Sahte Forma nasıl anlaşılır? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sahte Forma nasıl anlaşılır?

Cevap: Sahte Forma nasıl anlaşılır?

renkdaş fiyat farkı varmı peki.

Ikisinin arasindaki fark sudur:

Taraftar formasindaki arma baski gibi birsey, nasil anlatsam yani kumasin bir parcasi. Yani kumasin o kismi arma sekiline getirilmis. Yani taraftar formasindaki Galatasaray armasi kumasin bir parcasidir.

Diger fark sudur:

Orjinal futbolcu formasinda Clima Cool denen özellik vardir. Bu özellik futbol oynadiginiz esnada ortaya cikacaktir. Vicütdan teri atiyor, ve mükemmel rahatlik sagliyor. Taraftar formasi sadece naylon kumasindan olusmus bir t-shirt gibi birsey :D

Taraftar formasi 52 TL

Futbolcu formasi 89 TL

IMKANIN VARSA bence futbolcu formasini al, ama aksi taktirde secimini taraftar formasi yanindan kullan :D

Taraftar formasindaki arma baski gibi birsey, nasil anlatsam yani kumasin bir parcasi. Yani kumasin o kismi arma sekiline getirilmis. Yani taraftar formasindaki Galatasaray armasi kumasin bir parcasidir.

Diger fark sudur:

Orjinal futbolcu formasinda Clima Cool denen özellik vardir. Bu özellik futbol oynadiginiz esnada ortaya cikacaktir. Vicütdan teri atiyor, ve mükemmel rahatlik sagliyor. Taraftar formasi sadece naylon kumasindan olusmus bir t-shirt gibi birsey :D

Taraftar formasi 52 TL

Futbolcu formasi 89 TL

IMKANIN VARSA bence futbolcu formasini al, ama aksi taktirde secimini taraftar formasi yanindan kullan :D

çok teşekkürler renkdaş :)

Diger fark sudur:

Taraftar formasi 52 TL

Futbolcu formasi 89 TL

Renkdaş dün cevahirdeki adidas mağazasındaydım ,orda mor formaya baktım 89 TL. ama anlattığın gibi Türk Telekom yazısı nakışla işlenmemiş,kumaşın bir parçası değil yapıştırma,1 yıl sonra sökülür gider yani.

Renkdaş dün cevahirdeki adidas mağazasındaydım ,orda mor formaya baktım 89 TL. ama anlattığın gibi Türk Telekom yazısı nakışla işlenmemiş,kumaşın bir parçası değil yapıştırma,1 yıl sonra sökülür gider yani.

Mor formayi bende aldim gecen hafta, daha dogrusu babama getirtdim Türkiye'den, ve evet sponspor kismi yapistirma, kollardaki avea, ve arkadaki ülker reklamlarida yapistirma. Yani ayni forma fontlarin baskisi gibi birsey. Galatasaray'in suan bende mesela 2007-2008 sezonundan siyah formam var. Oradaki avea reklamida yapistirma. Bahsettigim siyah forma su:

Orjinal-ADIDAS-siyah-GALATASARAY-formasi__21575194_0.jpg

Formalarim 40 derecede yikaniyor, ve her gün hemen hemen yada 2 günde bir futbol oynayan bir kisiyim. Yaklasik siyah formayi 100 kez giymisimdir 2 yil icerisinde. 40 derecede yikiyorum ve kesinlikle kurutma makinasina atmiyorum formalarimi. Dogal yollardan kurutuyorum, yani bahcemizde kapali ama hava alan bir alan var, orada kurutuyorum. 2 yil icerisinde 100 defa giymisimdir en az, ve dogal olarak 100 kezde yikamaya atmisimdir ve yapistirmali olan avea reklami, ve kollardaki colaturka reklamlari hala cikmadi ve dökülmeler yok :) Yapistirmali reklam iceren turuncu formamdada sorun yok. Ama mesela bir arkadasim var, onunda mor formasi var. Kurutmaya atiyor, ve 60 derecede yikiyor. Onun Türk Telekom reklami, ve arkadaki Ülker reklamlari yavas yavas cikiyor. Yani bu reklam baskilarin dökülmesi tamamen formalari yikandigin sekile bagli :)

