şaka maka selami görmezlerin giderek sıradanlaşması - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

şaka maka selami görmezlerin giderek sıradanlaşması

Valla Fener'in borclarindan falan bahsediyordu o tarz finansal bilgiler ilgimi cekiyor

Bursa'ya dair bir seyler karalamisti bir de o da bilgilendiriciydi cunku ben Bursa'yi borc bataginda saniyordum ama idare eder bir durumdalarmis

Uğur zaten bazı konularda gerçekten çok bilgili. Ama aptallık yaptığı çok oluyor maalesef. Benim de aram iyiydi ama bir noktadan sonra görmezden gelemiyorum saçma sapan hallerini. O kadar insan uyarıyor, tartışıyor o ise bunu bi mücadele olarak gördüğü için iyice gaza gelip devam ediyor aynı şeylere. Konuyu sağa sola çekip bıktırıyor insanı. Dünkü başlıkta da gördün işte kendisi binlerce Müslüman'a kafir derken siz İslam hakkında farklı yorum yaptınız diye "hakaret var izin vermeyiz kilitleyin" diye ağlamaya başladı..

Hmm bakalım neler itiraf etmişsiniz?

1) İnsanşara kazık atıp hile yaptığınızı

2) Adamları madam yaptığınızı

3) Suç işlemek için adam azmettirdiğinizi

4) Yazılı olarak değil ama verdiğiniz tepkiden anlaşıldığı üzere çabuk sinirlenen ve sıkıntı çekmemiş bir korunaklı büyümüş hemen kendini kaybeden biri olduğunuz...

HÜRMETLER

Bak onların birer betimleme olduğunu anlamayacak kadar MAL olduğunu düşünmek istemiyorum.
Suç derken iti ite boğdurmak suç işlemek mi?
Adamları madam yapmak demenin nasıl bir tabir olduğunu anlamamışsın ilk madde ile aynı.
Sıkıntı çekmemiş derken?
Mesela çabuk sinirlenen bir yapım olsa seninle dalga geçmeyi bırakır. Senin gibi yapar adres ver adres derdim :))

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Isil alben attirmis forumdan

Selcuk inanda saklambac oynarken sobeliyodu bunu

30 kisiylede savasiyo

Olm d-sak mi geciyosun ciddenmi boylesin

Bak onların birer betimleme olduğunu anlamayacak kadar MAL olduğunu düşünmek istemiyorum.
Suç derken iti ite boğdurmak suç işlemek mi?
Adamları madam yapmak demenin nasıl bir tabir olduğunu anlamamışsın ilk madde ile aynı.
Sıkıntı çekmemiş derken?
Mesela çabuk sinirlenen bir yapım olsa seninle dalga geçmeyi bırakır. Senin gibi yapar adres ver adres derdim :))

Alfa bir adam neden bir zeta ile dalga geçsin ki senin şu an çok daha mühim işlerin olmalı sonuçta ben bu dünyadaki bütün kötülüklerin ve zayıflıkların toplandığı kişi değil miyim :) Senin gibi birinin daha sofistike olması gerekir...

Yoo o tarihe gidersen postları görürsün ışıl alben paylaşımlarından sonra oldu hatta bizatihi yönetici söyleyip attı ve ışılın kendi de o tarihte post attı halen üyedir foruma

Ulan belgelesene bunu bize sallayip duracagina

Selcukla yakindik diyosun ne resminiz var ne biseyin

Isilin postu var diyosun uye diyosun. E kanitin var ne bisey

Gerci biri senin isil karsiti msajina cevap verdi diye kendin onu isil olarak gormek istemis ve kendini oyle inandirmis olmayasin

Alfa bir adam neden bir zeta ile dalga geçsin ki senin şu an çok daha mühim işlerin olmalı sonuçta ben bu dünyadaki bütün kötülüklerin ve zayıflıkların toplandığı kişi değil miyim :) Senin gibi birinin daha sofistike olması gerekir...

