Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Sabri Sarıoğlu ile Sözleşme Yenilendi

Ulan size uyayım bari... keşke Sabri gideysi de SERKAN KURTULUŞ olaydı yedek tuh be....

protesto ediyorum, boykot ediyorum, her ne haltsa.. feci hayal kırıklıgına ugramıs durumdayım yonetim cizgisini belli etti.

Ya Emir sen ne diyorsun Allah'ını seversen ? Sanki ligimiz sağ bek cenneti, Dani Alves ve Maicon tarzı adamlarla dolu. Yerli sağ bek olarak kimi alacaktık ayıptır sorması ?

Ulan size uyayım bari... keşke Sabri gideysi de SERKAN KURTULUŞ olaydı yedek tuh be....

Serkan Kurtuluş, Galatasaray'a gelip yedek kulübesine tıkılmasaydı şu anda milli takımın sağ bekini almıştı.

Futbola başlayışını, genç takımlardaki hallerini birebir bilen biri olarak söylüyorum bunu.

Yere göğe koyamadığınız şişirilmiş altyapımızdan çıkan bir oyuncu yok ki Sabri'yi kesecek... Sabri de bu arada o altyapıdan çıktı, Son 10 yılda alt yapıdan çıkan Arda'dan sonra en iyi oyuncu Sabri ne yazık ki ne oldu sizin o Özgürcan, Zafer şakar, İrfan, Ugur, Erkanlara.... Altyapı keşke her sene bir Sabri, Yekta, Ceyhun Gülselam çıkarsa... Hiç olmazsa formayı M.Sarp Barış özbek gibiler giymezdi...

Sabri kaliteli oyuncudur demiyorum ama daha kaliteli yedek sağ bek soyleyin diyorum dut yemiş bulbul oluyorsunuz??? G.Gönül var da ben mi kestim??

onu da takimda sabri var diye almadilar zamaninda, simdi yedek sag bek sabri var diye o bolgeye kimseyi almiyorlar, sabri oyuna girince sen guveniyormusun sabriye, ben guvenemiyorum her an hata yapip gol yedirecek diye korkuyorum simdi boyle bi oyuncunun takimda kalmasini niye isteyim

Serkan Kurtuluş, Galatasaray'a gelip yedek kulübesine tıkılmasaydı şu anda milli takımın sağ bekini almıştı.

Futbola başlayışını, genç takımlardaki hallerini birebir bilen biri olarak söylüyorum bunu.

O fizik ve dirençle bek oynayamaz. Keşke bir anadolu takımına gitse de 2-3 sene çapı belli olsa hem kendi hem G.Saray için en iyisi... Vallahi oynadığı maçlarda bana hiç ümit vermedi Serkan Kurtuluş. Sabri'yi tercih ederim.

Yiğt'i alıştırırım o bölgeye kadrodan olmadı ama Sabri'den bir şekilde vazgeçerdim açıkçası.Son 2 sene de siz oynadığı futbol ile değil Galatasaraylılığı ile değerlendiriyorsunuz kanımca.

onu da takimda sabri var diye almadilar zamaninda, simdi yedek sag bek sabri var diye o bolgeye kimseyi almiyorlar, sabri oyuna girince sen guveniyormusun sabriye, ben guvenemiyorum her an hata yapip gol yedirecek diye korkuyorum simdi boyle bi oyuncunun takimda kalmasini niye isteyim

Alakası yok, G.Gönül'ün o kadar iyi çıkacagını tahmin edemediler, tıpkı 2002'de Sakarya'dan gelen Tuncay Şanlı gibi.

G.Gönül alındığında biz sağ bek arıyorduk, 1m$ önerdik fener fazlasını verdi A.Sezgin daha fazla etmez dedi. Kendi demecidir, o kadar etmez demiştik dedi.

O fizik ve dirençle bek oynayamaz. Keşke bir anadolu takımına gitse de 2-3 sene çapı belli olsa hem kendi hem G.Saray için en iyisi... Vallahi oynadığı maçlarda bana hiç ümit vermedi Serkan Kurtuluş. Sabri'yi tercih ederim.

Tamam işte temelde benim düşüncelerim ile aynı noktaya çıkıyor. Serkan'daki potansiyeli ben ne Gökhan'da ne Sabri'de ne de abisinde gördüm. Türkiye'nin açık ara en yetenekli sağ beki olabilecek bir adam.

Orhan Şam'ı da istedik bir ara satmadı G.Birliği. Orhan Şam da aman aman bir adam mı?

