Ryan Donk'un Sözleşmesi Uzatıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Donk'un Sözleşmesi Uzatıldı

Son haftalar leş gibi oynadı. Ama sözleşme şartları çok iyi, bu paraya daha iyi oyuncu bulunmaz

SM-A115F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok iyi. Bu maaşa 1 yıl daha kalabilir bence yav. O kadar da kötü değil. Yedek birisi için gayet normal bir ücret. As futbolcu olamaz zaten de as futbolcu olacaksa daha da güzel. Şu yönetimi finansal açıdan aşırı takdir ediyorum ben. Seneye bonservis ücreti verebileceğimiz zaman daha iyi bir yedek 6 alırız. Belki altyapıdan birisi yedek 6 olur. Belli olmaz. Abdussamed boşuna sözleşme uzatmadı sonuçta. Bakalım neler olacak? Ama maliyetler iyice düştü. Yapılacak tek şey Babel, Feghouli ve Belhanda 3'lüsünün satışı veya gönderilişi.

Donk az çok katkısı olan bir topçu arada kafası güzel takılıyor evet ama Şener ve Jimmy 7 şer milyon alıcak bu ne perhiz ne lahana turşusu neden yapılan hamleler hep garip oluyor bir ayarınız olsun be.

Bu adamın kalmasına sevinenler başımızdaki scouta falan hiç laf söylemesinler.
burada genç oyuncu fetişzmi yapmasınlar.
bu yönetim ve fatih terime çok ciddi tepkiler verilmelidir.Aksi taktirde çok ciddi sıkıntılar çekeceğiz.
şu adamla sezon ortasında sözleşme yapılsaydı burada küfürler havada uçuşurdu.
Foruma bakıyorum bu adamın kalması gerektiğini düşünenler çoğunlukda.
Bu yüzden bizim yönetticilerinin fiyaskolara imza atması albayrağın hala transfer yapması çok normal.

Üst Alt