Alla alla alfa derken Zeta derken?
Bak sana yine diyorum benim kalibremde değilsin. Çünkü ben gerçek dünyada sen ise hayal aleminde yaşıyorsun. Ne zaman tedavi olmayı ve gerçek dünyaya dönmeyi başarırsan sende benim kalibremde olursun.
Bu beni alfa seni zeta yapmaz.
Kötülüklerin kaynağısın demedim bak.
Senin her tarafın ateş olsa cürmün kadar yer yakarsın. Bu durumda yine diyorum sana.
Sana söylediklerimi hayal dünyanda farklı hale getirip söylediklerim dışında anlamlar çıkarıp konuyu çevirip durma.
Ben sana A diyorum sen Z diyorsun.
Seni aklımdan bile geçirmeden söylediğim şeyi üstüne alınıp saçma sapan cevap veriyorsun bak gerçek dünyada Uğur güzel standart bir insandır ve forumda saçmalar yada güzel bilgiler paylaşır. Ama hayal dünyanda Uğur güzel bir Turancı bir savaşçı bir zeka küpü kitap canavarı. Allah’ın Emirler’ini yerine getiren büyük bir dindar. Ama gerçek dünyaya dön ve kafanda kurduğun değil yaşadığın hayatı betimle...

Alla alla alfa derken Zeta derken?
Bak sana yine diyorum benim kalibremde değilsin. Çünkü ben gerçek dünyada sen ise hayal aleminde yaşıyorsun. Ne zaman tedavi olmayı ve gerçek dünyaya dönmeyi başarırsan sende benim kalibremde olursun.
Bu beni alfa seni zeta yapmaz.
Kötülüklerin kaynağısın demedim bak.
Senin her tarafın ateş olsa cürmün kadar yer yakarsın. Bu durumda yine diyorum sana.
Sana söylediklerimi hayal dünyanda farklı hale getirip söylediklerim dışında anlamlar çıkarıp konuyu çevirip durma.
Ben sana A diyorum sen Z diyorsun.
Seni aklımdan bile geçirmeden söylediğim şeyi üstüne alınıp saçma sapan cevap veriyorsun bak gerçek dünyada Uğur güzel standart bir insandır ve forumda saçmalar yada güzel bilgiler paylaşır. Ama hayal dünyanda Uğur güzel bir Turancı bir savaşçı bir zeka küpü kitap canavarı. Allah’ın Emirler’ini yerine getiren büyük bir dindar. Ama gerçek dünyaya dön ve kafanda kurduğun değil yaşadığın hayatı betimle...

Ya konuyu çevirme ne yani beni takdir mi ediyorsun? Yooo bilakis aşağılık olarak görmüyor musun git muhatap olma diyorum sen mühim adamsın aslansın kralsın hadi bakim

Ya konuyu çevirme ne yani beni takdir mi ediyorsun? Yooo bilakis aşağılık olarak görmüyor musun git muhatap olma diyorum sen mühim adamsın aslansın kralsın hadi bakim

An itibari ile emin oldum. Sen hayal aleminde yaşama dışında zihinsel olarakta sorunlar yaşıyorsun.
Allah’ın yarattığına MAL demek istemem o nedenle sana katılıyorum. Çünkü sen hayal dünyanda benim dediklerimi anlayamıyorsun.
Hadi aslan Uğur kaplan Uğur savaş meydanlarının büyük dehası... haydi herkes bir sen teksin...

Aklıma yel Değirmenler’i geldi seni düşününce.
Yürü don kişot birde sanço panza bul..
Run Uğur Run...

Niye yalan söylesin ki, gerçekten 30 kişi ile savaşıyor. :asd::asd::asd::asd:

yq6aJ9.gif

Isil alben attirmis forumdan

Selcuk inanda saklambac oynarken sobeliyodu bunu

30 kisiylede savasiyo

Olm d-sak mi geciyosun ciddenmi boylesin

An itibari ile emin oldum. Sen hayal aleminde yaşama dışında zihinsel olarakta sorunlar yaşıyorsun.
Allah’ın yarattığına MAL demek istemem o nedenle sana katılıyorum. Çünkü sen hayal dünyanda benim dediklerimi anlayamıyorsun.
Hadi aslan Uğur kaplan Uğur savaş meydanlarının büyük dehası... haydi herkes bir sen teksin...

Aklıma yel Değirmenler’i geldi seni düşününce.
Yürü don kişot birde sanço panza bul..
Run Uğur Run...

Tamam bence burada bırak zira hem biraz daha beni aşağılamış oldun hem de kuyruğu dik tutarak ricat etme şansını elde ettin...Böylece seni yine madara ettiğim pek anlaşılmamış olur...Selametler hürmetler...

Üst Alt