şaka maka selami görmezlerin giderek sıradanlaşması - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şaka maka selami görmezlerin giderek sıradanlaşması

3 vakte kadar diye kıvırdı sonra :D Sanki çok zor bir tahmin Trabzon'dan yetişmiş Şenol'un bir gün Trabzon'a döneceğini bilmek sonra da ben bilmiştim diyecek beyinsiz mahlukat .
daha sayarim.
fenerin borcu medyaya düsünce, hayir bu rakam dogru degil, benim verdigim rakam ile bu kadar fark olamaz deyip, bir kac gün sonra medyaya düsen rakamin Ali Koc tarafindan onaylanmasi. Aradaki farkin da masallahi var yani.
Veya gecen fener ve ali kocun ilk senesi icin üc yabanci yildiz yazdigi halde, bu mesaji bazi üyeler yüzüne vurunca alinan türk oyunculari da saymasi.
Bu forumun yaptığı haberlerin %99'ı kopyala yapıştır Doruk. Neyi konuşuyorsun ki? Adminler yapıyor bu kopyala yapıştırı. Okumuyorlar bile haberleri. İçindeki yazım hatalatını bile görmüyorlar okumadan direkt yapıştırıldığı için.
bir haberi buradaki üyelere sunmak baska, ortaya iddialar atip, bunlari kesinmis gibi sunup cikmayinca kirk takla atarak geri vitese takmak baska.
bu halti yerken bile üste cikmaya calisip aklinca milleti asagalamaya calismasi da cabasi.

Şenol Güneş Trabzon'a gidecek dediği konu da BJK'ye de Abdullah Avcı gidecek demişti (renktaşlar yanıldıysam düzeltin) :asd::asd::asd::asd:

Dün tarikat konusunda hiç bir şey bilmediğini ve ileri geri konuştuğunu çatır çatır ispatladım.
Orada da hürriyetten bir haber getirdi önümüze.

Beyni iyi çalışıyor olabilir ama tipik bir kulaktan dolma yarım yamalak bilgi edinme ve işine geldiğini anlama gelmediğini kendine göre yorma kabilitesi var uğurcuğumun.

Yeni taktiği de şu.
Inatla sorduğun sorulara cevap vermemesi ve başka mevzulara yöneltmesi.
Banane çalan tef'den kardeşim sen attığın iftiraların bir hesabını ver.

Gscimbom Mobile

Dün tarikat konusunda hiç bir şey bilmediğini ve ileri geri konuştuğunu çatır çatır ispatladım.
Orada da hürriyetten bir haber getirdi önümüze.

Beyni iyi çalışıyor olabilir ama tipik bir kulaktan dolma yarım yamalak bilgi edinme ve işine geldiğini anlama gelmediğini kendine göre yorma kabilitesi var uğurcuğumun.

Yeni taktiği de şu.
Inatla sorduğun sorulara cevap vermemesi ve başka mevzulara yöneltmesi.
Banane çalan tef'den kardeşim sen attığın iftiraların bir hesabını ver.

Gscimbom Mobile
Menzilciler cinci dedim ya konuyu çevirmedim

Haberlerden bahsediyorum ben. %99'u öyle. Sadece başlığı oku, sonra foruma yapıştır içeriğine bakmadan.
Görselleri de sanki hatunları kendin karşına koyupta çekiyorsun değil mi? :cigara:

bana gelip sırf laf atmak için atma bozarım..

sırf laf bir link var mı ? bir konu var mı ? bir liste var mı ? ama bende var.

açtığım konular burada doruk ata tanrıverdi

bak bakalım kaç haber var ?

14k posttum var.. açtığım konu sayısı ise 340 dı, ama 350 olmuştur.

yani 13k mesaj atmışım.. demek ki forum yazdığım şeylerin %99 u kopya-yapıştır değil..

hee daha bitmedi.. girdin mi konu listesine berkecim..

başlıkları googleda arat bakalım kaç tanesini internette birebir bulacaksın ?

%50 yi geçmez..

Hadi şimdi yürü bir daha beni kızdırma

Gereksiz başlıklar. Saçma sapan yükleniyorsunuz adamın üzerine. Kapatın şu basit ve terbiyesiz konuyu.
16126.jpg

Üst Alt