Sabri: "Galatasaraylı olmanın gururunu taşıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri: "Galatasaraylı olmanın gururunu taşıyorum"

Ben de senin bu takımda hala oynamandan utanıyorum... Eleman kıçına bal sürmüş, hatta kovan dürmüş takımda oynamaya devam ediyor...

Sabri Sarıoğlu hakkında yapılan eleştirilere çok kızıyorum. Adamın üzerine neden bu kadar gidiliyor anlamıyorum. Düşünün koskoca Galatasaray 15 yıldır bir sağ bek alamadı. Adamın suçu ne? Kumaşı belli. Ben Dani Alves'im demiyor ki... Kötüyse doğru düzgün birini al ve oynatma arkadaşım.

Söyleşisinde kızdığım köpürdüğüm bir söz var ki o söz de Türk futbolundan neden bir cacık olmayacağını göstermektedir. Olduğu gibi alıntılıyorum.

"2007-08'e Sayın Feldkamp ile başlamıştık. İnişli çıkışlı bir grafiğimiz vardı. Son altı haftada kendisi görevi bıraktı. Cevat Hoca devraldı. Bizi kalan son altı haftada çok iyi motive etti. Çok iyi hazırladı. Cevat Güler'in hakkını kimse yiyemez o şampiyonlukta. Büyük bir katkısı var. Sadece fiziksel olarak değil zihinsel olarak da bizi çok iyi hazırladı. Bazen sadece fizik gücü yetersiz oluyor. Psikolojik durumunuz da önemli oluyor"

HAY BEN SİZİN PSİKOLOJİNİZE!!!

Sabri Sarıoğlu hakkında yapılan eleştirilere çok kızıyorum. Adamın üzerine neden bu kadar gidiliyor anlamıyorum. Düşünün koskoca Galatasaray 15 yıldır bir sağ bek alamadı. Adamın suçu ne? Kumaşı belli. Ben Dani Alves'im demiyor ki... Kötüyse doğru düzgün birini al ve oynatma arkadaşım.

Söyleşisinde kızdığım köpürdüğüm bir söz var ki o söz de Türk futbolundan neden bir cacık olmayacağını göstermektedir. Olduğu gibi alıntılıyorum.

"2007-08'e Sayın Feldkamp ile başlamıştık. İnişli çıkışlı bir grafiğimiz vardı. Son altı haftada kendisi görevi bıraktı. Cevat Hoca devraldı. Bizi kalan son altı haftada çok iyi motive etti. Çok iyi hazırladı. Cevat Güler'in hakkını kimse yiyemez o şampiyonlukta. Büyük bir katkısı var. Sadece fiziksel olarak değil zihinsel olarak da bizi çok iyi hazırladı. Bazen sadece fizik gücü yetersiz oluyor. Psikolojik durumunuz da önemli oluyor"

hakli ama

ben seninle gurur duymuyorum
bu kurtulamadik ya
fenerde selcuk sahin vardi o gitti besiktasda ibrahim üzülmez gitti bizde sabri halen oynuyor ve yil 2017 ve yabanci siniri filanda yok
isde burda ben baska seyler ararim daha orta acmayi ögrenemeyen adam halen bizim gibi bi takimda oynuyor bana kalirsa 2.ligde anca oynar

34 macin 28 ini feldkamp ile oynadigimizi var sayarak, ve Feldkamp´in da takimi dar imkanlar ile cok iyi bir ekip haline getirdigini var sayarak, sampiyonlugu her daim Feldkamp ile özdelestirmisimdir. Ki taraftarin geneli de bu sekilde düsünür.

Tartisilacak durum ise budur. Türk bir hoca torununu görmek icin, bir kac kere yurt disinda gitse, ve hastalanip dönmesi gecikse. Ve kulübün baskaninin kendisi yurt disinda iken, izinsiz bir görüsme yaptigi icin takim ile istifa etse idi. Ve takim yeni gelen yabanci hoca ile 6´da 6da yapsaydi, taraftarin tavri ne olurdu ?

x´in sürekli oynamasinda sorumlu olan...

1. x´in kulüp icinde lobbisi
2. x´in medyada mamaladigi saksakcilari
3. Iki mac üst üste oynamayan her sag beke karsi, "x oynasa daha iyi" diye ortaligi yangin yerine ceviren, gizli x hayranlari

bir yere kadar haklısın ama kadro dışı kaldı gitmedi yalvar yakar geri döndü. Kaç yıldır kendini bir gram geliştirmedi ve üstelik sporcu bir adam olmasına rağmen, mesleği futbolculuk olmasına bu işten para kazanmasına rağmen hala göbekli bir halde dolaşıyor. Bunun anlamıda iş ahlakı sıfır.

Üst Alt