Sabri Sarıoğlu: "Sinirden kapı pencere parçalayacağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sabri Sarıoğlu: "Sinirden kapı pencere parçalayacağız"

Cevap: Sabri Sarıoğlu: "Sinirden kapı pencere parçalayacağız"

Seni izlerken bende kapı pençere parçalıyorum sıkma canını insan alışıyor

Takim arkadaslarinin 90% i kalitesiz Sabri ondan hersey ters...

Yahu kardeşim ayıp nedir bilmezmisiniz siz ?

Bir susun, konuşmayın, mümkünse ortalarda görünmeyin.

Kapı pencere parçalayacağına, antrenmanlar sonrası bir yarım saat orta açma çalışması yap, kafi.

Deplasmandaki Liverpool maçında Ümit Karan'a açtığın ortalardan sonra kakalayacaktık seni birilerine.

Ne yazık ki elde patladın.

Parçala olm tutan mı var seni, boş boş konuşacagına topunu oyna..deli fişek hasanım olsaydı zaten ; aranızdan bi kaç kişiyi parçalamıştı orası kesin!!

Bırak bu boş lafları artık taraftar yemiyor. Yarım saat fazla çalış da 5 metre önüne pas at. Arada düzgün bi orta aç. Yeter yahu Sol bek Balta Sağ bek Sabri. Nasıl takım bu anasını satıyım defolun gidin.

İçinde bulunduğumuz bu zor durumu umursayan ve çabalayan kaç tane oyuncumuz var?Ne boş lafı?Sabri'ye sahip çıkmak boynumuzun borcu.

İçinde bulunduğumuz bu zor durumu umursayan ve çabalayan kaç tane oyuncumuz var?Ne boş lafı?Sabri'ye sahip çıkmak boynumuzun borcu.

Asıl zorumuza giden o ya, Neden Galatasaraylı oldugunu iddaa eden futbolcularımız digerlerini uyarmıyor yada bir yemek yiyip , buluşup aralarındaki sorunları çözmüyorlar..O kadar kopuklar ki, sahayada yansıyor otomatikmen..Hadi digerleri -avşak , bari siz uyarın? seni dinlemeyen yada takımı sabote eden varsa şayet : yönetime şikayet edersin dahada olmadı taraftarın önüne atarsın olur biter..:sopa:

Asıl zorumuza giden o ya, Neden Galatasaraylı oldugunu iddaa eden futbolcularımız digerlerini uyarmıyor yada bir yemek yiyip , buluşup aralarındaki sorunları çözmüyorlar..O kadar kopuklar ki, sahayada yansıyor otomatikmen..Hadi digerleri -avşak , bari siz uyarın? seni dinlemeyen yada takımı sabote eden varsa şayet : yönetime şikayet edersin dahada olmadı taraftarın önüne atarsın olur biter..:sopa:

Şu takımı bir arada tutacak bir teknik direktöre ihtiyaç var.Sabri gibi uyumlu karakterde yerli futbolcuları bulmamız lazım aynı zamanda.

Şu takımı bir arada tutacak bir teknik direktöre ihtiyaç var.Sabri gibi uyumlu karakterde yerli futbolcuları bulmamız lazım aynı zamanda.

O konuda haklısın, zaten sabriyi kimsenin yolluyacagını zannetmiyorum.Sabri gidene kadar gitmesi gereken 20 adam sayılır..

Çok umursuyorsa düzgün 2 orta açsın 2 pas varsın. Banane umursamasından faydalı olamadıktan sonra. Eminim Musrafa Sarp da umursuyordur bu durumu. Neymiş kapı pencere parçalıycakmış lafa bak.

Çok umursuyorsa düzgün 2 orta açsın 2 pas varsın. Banane umursamasından faydalı olamadıktan sonra. Eminim Musrafa Sarp da umursuyordur bu durumu. Neymiş kapı pencere parçalıycakmış lafa bak.

Sabri iyi futbolcudur, şu takımın durumunda daha fazlasını yapması beklenemez. Sabri'nin daha yapacak çok işi var.Hakkını yemeyin.

Sabri iyi futbolcudur, şu takımın durumunda daha fazlasını yapması beklenemez. Sabri'nin daha yapacak çok işi var.Hakkını yemeyin.

Valla Merih 5 senedir Sabri iyi futbolcudur dedik potansiyel var düzelir dedik ama bi yararını göremedik. Sadece koşmayla futbolculuk olmuyo Galatasaray'da. Biraz futbol zekası lazım. Düzgün bi sağ bekimiz olmayacak bu adam yüzünden. Ne ofansta işini tam yapıyo ne defansta. Şut çekemez pas veremez orta açamaz. Ne yapar ki o zaman bu adam?

buyuk hedefimiz olacaksa sabriyle olmaz

Bende bunu diyorum. Eğer seneye hedefimiz ilk5'e girmek olacak ise Sabri ve Serkan sağ bek için yeterli olur bize. Ondan önce gitmesi gereken 15 futbolcu var. Malesef biliyorum ki o kadar futbolcu gitmiycek. Sabri Servet Ayhan Balta seneye de oynayacaklar.

Bende bunu diyorum. Eğer seneye hedefimiz ilk5'e girmek olacak ise Sabri ve Serkan sağ bek için yeterli olur bize. Ondan önce gitmesi gereken 15 futbolcu var. Malesef biliyorum ki o kadar futbolcu gitmiycek. Sabri Servet Ayhan Balta seneye de oynayacaklar.

sabriye gelene kadar cok adam gider zaten bende oyle diyorum

bir gunde iyi takim olmayacagiz gelecek sezon bisey olmaz

Adaletli bir hoca gelirse eger, Cetin önümüzdeki sezon Sabriye forma yüzü göstermez.

Üst Alt