Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Rövanş | Sivasspor 3 - 1 Anderlecht| Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Rövanş | Sivasspor 3 - 1 Anderlecht| Maç Sonucu

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Rövanş | Sivasspor 3 - 1 Anderlecht| Maç Sonucu

Sivas'ı bu maçta oynamış olduğu oyundan dolayı tebrik ederim. Ülke puanı açısından iyi oldu bu galibiyet. Hem onlara göre de Avrupa kariyerlerindeki 6. maçında Anderlecht gibi kendilerinden 20-30 gömlek bir takımı devirmek iyi bir prestij olmuştur.

Aynı ciddiyeti korurlar ise Avrupa Ligi Play-offlarında, Şampiyonlar Ligi ön elemelerine nazaran fazla zorlanmayacaklardır diye umuyorum.

Cevap: Şampiyonlar Ligi | 3. Ön Eleme Rövanş | Sivasspor 3 - 1 Anderlecht| Maç Sonucu

İyi yine kendilerine ve diğer Türk takımlarına 0.040, ülkeye de 0.200 puan kazandırdılar :)

Ciddiyetten uzak bir Anderlecht karşısında Sivasspor güzel bir galibiyet aldı.

güzel galibiyet...puan açısından iyi Fenerbahçe ve Gs puan kazandı 0.040 ta olsa

Top oynamadan yendiler Hellal ossun. Şişir baba Ersen'e, Ersen indirsin. bu kadar.

Uefa gruplarına kalamazlar...Kötü oynuyorlar..

Bana kalırsa Sivas'ın Avrupa Liginde gruplara kalma sansı sadece ilk maçı kendi sahasında oynamasıyla mümkün.İlk maçın gazıyla burada 2-0.3-1 gibi sonuçlar alıp orda deliler gibi kapancaklar turu bir tek öyle geçebilirler.Yoksa futbol oynayarak bir sey yapamazlar.

izlemedim maçı ama yenmişler, nasıl oynadı ki sivas?

anderlecht as kadroyla mı sahadaydı?

neyse elenmelerine sevindim, bunda da yenilseler türkiye'yi iyice rezil edeceklerdi.

izlemedim maçı ama yenmişler, nasıl oynadı ki sivas?

anderlecht as kadroyla mı sahadaydı?

neyse elenmelerine sevindim, bunda da yenilseler türkiye'yi iyice rezil edeceklerdi.

Tamamen as değildi Anderlecht ama as oyuncuları vardı.

Bana göre Sivas şişir babam şişir şeklinde oynadılar. Kendi sahalarında bir iki pas yapıyorlar, sonra Ersen Martin'e şişiriyorlar direk.

Anderlect sivası eleyince adam olduk sandı daha doğrısu 5 çakınca .

Dilerim Bir TÜRK takımıyla aynı gruba düşer ŞL veya AL de de görürler ciddi TSL takımlarını ;)

ben sivasın avrupa ligine kalacağını da sanmıyorum kim gelirse gelsin kalamazlar büyük ihtimal ne ts ne de sivas rguplara kalamazlar bana göre

Anderlect sivası eleyince adam olduk sandı daha doğrısu 5 çakınca .

Dilerim Bir TÜRK takımıyla aynı gruba düşer ŞL veya AL de de görürler ciddi TSL takımlarını ;)

teknik direktörleri "türkiye liginde başarılı olabilirsiniz, ama CL başka." gibi bir açıklama yapmıştı.

sivas'tan nefret etsem de sırf bu açıklama yüzünden sivas'ın yenerek elenmesine sevindim.

teknik direktörleri "türkiye liginde başarılı olabilirsiniz, ama CL başka." gibi bir açıklama yapmıştı.

sivas'tan nefret etsem de sırf bu açıklama yüzünden sivas'ın yenerek elenmesine sevindim.

Cimbom'um çıksa bir şekilde şu Anderlecht'e görsek o teknik direktörü =):sopa:

Üst Alt