Sağ bek arıyorsanız alınacak tek adam Serdar Kurtuluş. Beşiktaş da bek olarak çok iyi başladı sonra t.d değişikliğine kurban gitti. Fizik olarak kardeşinden üstün.

Ligin alınabilecek en iyi sağ beki Serdar Kutrtuluş

Orhan Şam'ı da istedik bir ara satmadı G.Birliği. Orhan Şam da aman aman bir adam mı?

Sağ bek arıyorsanız alınacak tek adam Serdar Kurtuluş. Beşiktaş da bek olarak çok iyi başladı sonra t.d değişikliğine kurban gitti. Fizik olarak kardeşinden üstün.

Mantıklı aslında. Ama Serdar yedek kalmayı kabul eder mi soru işareti..Sonuçta Eboue olduğu sürece kulübede duracak ki ters bir durumda oraya Ujfalusi'yi kaydırma ihtimalimiz de varken ona bonservis vermek lüks kaçabilir.

Tamam işte temelde benim düşüncelerim ile aynı noktaya çıkıyor. Serkan'daki potansiyeli ben ne Gökhan'da ne Sabri'de ne de abisinde gördüm. Türkiye'nin açık ara en yetenekli sağ beki olabilecek bir adam.

Bence olamaz sadece tekniği iyi. Cihan haspolatlı vari mevkisiz bir adam oluri kalite olarak da vasat bence. Potansiyel varsa 3-4 sene sonra belli olur, bizden gider zaten.

Mantıklı aslında. Ama Serdar yedek kalmayı kabul eder mi soru işareti..Sonuçta Eboue olduğu sürece kulübede duracak ki ters bir durumda oraya Ujfalusi'yi kaydırma ihtimalimiz de varken ona bonservis vermek lüks kaçabilir.

Serdar Kurtuluş lokum gibi futbolcu.

Kurtuluş kardeşlere laf söyletmem abi, bu da benim zaafım. :) Adamları tanıyorum çocukluktan beri, nasıl futbol oynadıklarını biliyorum yani.

Tamam onu da Antep satmaz, değerinin üstünde bir bonservis bedeli isterler.

Bir taraftar düşünün ki yıllardır adamın ne aptallığını bıraktı, ne geri zekalılığını bu adamın tek kusuru iyi futbolcu olmaması.

Bu adam bize dönüp küfür etmek yerine hala imza atıyorsa değerlidir benim gözümde.

ben kendi adıma sabri iyi heriftir ona bişey demem ben sadece zaten futbolculuguna bakıyorum. birde özgür şu lafı deme. bize dönüp küfür etmiyorsa nedemek. aldıgı paranın sence hakkını veriyormu. bence vermiyor. benim icin önemli olan o. imza atıcak tabi niye GS dan ayrılmak istesin. dalga gecmek isteyen başka takımda oynarkende gecer.

Alakası yok, G.Gönül'ün o kadar iyi çıkacagını tahmin edemediler, tıpkı 2002'de Sakarya'dan gelen Tuncay Şanlı gibi.

G.Gönül alındığında biz sağ bek arıyorduk, 1m$ önerdik fener fazlasını verdi A.Sezgin daha fazla etmez dedi. Kendi demecidir, o kadar etmez demiştik dedi.

gokhani sabriyi yedeklemesi için istiyordu yonetim olmayinca serkan kurtulusu aldilar, sabri olmasaydi gokhani 500 bin için kaçirmazlardi emin ol, gokhanin bize gelmemesi sabrinin suçudur demiyorum ama, siz hep diyorsunuz ya, sabriden iyi sag bek mi var diye, vardi, belkide daha vadir ama bulmak için sabriden vazgeçmemiz lazim...

Anlayamadığım şu:

Serdar Kurtuluş'u almaya kalksan 3-4m eurodan asagı vermezler. Ama elindeki (sözleşmesi bitmiş-bedava) Sabri'yi beleşe kaptırıp, gidip 3-4m euro verip Serdar Kurtuluş'u almak para durumun sıkışıksa luks kaçar. Ha paran çoksa al bence, çunku kısır Turk futbolunda Serdar Kurtuluş bile zor, ender yetişiyor.

Kalma sebebi sadece alt yapıdan çıkması yoksa geçen seneki maçlarından sonra oynayacağını düşünmüyorum.Eboue'siz maçlarda Hakan Balta-Dany-Semih-Ujfalusi oynayacaktır bu takım.Sabri'nin ciddi bir talibi çıkmadığı ve Anadolu takımına gitmemesi için sözleşme imzalanmıştır.Umarım sözleşmesi düşük sabit ücret yüksek maç başı ücret şeklindedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt