Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruz

Yandigim tek bir sey var. 34 hafta sonunda ligi 9 puan sikecilerin önünde kapat ve 5 mac sonra 9 puan fark attigin takimla final maci yap. Ya bu nasil bir carpik düzen?

Cevap: Sakin Olun, Avantajımızı Koruyoruz

Onu anladım kardeşim.Ne yapalım bir final daha oynamak zorundayız.Hani büyüklerimizin deyimiyle Galatasaray'ın olduğu yerde herzaman bir ümit vardır.Karamsar olmamak lazım.Fenerin oynadığı oyun kaos futbolu.Akıllı oynarsak hertürlü şampiyonuz.Buna yürekten inanıyorum.

İnşAllah kardeşim.Bu akşam için kendimi şampiyonluğa çok şartlamıştım.Trabzonspor camiası tarafından hafta başından bu yana verilen beyanlar şampiyonluk beni çok ümitlendirmişti açıkçası.Buna karşın almış oldukları mağlubiyet benim gibi düşünen milyonlarca Galatasaraylıyı psikolojik olarak çökertti.Karamsarlığımız sanırım birazda bundan kaynaklanıyor.Neyse yaşanması gerekiyormuş,yaşadık.Bu anın acısını 12 Mayıs gecesi çıkarırız inşAllah. :)

bunlar gene köpek gibi başlarlar maça. inşallah geçen kadıköydeki maç gibi şansa gol bulmazlar ilk 20 dakika içinde. golü bulamazlarsa biz de oyuna ortak olup gol buluruz diye düşünüyorum

Kesinlikle ustunluktur. Zira bunun aksi bir istisna olur. Papaz her zaman pilav yemez.

Cumartesi gecesi bunu daha iyi anlarsiniz.

İyimser olmaya çalışıp,dediklerine gerçekten katılmak istiyorum ama hafızamı yoklayıp geçmişe şöyle bir döndüğüm zaman bunu başaramıyorum maalesef.2000 yılında,Ali Sami Yen'de Johnson'un atmış olduğu gol gibi.

İyimser olmaya çalışıp,dediklerine gerçekten katılmak istiyorum ama hafızamı yoklayıp geçmişe şöyle bir döndüğüm zaman bunu başaramıyorum maalesef.2000 yılında,Ali Sami Yen'de Johnson'un atmış olduğu gol gibi.

Bana soracak olursan, son aldigimiz yenilgi o mactan cok daha felaketti bizim adimiza. Ben takimima guveniyorum. Kacari yok yerlestirecegiz.

Sadece oynadıkları oyundan zevk almaya baksınlar stres bize yaramıyo ne kadar gergin oluyosak o kadar kötü oynyoruz.Şampiyonluğu kaybetsek nolcakki resmiyette fenere 1 şampiyonluk yazılacak biz zaten çoktan şampiyon olduk sezon içinde oynadığımız oyunu oynayalım resmiyete de dökeriz işi.

İnşAllah kardeşim.Bu akşam için kendimi şampiyonluğa çok şartlamıştım.Trabzonspor camiası tarafından hafta başından bu yana verilen beyanlar şampiyonluk beni çok ümitlendirmişti açıkçası.Buna karşın almış oldukları mağlubiyet benim gibi düşünen milyonlarca Galatasaraylıyı psikolojik olarak çökertti.Karamsarlığımız sanırım birazda bundan kaynaklanıyor.Neyse yaşanması gerekiyormuş,yaşadık.Bu anın acısını 12 Mayıs gecesi çıkarırız inşAllah. :)

Aslında stresli olması gerekenler onlar.Ama biz stresi yaşıyoruz şuanda,inşAllah oyuncularımız da, taraftarlar gibi düşünmüyordur.

Bana soracak olursan, son aldigimiz yenilgi o mactan cok daha felaketti bizim adimiza. Ben takimima guveniyorum. Kacari yok yerlestirecegiz.

