten çok nokta bir transfer olur ama bana göre haberin doğru olma olasılıgı yok :)

@ Efehan

Bülent Korkmaz Ümit Karan'dan umudu kesmiş,Hakan Şükür'ü geri çagıracak onu oynatacak hey allahım ya :eek:

bu kadro ne yapar biraz hayli oldu ama:p

-----------leo franko------------

ugur------alex.----servet------hakan.b

---------mehmet a.--mehmet .t(ayhan)----------

---kewell(tuncay)------------------------arda---

-------------------.r.v.n(tabata)-----------------

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt