Şamp. Ligi Son 16 | Milan 2-3 Manchester United | 16 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp. Ligi Son 16 | Milan 2-3 Manchester United | 16 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Şamp. Ligi Son 16 | Milan - Manchester United | 16 Şubat | 21.45

Ulan içime oturdu maçı şifreli veriyorlar diye sabahtan beri kendimi yiyorum, Şerefsiz herifler para için kişiliğinizi bile satarsınız utanmasanız.

Uefa madem yasaklamış nasıl böyle bişe yapıyorlar, şikayet edelim bu herifleri gerekli yerlere böyle bişe varsa eğer.

Bu ülkede millet asgari ücret ile çalışıyor kimsenin haberi yok heralde her ay hem Lig tv ye hem size paramı ödeyecek bu millet, yakında milli takım maçlarınıda şifreli yayına koyarlar para kazanmak için bu medeniyetsizler.

6-7 sene once negzel Sampiyonlar Ligi Star'da, Premier Lig NTV'deydi, simdi hicbiri yok

Maç 24.00 e doğru bitecek.Off!Vaziyet kötü.

Bende onu diyorum işte. Bu akşam 2 maç var. B.Münih - Fiorentina ve Lyon-Madrid.

Bu adamlar birini verseler bari. Anladığım kadarıyla yayınlayacakları maç olan Lyon-Madrid maçını satmışlar D-Smart'a. Aslında buna hakları yok diye biliyorum.

Bende onu diyorum işte. Bu akşam 2 maç var. B.Münih - Fiorentina ve Lyon-Madrid.

Bu adamlar birini verseler bari. Anladığım kadarıyla yayınlayacakları maç olan Lyon-Madrid maçını satmışlar D-Smart'a

Lyon-madrid

Milan-Manu maçları var bugün başka maç yok.

Yarın: porto-Arsenal

B.münih-Fiorentina

Uefa maç sistemini değişmiş anlaşılan 1 ay'a yaymışlar maçları :

24 ŞUBAT SALI

21.45 - Stuttgart - Barcelona

21.45 Olympiakos - Bordeaux

24 ŞUBAT ÇARŞAMBA

19.30 - CSKA Moskova - Sevilla

21.45 - Inter - Chelsea

Bunlarda öteki maçlar.

Lyon-madrid

Milan-Manu maçları var bugün başka maç yok.

Yarın: porto-Arsenal

B.münih-Fiorentina

Pardon bende karıştırdım:)

Doğru yani bugün 2 maç var. Ve biz hiçbirini izleyemiyeceğiz. Yazık gerçekten yazık elalemin maçı sonuçta neden şifreli özel kanala alırsınız yahu :mad:

Zaten orası koyuyor adama, lanet olsun hepsine bi maç izleme keyfimiz var onuda gittikçe kısıtlıyorlar.

Üst Alt