Sala'nın İçinde Bulunduğu Uçak Manş Denizi Üzerinde Kayboldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Salanin topragi bol olsun.

Yalniz ilk gunden beri kafama takilan bir soru var. Bu bonservis isini simdi nasil cozecekler. Cardiff bu parayi odeyecek mi acaba. Cok garip bir durum.

Salanin topragi bol olsun.

Yalniz ilk gunden beri kafama takilan bir soru var. Bu bonservis isini simdi nasil cozecekler. Cardiff bu parayi odeyecek mi acaba. Cok garip bir durum.

Nantes parayi aliyormus, Cardiff de sigorta sirketinden bonservisin buyuk kismini geri aliyormus (deductible ne kadar bilmiyor kimse).

Sala'nin ailesi de yasam sigortasi + kontrat sigortasindan sozlesme parasini ve bir miktar daha para aliyormus.

My life as a ferry pilot

Pilots across the world risk their lives in the lucrative but high-stakes ferry flying industry.

These are men and some women who deliver small planes across oceans and continents; distances these aircraft were not designed to fly.

Pilot Dave Henderson has made almost a hundred transatlantic crossings in light aircraft, sometimes in extreme conditions.

BBC News went to meet Mr Henderson at Retford Gamston Airport and got a rare insight into the largely hidden world of ferry flying.

boyle sey olur mu yaw
resmen can pazari ya da can tuccarligi

My life as a ferry pilot

Pilots across the world risk their lives in the lucrative but high-stakes ferry flying industry.

These are men and some women who deliver small planes across oceans and continents; distances these aircraft were not designed to fly.

Pilot Dave Henderson has made almost a hundred transatlantic crossings in light aircraft, sometimes in extreme conditions.

BBC News went to meet Mr Henderson at Retford Gamston Airport and got a rare insight into the largely hidden world of ferry flying.

boyle sey olur mu yaw
resmen can pazari ya da can tuccarligi

Tabi hayriciğim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Uçağı Manş Denizi'nde radardan kaybolan Arjantinli futbolcu Emiliano Sala'nın pilotunun bir arkadaşına "İniş sistemleri konusunda biraz paslanmışım" dediği ortaya çıktı. Sala'nın bindiği uçağın pilotu olan David Ibbotson, Sala'yı daha önce Galler'den Fransa'ya uçurmuştu.

Ibbotson'un dönüş yolculuğu öncesinde Facebook'tan bir arkadaşına "Aletli iniş sistemi (ILS) konusunda biraz paslanmışım" mesajı attığı tespit edildi.

İşaret fişeği haberleri yalan maalesef

Aramaları sürdüren ekibin başında bulunan David Barker, aramalara bugün yalnızca havadan devam edileceğini, geçen zamanın ardından uçakta bulunan isimleri canlı bulma ihtimalinin oldukça düşük olduğunu dile getirdi.

Net olarak üzücü bir olay. Uçak kazaları beni nedense diğer yolcu taşıtı kazalarından kat be kat daha kötü etkiliyor, bir uçak fobimin olduğunu da hissediyorum.​

Ailesinin durumu dusunemiyorum.Milyonda bir bile olsa umutlari olacak daima.O umut insani bitirir herhalde.Gerci bilemedim oldugunu bilmek mi,mucize olsa bile umudunu surdurmek mi?

2019'de uçak kazasında hayatını kaybeden Emiliano Sala'nın kız kardeşi Romina Sala intihar etti. Sala'nın babası da kazadan 3 ay sonra hayatını kaybetmişti.

(L’Équipe)
2019'da yaşanan uçak kazasında hayatını kaybeden Emiliano Sala'nın kız kardeşi Romina Sala'nın intihar ettiği ve durumunun ciddiyetini koruduğunu belirtildi. Romina'nın kendisini astığı ve zehirli maddeler ile hayatına son vermek istediği aktarıldı.

öldü sandım ama durumu ciddiyetini koruyormuş. off

2019'da yaşanan uçak kazasında hayatını kaybeden Emiliano Sala'nın kız kardeşi Romina Sala'nın intihar ettiği ve durumunun ciddiyetini koruduğunu belirtildi. Romina'nın kendisini astığı ve zehirli maddeler ile hayatına son vermek istediği aktarıldı.

öldü sandım ama durumu ciddiyetini koruyormuş. off
Bunlarin yaptigi habere tukureyim. Intihar etti diyorlar ama olmedi diyorlar, bari kendi hayatina kastetmeye calisti falan deseler.

Üst Alt