Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu

Ağlayın diyen yok ama gidipde bayram havasına çevirmenin anlamıda yok.

Forza'daki son fb-GS maç başlığına bakmanı isterim. Adamlar resmen fener'i destekliyorlar. Artı bir de Ali Sami Yen'e edilen küfürler, Hagi'nin ölmüş babası için mezarını ...... pankartları aklıma gelince ben bayram da yaparım şölen de... Beter olsunlar.

nasıl bi başlık açmışlarki arkadaşlar merak ettim giremiyorum hata veriyo forzaya :D

Forza'daki son fb-GS maç başlığına bakmanı isterim. Adamlar resmen fener'i destekliyorlar. Artı bir de Ali Sami Yen'e edilen küfürler, Hagi'nin ölmüş babası için mezarını ...... pankartları aklıma gelince ben bayram da yaparım şölen de... Beter olsunlar.

Al benden de bu kadar.

Onlar neden feneri destekliyorlar biz onları eze eze yendiğimiz için. Fener ile yapsınlar , fenerde onları yensin sonra biz fenerle yapalım bakalım kimi desteklerler ozaman çıkar ortaya sonuçta biz onları yenmişiz ve karşı takımı destekliyorlar ... Küfür konusuna gelince küfüre tabii ki karşıyım ama bu avrupada kimse kimseyi desteklemiyecek anlamına gelmez. Onuda geçtim biz burada küfürü serbest bıraksak sence kaç kişi küfür etmez ?

Birde o yönden bakmak gerek. Tamam desteklemeyin ama sanki bayram olmuş gibide sevinmenin anlamı olmadığını anlatmak istiyorum Semih bey.

Bende sevmiyorum Bjkyi ama gidipte bayram yerine çevirmiyoruz .

Bir örnek vermek gerekirse ben X şehiri sevmiyorum x şehiri yabancılar geldi elimizden aldı ben o x şehiri sevmiyorum diye yabancılar elimizden aldı diye bayram mı etmem gerekiyor ?

off forzda millet birbirini kesiyo Yıldırım Demirören le Erman Şenol ilişkisine benzer başlıklar açılmış. harbi taraftarı başkanını başkan bu taraftarı hakediyo..

İnönü Stadı'ndaydım.Takımlarında zaten ruh yok, taraftarlarıda normal bir maç havasındaydı. Şampiyonlar Ligi heyecanı diye birşey yoktu kimsede.Gerçi hak vermemek elde değil.O takımdan şimdilik herhangi birşey beklemek imkansız.

80 dakika neredeyse susan taraftarlarda golllerden sonra tekrar Demirören'e methiyelere başladılar.:) Bir başkan için çok ağır tezahuratlar yapıldı.Demirören'de ağır laflar etmiş duyduğum kadarıyla taraftara.(tv'den izlemedim)

Benim için güzel bir maç oldu skor olarak ama çok sıkıldım izlerken.Evde olsam kanal değiştirirdim heralde. :D

Son olarak bu mu Beşiktaş'ın o kadar övülen taraftarı?Yapılan o kadar övgüyü hiç haketmiyorlar.Bizim tribünlerin uyumsuz hali bile Bjklilerden iyidir... :)

Onlar neden feneri destekliyorlar biz onları eze eze yendiğimiz için. Fener ile yapsınlar , fenerde onları yensin sonra biz fenerle yapalım bakalım kimi desteklerler ozaman çıkar ortaya sonuçta biz onları yenmişiz ve karşı takımı destekliyorlar ... Küfür konusuna gelince küfüre tabii ki karşıyım ama bu avrupada kimse kimseyi desteklemiyecek anlamına gelmez. Onuda geçtim biz burada küfürü serbest bıraksak sence kaç kişi küfür etmez ?

Birde o yönden bakmak gerek. Tamam desteklemeyin ama sanki bayram olmuş gibide sevinmenin anlamı olmadığını anlatmak istiyorum Semih bey.

Bende sevmiyorum Bjkyi ama gidipte bayram yerine çevirmiyoruz .

Bir örnek vermek gerekirse ben X şehiri sevmiyorum x şehiri yabancılar geldi elimizden aldı ben o x şehiri sevmiyorum diye yabancılar elimizden aldı diye bayram mı etmem gerekiyor ?

Etnik kimlik farklı taraftarlık farklıdır. Tek bir insanın hatası yüzünden bütün bir ırkı suçlamam. Çünkü kimse seçerek doğmuyor. İçinde iyisi de var, kötüsü de var derim geçerim.

Ama taraftarlıkta insan tuttuğu takımı seçer, bağlanır. Forza dediğiniz forum, Ali Sami Yen deplasmanındaki taraftarlar biz Çarşı'yız diyor. Yani Beşiktaş taraftarının kalbini temsil ediyor. Dolayısıyla açtıkları pankartları, bize ettikleri küfürleri ciddiye almak durumundayız. İçlerinden bir kaç dengesiz konuşsa es geçelim amenna, ama bjklilerin önemli bir bölümünde (özellikle eski nesilde) aşırı bir Galatasaray düşmanlığı var. Bunun nedenleri ayrı bir yazı konusudur. Onlara şunu diyorum sadece sizin 3. büyük olmanız bizim suçumuz değil. Kendinize gelin. Herkesin sempati duyduğu Beşiktaş'tan insanları nefret ettirmeyin. İnönü'ye Çarşı'yı izlemeye giden beni bile nefret ettirmeyi başardınız.

7 yasında kardesımın gözlerinden yagmur gıbı akan goz yasın sorumlusu yonetım milletin ahından beddualarından kormayan kişilik bari ALLAH tan kork be adam...

bırakın domuz grıbını en öldürücü grib teşhis edildi direk öldürmesede ağır ağır öldürüyor..gribin adı:Y.D VİRÜSÜ!!!

yetkililer lütfen bunun da bir aşısını yapın..ÖLÜYORUZ!!!

Üst Alt