Şampiyonlar Ligi Fikstürümüz Açıklandı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Fikstürümüz Açıklandı!

Cevap: CL Fikstürümüz Açıklandı!

Tahminim:

Man Utd (Deplasman) 0 puan

Braga (İç saha) 0 puan

Cluj (İç saha) 0 puan

Cluj (Deplasman) 0 puan

Man Utd (İç saha) 0 puan

Braga (Deplasman) 0 puan

Zoruna'mi gitti lan Moskova'ya elenip bizim kura cekimimizi izlemek? Zoruna'mi gitti türkiyenin tek takimi olarak GALATASARAYI sampiyonlar liginde görmek? Zoruna'mi gitti kus olmak he zorunami gitti? Bas git civciv.

Korkmuyorum Manu´dan. Onlarin canini acitacak cok futbolcumuz var.

Tam Amrabat ve Burak´lik mac.

kurada istediğimiz oldu sayılır. fikstürde istediğim tek şey ManU'yla içerde son hafta oynamaktı ama denk gelmedi. braga-cluj-cluj bu üç maçta 9 puan yaparsak işi çözeriz.

Tahminim:

Man Utd (Deplasman) 0 puan

Braga (İç saha) 0 puan

Cluj (İç saha) 0 puan

Cluj (Deplasman) 0 puan

Man Utd (İç saha) 0 puan

Braga (Deplasman) 0 puan

Her görüş insanlarla paylaşılacak diye bir kural mı var? Böylesini kendine saklasan ve insanları provoke etmesen nasıl olurdu?

Şimdi ben senin provokatör olduğunu düşünebilir miyim? Düşünürüm. Ama bunu forumda söyler miyim? Hayır. Bazı görüşler kişilerin kendine kalmalı. Özellikle de başkalarını negatif etkileyebilecek olanları...

Fikstür'ün bize söylediği işini son maça bırakma.M.United işi garantlemek için Braga ile 3. ve 4 maçta büyük ihtimal harcayacaktır.Braga ile 2. maç bizim sahada.O maç en önemli maç.Biz 2. 3. ve 4. maçtan 7 puan alırsak (BRAGA'yı yenmek şartı ile ) büyük olasılıkla çıkarız gruptan.Çünkü Cluj Braga'dan kendi sahasında puan veya puanlar alabilir 5.maçta.

manu maçı hariç diğer maçlarda kesinlikle heyecan yapmaya bile gerek yok.. çok rahat çıkmamaız lazım gruptan

Bakiyorum herkes cosmus bu Sampiyonlar Ligi heycani ile..

Medya olsun millet olsun taraftar olsun simdiden basladi kolayca cikmamiz lazim diye... ama ben uyariyi simdiden yapayim.. Cluj'un 2 macini da izledim dikkate alinmasi gereken takim Forvetleri var fizigi güclü ve iyi boylu orta sahasi direncli ve defansi da gayet saglam kolay kolay pozisyon vermiyor...

Braga konusunda Portekiz futbolu sanirim ortada? Savunma önlemi üzerinde kurulu 10 macin 11inde kontra atak oynama aliskanligi var... (bence grubun en zayif takimi)

Manchster United olabilir olmayabilir Gectigimiz sezon gruplardan elenmeleri sonra Ferguson bu sezon isi kesinlikle ciddiye alacaktir ama asla sansiz degiliz.

----Supriz de yapabilirz 6 macta 4 galibiyet 2 beraberlik ile gruptan lider de cikabiliriz 6 macta 1 galibiyet 4 beraberlik 1 maglubiyet ile 3.cu de olabilirz hic birsey belli degil...

Camia taraftar oyuncular bir üzün sürec sonra yeniden katiliyor bu Lige ve cogumuz icin yeni bir tecrube de olacaktir. (lig de iyi oynayip ilerlemiz Sampiyonlar Ligindeki performansimizi cok önemli bir sekilde etkiliyecegini düsünuyorum.)

**** Dip not Ilk mac büyük bir süpriz gerceklestirebiliriz Manchester United henuz hazir degil :D

Old Trafford'dan alınacak bir beraberliğin ardından

Braga

Cluj

Cluj (D)

Maçlarından en kötü 7 puan çıkartırsak bu iş biter.

Sonrada liderliği kovalarız. Kendi sahamızdaki Manchester maçında onlara eski bir dostu hatırlatırsak lider olabileceğimizi düşünüyorum :)

Hayalperest degilim.. Takımıma ve takımın başındaki İmparator'a güveniyorum.

CL Fikstürümüz Açıklandı!

2.lik icin mucadele edecegimizi dusunursek arka arkaya evimizde oynayacagimiz cluj ve braga maclari cok onem kazaniyor.

Bu iki mactan 4 puanin altinda alirsak 2.lik hayal olur.

4 puan almamiz durumunda en az 1 deplasman galibiyeti ve diger deplasmandan puan alamazsak manu yu icerde yenmemiz gerekir.

6 puan alirsak deplasmanlarda cok daha rahat oynariz ve herhangibir yerde 1 galibiyet veya 3 beraberlik bizi cikarir.

Sonucta 4 takimli sistemde 9 puan cogu zaman yeterli oluyor, 10 neredeyse garantiliyor.

Fikstür berbat. Cluj ilk 2 maçından sıfır çekerse varları yoklarıyla bize karşı çıkacaklar. Üstelik iki maç üst üste.

Her görüş insanlarla paylaşılacak diye bir kural mı var? Böylesini kendine saklasan ve insanları provoke etmesen nasıl olurdu?

Şimdi ben senin provokatör olduğunu düşünebilir miyim? Düşünürüm. Ama bunu forumda söyler miyim? Hayır. Bazı görüşler kişilerin kendine kalmalı. Özellikle de başkalarını negatif etkileyebilecek olanları...

abdullah abi totem yapiyorumda siz baya ciddiye almissiniz olayi :eek: hele biri beni kus diye itham etmis :D

Üst Alt