Tier 1 - Sacha Boey, Bayern Münih ile Anlaştı - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Sacha Boey, Bayern Münih ile Anlaştı

Bayern transfer konularinda cok cimri

Bu yüzden eger illa gitmek istiyorsa baska takimlari da pazarliga dahil edelim

Yok Kasım ayında yeni sözleme görüşmelerinde olacak denmişti ama bu yeni menajerlik şirketi işi yokuşa sürdü uzatılamadı sözleşmesi o yüzden zaten değerini veren varsa 20 üzeridir bu şimdi satmalıyız çünkü yazın 1 yıl sözleşmesi kalmış birine 10-12'den fazla veren olmaz.
satışına zaten itirazım yok (ama transfer yapması bariz adam var - CL de epik karne - hazırlıksız olduğumuz hissini aşamıyorum)

biz en güzel gelir koparmamız lazım ekonomik hallerden.

Arsenal sanki o açıdan en rahat talebimizi verebilecek takım gibi duruyor. ama Boey Bayern ister normal olarak.

Erden Timurun bundan sonra transfer işini scout ekibine bırakması gerekiyor, bu sene bizi ağır zarara soktu.
Problem şurda - değer trasnfer ediyorum diyor ya.

Zaha - daha tam beklenen oyunu oynamıyor (istatistik demiyorum)
Tete - boş
ndomb - maalesef adamı futola döndüremedik
Angel - adamı tribüne çıkardık para ödemeyelim diye.

şu tablonun sonucu Yazın tekrar çok transfer ile uğraşacak olmamız. Sağlıklı hal değil.

Üstüne koyup 2 3 sezon bam bam bam gidemiyoruz hiç.

Bi kere gittik 96-2000 - neler olduğunu biliyoruz.

Aynen öyle. Scout ekibi bulamıyorsa da baştan aşağı yenilensin
Bence buluyorlar ya. Marcao, Kerem, Boey, Nelsson scout transferleri zaten. Son yıllarda bize para kazandıran transferler hep scout işi. Ndombeleyi, Zahayı, Teteyi, Ziyech'i scout ekibinin önerdiğini düşünmüyorum. Erden başkan bu sene biraz tribüne oynadı ama yerini bilmesi gerekiyor.

Problem şurda - değer trasnfer ediyorum diyor ya.

Zaha - daha tam beklenen oyunu oynamıyor (istatistik demiyorum)
Tete - boş
ndomb - maalesef adamı futola döndüremedik
Angel - adamı tribüne çıkardık para ödemeyelim diye.

şu tablonun sonucu Yazın tekrar çok transfer ile uğraşacak olmamız. Sağlıklı hal değil.

Üstüne koyup 2 3 sezon bam bam bam gidemiyoruz hiç.

Bi kere gittik 96-2000 - neler olduğunu biliyoruz.
Hep bu durumdan endişeliydim.Sol bek 8- 10 icardiye yedek dedik.Geri kalan kadroyu koru tekrar şampiyon ol derken birden çorbaya döndü takım yeniden baştan takım kurup herkesle eşit olduk.Halbuki en önemli avantajımız şampiyon olan oturmuş kadromuzdu.Seneye yine sil baştan yapıp herkesle eşit başlarsak aşama kaydedemeyiz

Bayern gibi takımlar çok nadir henüz kendini kanıtlamamış oyuncu alırlar.
Sacha fazlasıyla 2 yıldan beri neredeyse 0 hata ile efsane oynuyor. Hemde Şampiyonlar liginde kendisini fazlasıyla kanıtladı. Yaş desen henüz 23.
Bu çocuk manyak yerlere gelecektir umarım.
Bayern'i hic sevmem ama bayern transferi gerceklestigi an zaten en tepeye ulasmis olacak. Geriye oradaki basarisi kaliyor. Phillip Lahm gibi uzun süre basarili olur umarim.

Hep bu durumdan endişeliydim.Sol bek 8- 10 icardiye yedek dedik.Geşe kalan kadroyu koru tekrar şampiyon ol derlen birden çorbaya döndü takım yeniden baş takım kurup herkesle eşit olduk.Halbuki en önemli avantajımız şampiyon olan oturmuş kadromuzdu.Seneye yine sil baştan yapıp herkesle eşit başlarsak aşama kaydedemeyiz
parada kaybediyorsun bu yüzden. sürekli trasnfer diye.

Zaniolo kupon oldu - Boeyde allah var kendini kanıtladı - Yazın Apokerim'de bana göre tehlikede.

yabancı sınırıda kalkacak (ilk 11 kapsamında) - çok uğraştıracak gene

Fabrizio'nun yazdığı rakamları yazmışlar. Bizim 20'den fazla istediğimiz yazıyordu galiba
Zaten o rakamları reddettiğimiz haber yani. O zaman yarın sağlık testi olayı tam doğru değil yada Bayern bu akşam bu işi bitirmeye niyetli ve niyetliyse de bitirir bu işi. Bu arada ben Arsenal'den şöyle 17-18 + Emil Smith Rowe takası olsa çok daha sevinebilirdim şahsen.

Üst Alt