Şamp. Ligi Son 16 | Milan 2-3 Manchester United | 16 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şamp. Ligi Son 16 | Milan 2-3 Manchester United | 16 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: Şamp. Ligi Son 16 | Milan 2-3 Manchester United | 16 Şubat | Maç Sonucu

Mac süper bi mactı Milan ilk yarı harika ikinci yarı iyi oynadı ama futbol sansı yanında degildi ve manu buldugunu attı.

Rooney diye bi adam var muthiş bi adam ne ararsan var bu adamda işte futbolcu bu hırs zeka yetenek karakter ne ararsan tek basına aldı götürdü

Bide Ronaldinho var eski günlerini hatırlattı cok iyiydi

Manu bu turu gecti diyebiliriz

son dakikalarda milan 3 3 yapabilseydi ingilteredeki mac cok cekismeli gecebilirdi ronaldinho yine izlemeye doyamadim

Maçı izledim.

İlk yarı Milan ManU'ya futbol dersi vermiş. 3-4 net pozisyon ve 1 karambolleri var. Ferdinand'ın yaptığı sarı kartlık ve o bölge Ronaldinho için gollük bir yerdir. Frikik es geçilmiş. Milan, Pato-Huntelaar'ın tecrübesizliğine yenilmiş.

ManU ise, aynı Galatasaray-Antalya maçındaki Antalya gibi oynamış. 0.75 pozisyonları var ve eşşek yüküyle bir bal ! Scholes topun gelişine vurmak istiyor fakar sabit ayağına çarpıp ordan direke ve gol :) Bu kadar olur. ManU ilk yarı futbol falan oynamamış üstüne çok hata yapmış ayrıca tarihi farkttan yırtmış.

İkinci yarı ise:

Milan yine etkili başlıyor. Pato'nun kaçan golü, Ronaldinho'nun şık hareketleri var ama bu seferde "pozisyonu 2-3 kez izledim" Rooney'in istemsiz (yön verme konusunda) vurduğu kafa vuruşu gol oluyor.Ama topu Milan oynuyor. Pirlo'nun, ronaldinho'nun şutları girmiyor. 3.golde ise Milan defansının hatası.

Sonrası Milan'ın yoğun atakları ve pozisyonları ile geçiyor, Seedorf güzel bir gol atmış. Inzaghi, Ambrossini ve T.Silva kötü kaçırmış.

Manchester futbol falan oynamamış bildiğin anadolu takımı gibi misal fener maçındaki Manisa gibi top oynamışlar. Şans ile kazandıklarını gördüm tamamiyle şans. İlk yarı o şans biraz Milan'da olsaydı 3-0 biterdi ilk devre ve sonrasında ise zor duruma düşedi ManU.

Alex Ferguson'u balı nedeniyle kutluyor, Milan'a güzel futbolu için teşekkür ediyorum.

Maçı izledim.

İlk yarı Milan ManU'ya futbol dersi vermiş. 3-4 net pozisyon ve 1 karambolleri var. Ferdinand'ın yaptığı sarı kartlık ve o bölge Ronaldinho için gollük bir yerdir. Frikik es geçilmiş. Milan, Pato-Huntelaar'ın tecrübesizliğine yenilmiş.

ManU ise, aynı Galatasaray-Antalya maçındaki Antalya gibi oynamış. 0.75 pozisyonları var ve eşşek yüküyle bir bal ! Scholes topun gelişine vurmak istiyor fakar sabit ayağına çarpıp ordan direke ve gol :) Bu kadar olur. ManU ilk yarı futbol falan oynamamış üstüne çok hata yapmış ayrıca tarihi farkttan yırtmış.

İkinci yarı ise:

Milan yine etkili başlıyor. Pato'nun kaçan golü, Ronaldinho'nun şık hareketleri var ama bu seferde "pozisyonu 2-3 kez izledim" Rooney'in istemsiz (yön verme konusunda) vurduğu kafa vuruşu gol oluyor.Ama topu Milan oynuyor. Pirlo'nun, ronaldinho'nun şutları girmiyor. 3.golde ise Milan defansının hatası.

