Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1. Maç | B.Münih 1-0 O.Lyon | 21 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1. Maç | B.Münih 1-0 O.Lyon | 21 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1. Maç | B.Münih 1-0 O.Lyon | 21 Nisan | Maç Sonuc

Muller in kesin torpili var,bu kadar kötü oynayan adam nasıl 90 dakika sahada kalır? Bide maç boyunca bütün önemli atakları öldürdü.

Cevap: Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1. Maç | B.Münih 1-0 O.Lyon | 21 Nisan | Maç Sonuc

Rovans macinda Lyonun defansi bozulacak hepsi sakat cunku, muhtemelen Gonalons Cris'le beraber oynar. Kotu oynamadi aslinda Lyon sadece Van Gaal'in tecrubesine yenildi :).

Cok zevksiz macti,hic degmedi izledigime.

Güzel maç oldu diyebilirim.Van Gaal daha ilk senesinde çok başarılı bir şekilde sistemi yerleştirmiş takıma.Sezon başı kendisine saydıran cahil arkadaşın kulaklarını çınlatıyor.:eek:10 kişiyken bile müthiş paslaştı takım.2-3 sene sonra Barcelona'ya benzeyen bir takım çıkabilir ortaya.Lyon ise Sergen'in tabiriyle aman aman bir takım değil.:)İkinci maçı da kazanır turlarız diyorum.Buyten ve Demichelis hatasız oynadılar.Lahm müthişti,Contento ise gelecek vaadeden bir futbolcu olduğunu gösterdi.Schweinsteiger heryerdeydi,gayet iyi oynadı.Müller rezalet,Olic ise çıkana kadar etkisiz oynadı.Takım çok kaliteli bir kadroya sahip fakat birkaç eksiği var Bayern'in.Kaleye Neuer veya Adler'i almaları gerek bence.Butt ne kadar bugün iyi oynamış olsa da Bayern'in kalesine yakıştırmıyorum.Buyten'i yedeğe çekebilecek bir stoper de gerekli.33 yaşına girecek seneye.Müller'in yerine ise Leverkusen'da kiralık oynayan Kroos monte edilebilir.Ribery'nin gideceğini varsayarsak oraya da Hazard çok iyi gider bence.Üst düzey bir forvet gerekli ayrıca.Bendtner'in ismi geçiyor,iyi bir seçim bence.Şöyle bir kadro ile birkaç seneye yeni bir Barcelona görebiliriz;
------------------Adler----------------​
Lahm-----------Demichelis----------Van Buyten---------------Contento​
Schweinsteiger-------------Bommel------------------Kroos​
Robben----------------Bendtner--------------Hazard​

ben stadı görmek için maçı izledim :)

Güzel maç oldu diyebilirim.Van Gaal daha ilk senesinde çok başarılı bir şekilde sistemi yerleştirmiş takıma.Sezon başı kendisine saydıran cahil arkadaşın kulaklarını çınlatıyor.:eek:10 kişiyken bile müthiş paslaştı takım.2-3 sene sonra Barcelona'ya benzeyen bir takım çıkabilir ortaya.Lyon ise Sergen'in tabiriyle aman aman bir takım değil.:)İkinci maçı da kazanır turlarız diyorum.Buyten ve Demichelis hatasız oynadılar.Lahm müthişti,Contento ise gelecek vaadeden bir futbolcu olduğunu gösterdi.Schweinsteiger heryerdeydi,gayet iyi oynadı.Müller rezalet,Olic ise çıkana kadar etkisiz oynadı.Takım çok kaliteli bir kadroya sahip fakat birkaç eksiği var Bayern'in.Kaleye Neuer veya Adler'i almaları gerek bence.Butt ne kadar bugün iyi oynamış olsa da Bayern'in kalesine yakıştırmıyorum.Buyten'i yedeğe çekebilecek bir stoper de gerekli.33 yaşına girecek seneye.Müller'in yerine ise Leverkusen'da kiralık oynayan Kroos monte edilebilir.Ribery'nin gideceğini varsayarsak oraya da Hazard çok iyi gider bence.Üst düzey bir forvet gerekli ayrıca.Bendtner'in ismi geçiyor,iyi bir seçim bence.Şöyle bir kadro ile birkaç seneye yeni bir Barcelona görebiliriz;
------------------Adler----------------​
Lahm-----------Demichelis----------Van Buyten---------------Contento​
Schweinsteiger-------------Bommel------------------Kroos​
Robben----------------Bendtner--------------Hazard​

Hacı o kadar detaya gerek yok :D Müller'i çıkart o takımdan,Lyon'u havada karada mucx yapıp finale çıkar :D

Bayern farkı kaçırdı ama bu skor da onlara yeter.

Üst Alt