Sağlık Heyetinden Fernando Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sağlık Heyetinden Fernando Açıklaması!

ameliyat etmeksizin tedavi ederiz dediler muhtemelen beklenen tepkiyi alamadılar

şimdi sıvama moduna geçtiler heralde

ortopedist renktaşlar bi el atsın konuya

Geçmiş olsun. Şu saatten sonra bu takım eğer şampiyon olursa bu Terim sayesinde çok zorlu bi yolla olur. Takımın en önemli adamı da yok şimdi. Orta saha komple iptal nasıl olacak bilemiyorum.

lOvlXr.jpg

gitmiş bunun bağlar geçmiş olsun sezon bitti. 2 ortasaha birden kaybettik müzmin sakat tolga gamsız donk ve meyhaneci selçukla bu sezon 3.lük başarıdır.

Gecmis olsun, umarim korkuldugu gibi uzun sürmez.
Ancak, su an elimizde olan orta saha ile sampiyonluk imkansiz degil ama gercekten cok zor.
Eger faideli olabilecek bir takviye yapilmaz ise, Ndiaye´nin satisindan elde edilen kazancin misli ile fazlasini kaybede biliriz.
Bu cok vahim sonuclar dogura bilir, cünkü sezon sonu az buz para harcamadik, daha da önemlisi altina girdigimiz maas yükü az degil.

Son düzenleme:
açıklama endişe verici , bu bulgular ilk mri mı yoksa kontrolündeki bulgular mı?

eğer yeni çekilen mrda hala bağ dokusu hasarı ve kemik ödemi varsa 1 ay fernandoyu göremeyiz demektir.

örnek olarak aynı sakatlık messi de geçirmişti :

[TABLE="class: items, width: 677"]
[TR="class: odd"]
[TD="class: zentriert, align: center"]15/16[/TD]
[TD="class: hauptlink"]diz iç bag yırtığı[/TD]
[TD="class: zentriert, align: center"]28 Eyl 2015[/TD]
[TD="class: zentriert, align: center"]12 Kas 2015[/TD]
[TD="class: rechts, align: right"]45 gün[/TD]
[TD="class: rechts hauptlink wappen_verletzung, align: right"]9 [/TD]
[/TR]
[/TABLE]

İlk sakatlandığında fener maçında sahada anca olur demiştim herkes beni linç etmişti şampiyonluk mucizelere kaldı tek güvendiğim imparatorun ölüyü diriltme özelliği

Forumda Ndiaye´nin rekor fiyata satilmasi üzerinden ikide bir laf sokan arkadaslara hitaben.
Bakin arkadaslar, anlamak istemediginiz bir sey var.
Sizin derdiniz rekor olmus, üstelik bunu oyuncunun satildigi bonservis bedeli üzerinden yapiyorsunuz, diger önemli etkeni, oyuncunun ne kadara geldigini göz ardi ediyorsunuz. Osmanlispor oyuncusunu bize hediye etti herhalde, öyle ise bunu ben kacirdim demek ki, benim hatam kusura bakmayin.

Daha da vahimi, su an itibari ile eger zayif olan ve daha da zayiflatilan orta sahaya takviye yapilmaz ise, hele Fernandonun sakatliginin daha da uzun sürecek gibi görünüyor olmasindan sonra takviye yapilmaz ise, iste o zaman sene sonunda gercek rekoru görme olasiligimiz hic az degil. Sene basinda harcanan para, daha da önemlisi altina girilen maas yükü, umarim bunlari göz önüne almayi becerip sene sonu bu orta saha yüzünden sampiyon olamaz isek nasil bir rekor kiracagimizi hesap edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Üst Alt