Sonrası Milan'ın yoğun atakları ve pozisyonları ile geçiyor, Seedorf güzel bir gol atmış. Inzaghi, Ambrossini ve T.Silva kötü kaçırmış.

Manchester futbol falan oynamamış bildiğin anadolu takımı gibi misal fener maçındaki Manisa gibi top oynamışlar. Şans ile kazandıklarını gördüm tamamiyle şans. İlk yarı o şans biraz Milan'da olsaydı 3-0 biterdi ilk devre ve sonrasında ise zor duruma düşedi ManU.

Alex Ferguson'u balı nedeniyle kutluyor, Milan'a güzel futbolu için teşekkür ediyorum.

Bu kadar yazacağına Milan'lıyım yazsan acını anlardık be Emrah :evilsmile:

Sondaki smile'ın anlamı çoook büyük :D

Milan'ı seviyorum, ama Manchester'ı da. Sorun sevmek değil, futbolun adaletsizliğini anlatmaya çalıştım Tamer. Haksız olduğumuda düşünmüyorum örneklediğim maçta bizim maçımızdı.

Galatasaray dışında sevgi beslediğim takım yok. Sempati duyduğum tek takım Liverpool o da 3-5 yıllık değil 97 senesine dayanıyor ingiliz bir hocam ve ardından edindiğim ingiliz arkadaşlar sayesinde :)

Farki Rooney yaratti zaten, reisligini konusturdu. Iki golunden de anladigimiz uzre ondan daha iyi bir forvet yok. Milan'da ise hala Huntelaar'a top tasimaya calisip yuhaf hareketler yapmak dusuncesi var. Cok uykum geldi.

Halen daha saydırıyorum bu maçı vermediler diye.

İki tribünde iki farklı koreografiyle maçı dahada zevkli kılan Milan taraftarına teşekkür ediyorum, başkada bişey demem. :D

Milan mest etti beni ya hele Ronaldinho izlemeye doyamadım ama robot futbolunu seven İngilizler sadece yenmek üzerine kurulan bir anlayışla ilerliyorlar,forza Milan her zaman böyle şanslı olmaz Rooney,deplasmanda Milan farklı da yenebilir herşey bitmedi.

Maçı izledim.

İkinci yarı ise:

Açıkça Milan taraftarıyım deseydin keşke :asd:

Maça gelince ben 2.yarıda oynadığı futbolla United 'ın hak ettiğini düşünüyorum.

Seedorf denen zencinin golü çok şık ama diğer takımdaki oyuncuların konsantrasyon eksikliği yüzünden attı.

Rooney için söylediklerinin hiçbirine katılmıyorum.Hakkında kötü konuşan herkese kapağı taktı.Bir kapak da dün sana takmış belli ki :asd:

Milan 2-3 Manchester United

Iki devin mucadelesi ve bir futbol resitali. Milan maca daha iyi baslayan taraf idi. Neticede Ronaldinho'nun golu ile meyvesini topladilar ve erken bir gol ile 1-0 one gecen taraf oldular. Milan cok hirsli baslamis idi, Ronaldinho'nun payi buyuk idi Milan'in iyi baslamasinda. Ronaldinho " cok guzel hareketler" ile seyir zevki veriyor idi musabakaya.

Ilk yari Milan farki acmasi gereken taraf idi, yanliz oyle olmadi ve Scholes ilginc bir gole imzasini atti " Fenerbahce'de bal olmasina ragmen bu denli balli bir gol atmadilar henuz" sag ayagi ile vurmak isterken " topu iskaliyor". sol "ne dersiniz deyin" golu atiyor. " golu mutlaka bir yerden izleyin bana hak vereceksiniz". Manu orta sahada bocaliyor idi, Milan ise o toplar ile kontra atak yapiyor idi. Ilk yari bu sekilde sona erdi. Ikinci yari yine maca hizli baslayan Milan idi. Rooney'in ilk yarida birsey yapamasi Nani'den kaynaklaniyor idi.