Demek istediğimde bu işte.Benim babam 55 yaşında.O bile '' ben kendimi bildim bileli Galatasaray'ın,Fenerbahçe'ye şansı tutmuyor '' diyor.Vermiş olduğum örnek 2000 yılına aitti.Yaşadığımız şansızlık gerçekten istisna olsaydı benzer durum Arena'da da yaşanmazdı.Bu sezon bile 3-1 kazandığımız maç minimum 6-1,Kadıköy'de 2-2 berabere kaldığımız karşılaşma ise en azından 2-3 şeklinde tecelli etmeliydi ama şansımız tutmuyor işte bunlara.Futbol namına her şeyi yapıyoruz ama iş üretkenliğe gelince olmuyor,olmuyor,olmuyor!

her puan kaybettiğimiz maç sonrasında "sakin olun,avantaj bizde" deniyor :)

bu seneki 34 lig, 6 da "süper şike" müsabakalarıyla birlikte 40. maçımız olacak inşaallah. Kadıköyde her türlü pisliğe rağmen şampiyon olursak bu takım 40 gün 40 gece bu takım kutlamalıdır!

Bu sene fenerle oynadığımız maçlarda ki üstünlüğümüzün skora yansımamasının bir tek nedeni,forvetlerimizin beceriksiz olması.Oraya örnek olarak böyle klas bir golcü düşünün.Drogba gibi,5lik olurlardı.

Fenerliler bu konuda bizden daha iyi davrandilar.

Bizim taraftar takimin üstüne bi baski kurdu.

"Böyle Fenerbahce´yi de yenemiyormusunuz,bu sene Sampiyon olamasak bi daha olamayiz" vs.. gibi seyler yazidli,söylendi.Ve eger Sampiyon olmasak bizimkiler yine bütün takimin ...... siz anladiniz.

Fenerbahce taraftari ise "Bu sene yasadiklarimizdan sonra,Sampiyonluga oynadigimiz icin hepinize helal olsun,siz yeterki sahaya cikin" vs.. seyler söyliyorlar.Yani Fenerbahce´nin takimi Sampiyon olmasada kimse birsey demez orda.

Bi de bakarsak,Fener hic de kötülesmedi gecen seneye ragmen.Bi Lugano´nun yerini dolduramadilar.Niang gitti,Sow geldi.Santos gitti,Ziegler geldi.Bi kac oyuncu daha geldi.Emenike zaaten oynamadan gitti.Oyuncularin moralleri de bozuk degildi,islerine gelince "bu sürecte kafamiz sikintili" diyerek isin icinden kactilar.

Ama bizim takima bakarsa.Ligin,türkiyenin ve bizim en iyi oyuncumuz gitti bu Sike olayin sayesinde.Lugano,Emenike,Niang ve Santos Fener icin neyse,Ardada bizm icinde tek basina.

Yepyeni takim kurduk,2 Altyapi oyuncusu mont ettik takima,Fenerasyon karsimizda,hakemler bize karsi.

Ben zaaten demisdim.Benim gözümde Sampiyon biziz.Ha haftaya kazanirsak kayitlarda resmi olarak Sampiyon oluruz,ama bu saatden sonra bu senenin Sampiyonu biziz.

40 macin 30´sunu kazandik,6 kere berabere oynadik 4 kez kayip ettik.Süper Düper Müper Finali Fener icin uyduruldu,islerinede geldi.

Bi gerçekte varki nekadar sövsekde volkan ayısı iyi kaleci

nedense iyi kaleci oldugunu milli maclarda degil,derbylerde göriyoruz.adamin niyeti türk milli takiminda degil.azizsporda.

hem ben volkani begenmiyorum.topu üstüne atarsan,tabi iyi gözükiyor.ama köselere saglam sutlar cekersen ayi fizigiiyle dikilmis kalip golü izliyor.

Neyse,bu aşamadan sonra bize düşen hayırlısını dilemek.Bu sezon şampiyonluğu gerçekten hak ettik ama oyuncularımızın,teknik kadromuzun emeği,alın teri şikecilere kurban edildi maalesef.Her türlü olumsuzluğa rağmen ümitvar olmak istiyorum.Allah yüce adaletini 52.000 kişinin önünde tecelli ettirir inşAllah.

nedense iyi kaleci oldugunu milli maclarda degil,derbylerde göriyoruz.adamin niyeti türk milli takiminda degil.azizsporda.

hem ben volkani begenmiyorum.topu üstüne atarsan,tabi iyi gözükiyor.ama köselere saglam sutlar cekersen ayi fizigiiyle dikilmis kalip golü izliyor.

Kaleci iyi yer tutarsa her top üstüne vuruluyomuş gibi gelir zaten.

Üst Alt