Ryan Babel Instagram Hesabını Kapattı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Babel Instagram Hesabını Kapattı

Ryan Babel Instagram hesabını kapattı

1570002117947.png

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Ryan Babel, Instagram hesabını kapattı. Maçın ardından sarı-kırmızılı taraftarları büyük tepki gösterdiği Hollandalı futbolcu, tepkilere böyle bir reaksiyon gösterdi.

Babel maçta uygun pozisyonda olmasına rağmen Belhanda'ya pas atmamış ve net bir pozisyonun olumsuz sonuçlanmasına sebep olmuştu.

Fatih Terim ikinci yarıda etkisiz gördüğü Babel'i çıkararak Andone'yi oyuna dahil etti.

Yahu hangi sosyal medya fenomeni herhangi bir futbolcudan daha fazla para kazanabilir ki??? Hangi akla hizmet bir futbolcu sosyal medya kullanır. Futbolu bıraksan neyse ek gelir diye... Bence bunlar hep ergenlik... Böyle olunca da sonuçlarına katlanırsın...

andone oynqasın ya deli gibi koşuıyor hırslı adam.babel iyi top tutuyor kabul ama bize hızlı oyuncular lazım.

onyekuru'yu çok arıyoruz malesef.
1veya 2 farkli ustun oldugumuz deplasmsn maclarda girsen bol bol topubunuda ezsin oyuna yavaslatsin ama gole ihtiyac varken Babel hic cekilmiyor .Gecen sene Onyekuruya kiziyordum bencil diye Babel daha bencil cikti

Sosyal medyada Galatasaray futbolcusuna küfreden taciz eden hesapların önemli bir kısmı sahte. Diagne'ye küfretmenin moda olduğu dönem üşenmeyip bakmıştım. Hesapların çoğu bir profil fotoğrafından ibaret, herhangi bir paylaşımı olmayan, 30 40 takipçisi olan hesaplardı. Bir kısmı gerçekten taraftar hesabı belki ama belli ki geneli a.koç tarafından finanse edilen paralı köpekler.
O yüzden bu oyunlara gelmeyip topçulara sahip çıksak iyi olur.

Babel mental sorunları olan oyunculardan biri zaten. Sağlam olsa Liverpool'dan sonra hala üst düzey takımlarda oynardı. Çoluk çocuk işlerini bırakıp takıma faydalı olmaya çalışsa iyi olacak.

Malatya, Brugge, Fener ve Paris 4 maçta da yanındakine gol atsa ya da karşı karşıya olanı atsa şu an bunları değil çok farklı şeyleri konuşuyor olacaktık.

Sosyal medyada Galatasaray futbolcusuna küfreden taciz eden hesapların önemli bir kısmı sahte. Diagne'ye küfretmenin moda olduğu dönem üşenmeyip bakmıştım. Hesapların çoğu bir profil fotoğrafından ibaret, herhangi bir paylaşımı olmayan, 30 40 takipçisi olan hesaplardı. Bir kısmı gerçekten taraftar hesabı belki ama belli ki geneli a.koç tarafından finanse edilen paralı köpekler.
O yüzden bu oyunlara gelmeyip topçulara sahip çıksak iyi olur.

twitterda Yumurta hesaplar gibi instagramda da saldırı timi var. Her üye olana TC Kimlik sormuyorlar sonuçta. Email aç emaille hesap aç şeklinde 40-50 tane hesabı tek seferde yönetebileceğin tarzda programlar var internnette.

Yahu hangi sosyal medya fenomeni herhangi bir futbolcudan daha fazla para kazanabilir ki??? Hangi akla hizmet bir futbolcu sosyal medya kullanır. Futbolu bıraksan neyse ek gelir diye... Bence bunlar hep ergenlik... Böyle olunca da sonuçlarına katlanırsın...

Herkes kullanıyor, paylaşım yapıyor. Adamın özel hayatı, bizi ilgilendirmez. Kötü oyununun İnstagram'la ilgisi yok. Sonuçlarına katlanırsın diye de bir şey yok. 6222 diye bir şey var. Yazdığın en ufak şey ceza niteliği taşıyabiliyor. Başıma gelmez, hiçbir şey olmaz deme hiç. Benim arkadaşım yakın zaman içinde iki kez ceza aldı.

Herkes kullanıyor, paylaşım yapıyor. Adamın özel hayatı, bizi ilgilendirmez. Kötü oyununun İnstagram'la ilgisi yok. Sonuçlarına katlanırsın diye de bir şey yok. 6222 diye bir şey var. Yazdığın en ufak şey ceza niteliği taşıyabiliyor. Başıma gelmez, hiçbir şey olmaz deme hiç. Benim arkadaşım yakın zaman içinde iki kez ceza aldı.
6222'den bana ceza mı kesilsin istiyorsun bu yoruma istinaden :) Ben de zaten kullanma diyorum sosyal medya hesabını kullan demedim ki???

6222'den bana ceza mı kesilsin istiyorsun bu yoruma istinaden :) Ben de zaten kullanma diyorum sosyal medya hesabını kullan demedim ki???

Dostum seni tanımıyorum. Niye tanımadığım biri için böyle düşüneyim ki. :) Adama belli ki bayağı küfür etmişler, o da dayanamamış kapatmış. Küfürlü yorumları kulübün avukatına verse bayağı kişi ceza alır ama uğraşmak istememiş. Günümüzde artık herkes kullanıyor. Kimisi her anını paylaşıyor, bazısı daha seyrek kullanıyor. Adamın performansı kötü diye Sosyal medya kullanımını eleştirmenin doğru olmadığını düşünüyorum.

Dostum seni tanımıyorum. Niye tanımadığım biri için böyle düşüneyim ki. :) Adama belli ki bayağı küfür etmişler, o da dayanamamış kapatmış. Küfürlü yorumları kulübün avukatına verse bayağı kişi ceza alır ama uğraşmak istememiş. Günümüzde artık herkes kullanıyor. Kimisi her anını paylaşıyor, bazısı daha seyrek kullanıyor. Adamın performansı kötü diye Sosyal medya kullanımını eleştirmenin doğru olmadığını düşünüyorum.
İyi de benim sosyal medya hesabım yok ki küfür edenlerden olma ihtimalim olsun. Ben kapatsın ergenlik sosyal medya diyorum sen de diyorsun yazılanlara dikkat etmek gerekir diye :) bence postlar karışmış...

Üst Alt