Nani, Antonini karsisinda etkisiz bir mac cikariyor idi, Antonini sakatlaninca yerine baska bir oyuncu girdi " ismini hatirliyamiyorum". Ki kotu oynayan Nani yerine Valencia'ya birakmis idi. Valencia oyuna girer girmez etkili oldu ve ortasinda Rooney'in kafa golu ile Manu one gecti. Bu dakikadan sonra Manu dizginleri eline gecirdi ve oyunun tek hakimi konumuna gecti. Fletcher'in ortasinda tek basina kalan Rooney duzgun kafa vurusu ile skoru 1-3'e getirdi. Manchester'in kendi sahasinda oynanilacak mac formalite maci olacak gibi gozukuyordu ki Milan kendini toparlamasini bildi. Gucun nerde geldigi bilinmez ama Milan tekrar kendi oyununu oynamaya basladi meyvesini Seedorf'un muthis topuk golu ile atti ve skoru 2-3'e getirmesini bildi. Pek tabiki Seedorf'un golunde mac boyu muthis oynayan Ronalinho'nun hazirlayisi fevkalade idi. Milan 3-3 yapmak icin oynadi olmadi.

Fletcher ise mac bitimine az bir sure kala kirmizi kart gorerek oyundan atildi. Kisaca sira disi bir mac oldu.

Milan'in ilk yari, ikinci yarinin basinda, son dakikalarda hak ettigi bir mac oldu. Ozellikle ilk yarida farki acmalari lazim idi.

Scholes un golü çok şans golu olmuş.ronaldinho 1 gol 1 asist ama yetmemiş milana.

gerçekten çok süper maçtı ilk yarı ronaldinho süper oynadı manchesterın sag tarafını çökertti resmen

milan biraz şanslı başladı ronaldinho nun golunden sonra gene ronaldinho, antonini ve huntelaarla pozisyonlar bulup kaçırdılar belki o toplar girse fark olcaktı ama bu sefer manchester united şansa bir gol buldu 1-1 oldu

ikinci yarı kontrol ilk 20 dk gene milandaydı fazla etkili olamadılar ve sahneye rooney cıktı

2-1 olduktan sonra milan 2. yedigi golun şokundayken fletcher ın mükemmel pasına rooney çok iyi hareketlendi ve iyi bir kafa vuruşuyla 3-1 yaptı...

bu dakkalardan sonra ben şoka ugramış milan karşısında olası bi 4. manchester golunu düşünürken manchester united bitse de gitsek havasına girdi ve ronaldinho gene çıktı sahneye mükemmel bir ara pası bıraktı seedorfta klasını gösterdi 3-2 oldu dk 85 te

bu golden hemen sonra inzaghi mükemmel bir pozisyonda istedigi gibi vuramadı ve maç manchesterın 3-2 üstünlügüyle sona erdi

süper bir maç oldu :)

izliyemiyen arkadaşlar gerçekten cok güzel bir maçı kaçırdılar....

Açıkça Milan taraftarıyım deseydin keşke :asd:

Maça gelince ben 2.yarıda oynadığı futbolla United 'ın hak ettiğini düşünüyorum.

Seedorf denen zencinin golü çok şık ama diğer takımdaki oyuncuların konsantrasyon eksikliği yüzünden attı.

Rooney için söylediklerinin hiçbirine katılmıyorum.Hakkında kötü konuşan herkese kapağı taktı.Bir kapak da dün sana takmış belli ki :asd:

Bir daha yazdıklarını önce düşün sonra oku sonra bu adımları tekrar yap. Laflarınıda dikkat et ne akranımsın ne de samimiyetimiz var gelip yorumuma yorum yapıp birde saçma bir cevap yazıyorsun. Sınırını aşma.

Üst Alt