Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Müller öküzü o golü atsa maçın şekli değişirdi

milito = sylvester stallone.. cok benziyo..:D

su ikisinin resmini koyacak bir renktas ariyorum..

allah insallah(tesadüfen) bizede nasip eder su kupayi birgün....aziz o zaman intahar eder heralde :)

İnter doğru bir futbol anlayışı ortaya koyarak Şampiyon oldu.

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

Javier zanettiye de şapka çıkarmak gerek.Adam hiç 36 yaşındaymış gibi değil:tiphat:

Cevap: Şampiyonlar Ligi Final | Inter 2-0 Bayern Münih | 22 Mayıs | ŞAMPİYON INTER

İnterli taraftarların sevinçleri bana çok yavan geliyor. Biz o kupayı alsaydık herhalde bernabeu stadı yıkılırdı. :D Umarım ölmeden o günleri görürüm.

Milito gordukten sonra, Jo halen kendine 'ben forvetim' diyorsa....

anti-futbol kazandı.

ilker yasinde fener bu interi yenmişti dedi. :D Futboldan 1 gram anlamayan adamlar bunlar birde kanal d nin spor müdürü komik.

bu mourinho var ya futbolu benden bile iyi biliyor başka da bişey demiyorum anlayın :D:D:D

Milito yerine Guiza olsaydı İnter'de ne olurdu aceba :asd:

Helal olsun İNTERE kupayı aldı, demekki futbolda topla fazla oynamak bazen işe yaramıyor.. Bizim bir tarihte GÖTEBORGLA oynadıgımız maçta 20 korner atıp , gol atamadan , onlarda 1 kornerle gol atıp bizi elemelerini hatırladım..

Kısaca futbol başta taktik ve mucadeleden geçiyor, tabi birde altın kuralı var

ATAMAYANA ATARLAR .....Pas yüzdeleri İnter 32- B.Munih 68 ...

Olunca bugunku futbolda , degişim oluyor....

Çok pas yapmakta , derde çare olmuyor , netice olmayınca skor bulamasan

yakaladıgını atmazsan, böyle B.Munih gibi husrana ugrarlar....

Bakalım Morınho Real Madrid e gidince ne yapacak , esas imtihan orada..

Şu İlker Yasinde tam FB yalakası, neymiş, FB İnteri geçen sene yenmişde , onun gururunu yaşıyor, behey salak zamanında Manu yuda yenerek tarihe geçtik diye zafer nidaları atmışlardı...Unuttu galiba Türkiyedeki FB in ugradıgı HEZİMETLERİ ....16 dak. sendromu- bu sene şampiyonluk anonsu..

Ona bakarlarsa , bu sene bizi eliyen A.Madrit de UEFA yı aldı....

Biz iyi olsaydık biz finalde olurduk, ( pardon hakem MUSADE ETSEYDİ ):mad:

SAYGILAR...:)..

fft1mm1007005.jpg

Üst Alt