Imkani olan tüm arkadaslara futbolcu formayi almasini tavsiye ederim. Buyrun bir örnek, sol tarafdaki forma bu senenin taraftar formasidir. Fiyati 52 TL. Sagdaki futbolcu formasi ve fiyati 89 TL, ama icindeki o müthis detaya dikkat:

mbri37.png

Gel gelelim ülkemizin sartlari malum, ama dedigim gibi imkani olanlar futbolcu formasini alsinlar :)

- Ali Sami beylerin,

Hasan'larin, Metin'lerin ahvadiyiz;

Bu ülkede hem sporun, hem irfanin ecdadiyiz.

Mor formayi bende aldim gecen hafta, daha dogrusu babama getirtdim Türkiye'den, ve evet sponspor kismi yapistirma, kollardaki avea, ve arkadaki ülker reklamlarida yapistirma. Yani ayni forma fontlarin baskisi gibi birsey. Galatasaray'in suan bende mesela 2007-2008 sezonundan siyah formam var. Oradaki avea reklamida yapistirma. Bahsettigim siyah forma su:

Formalarim 40 derecede yikaniyor, ve her gün hemen hemen yada 2 günde bir futbol oynayan bir kisiyim. Yaklasik siyah formayi 100 kez giymisimdir 2 yil icerisinde. 40 derecede yikiyorum ve kesinlikle kurutma makinasina atmiyorum formalarimi. Dogal yollardan kurutuyorum, yani bahcemizde kapali ama hava alan bir alan var, orada kurutuyorum. 2 yil icerisinde 100 defa giymisimdir en az, ve dogal olarak 100 kezde yikamaya atmisimdir ve yapistirmali olan avea reklami, ve kollardaki colaturka reklamlari hala cikmadi ve dökülmeler yok :) Yapistirmali reklam iceren turuncu formamdada sorun yok. Ama mesela bir arkadasim var, onunda mor formasi var. Kurutmaya atiyor, ve 60 derecede yikiyor. Onun Türk Telekom reklami, ve arkadaki Ülker reklamlari yavas yavas cikiyor. Yani bu reklam baskilarin dökülmesi tamamen formalari yikandigin sekile bagli :)

ben 40 derecede yikamiyorum cok bence

zaten üstünde 30 derecede yikayin yaziyor bende yillardir öyle yapiyorum hic bi sorun yok halen bütün formalarim yeni alinmis gibi duruyorlar :D

sahte forma konusuna gelince gecen sene tatilde bitane seyyar satici vardi

3büyüklerin formalarini satiyordu 10tl ye

benim üstümdede GS formam vardi bi karsilastirdim aradaki farki bulamadim

artik maalesef öyle yapiyorlarki aradaki farki zor yada hic anlamiyoruz :mad:

17625375osz.jpg

18836024hrg.jpg

17337825r8l.jpg

GALATASARAY-MOR-YENI-2010-SEZON-FORMA__20665688_0.jpg

GALATASARAY-MOR-FORMA-GS__22367824_0.jpg

19276649s5j.jpg

Galatasaray-mor-forma__22578708_0.jpg

galatasaray-mor-forma-2010-1-ytlden-LARGE__22533878_0.jpg

Galatasaray%2B2009%2B-10%2BYeni%2BSezon%2BMor%2BForma%2B-M-.jpg

hepsi orjinale cok yakin bazilarinda farki bile zor anlarsiniz

ama bu resimlerdeki hepsi sahtedir

çok teşekküler renkdaş:)

ben 40 derecede yikamiyorum cok bence

zaten üstünde 30 derecede yikayin yaziyor bende yillardir öyle yapiyorum hic bi sorun yok halen bütün formalarim yeni alinmis gibi duruyorlar :D

40 derece birsey olmazsa 30 derecede dogal olarak hic olmaz :) Ben sadece kendi acimdan diyorum, 40 derecede yikiyorum ve sorun cikartmadi hala :D

Arma dan belli olur:) cikik olmasi lazim 3D gibi

Ben store dan alirim hep

Arkadaşlar gsstore resmi sitesinden aldığım ürün hangi kargo firmasıyla geliyor ? lütfen acil cevap

Üst Alt