Şampiyonlar Ligi'nde Çeyrek ve Muhtemel Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
PTT kadrosu derken?

Manu’nun kadrosu kötü bir kadro değil. Barca’ya elenmesi daha yüksek bir olasılık ama kadrosundaki oyunculara tek tek bakarsan çok sağlam kadroları var. 2-4 kaliteli takviye ile önümüzdeki yıl Şampiyonluğa ortak olurlar.
tek tek inceleyelim

kaleciler
de gea / world class
romero (y)
grant lee / bu zaten 3. kaleci 50 yaşında falan

defans hattı
eric bailly XD
dalot / bu çocuk ufak daha potansiyelli
darmian XD
phil jones / epl orta sıra takım stoperi
lindelof / iyi
marcos rojo XD
luke shaw XD
smalling XD
antonio valencia / 50 yaşında oynamıyo zaten heralde
ashley young / veteran zararı yok

orta saha
fred / world class
ander herrara / iyi
lingard / beyinsiz
juan mata / bunun oynadığı maçlarda motor oluyo manu orta sahası
matic / 2 adım üstüne git şirazesi kayıyor ama idare eder topçu
pogba / world class

forvetler
lukaku / yeni yeni kendine gelmeye başladı A tier forvet
martial / hala patlama yapacak
rashford / beyni yok ama yaşı küçük
sanchez / eskisi gibi değil ama iyi topçu

çok sağlam kadro bu mu defans hattını yazarken kahkaha attım bilgisayarın başında

tek tek inceleyelim

kaleciler
de gea / world class
romero (y)
grant lee / bu zaten 3. kaleci 50 yaşında falan

defans hattı
eric bailly XD
dalot / bu çocuk ufak daha potansiyelli
darmian XD
phil jones / epl orta sıra takım stoperi
lindelof / iyi
marcos rojo XD
luke shaw XD
smalling XD
antonio valencia / 50 yaşında oynamıyo zaten heralde
ashley young / veteran zararı yok

orta saha
fred / world class
ander herrara / iyi
lingard / beyinsiz
juan mata / bunun oynadığı maçlarda motor oluyo manu orta sahası
matic / 2 adım üstüne git şirazesi kayıyor ama idare eder topçu
pogba / world class

forvetler
lukaku / yeni yeni kendine gelmeye başladı A tier forvet
martial / hala patlama yapacak
rashford / beyni yok ama yaşı küçük
sanchez / eskisi gibi değil ama iyi topçu

çok sağlam kadro bu mu defans hattını yazarken kahkaha attım bilgisayarın başında

Bazı oyunculara verdiğin notlardan adamların maçlarını izlemediğini düşünüyorum. Doğru mu?

Defans hatları nispeten en zayıf oldukları bölge ama kahkaha atacak bir durum yok.
Lindelöf
L. Shaw
Valencia (sakattı bu sezon ama süper topçu)
Jones
Smalling
Bunların hiç biri kahkaha atılacak futbolcu değil. Hepsi iyi/çok iyi futbolcu.

Açıkçası onlara kahkaha atıyorsan bizim maçları gülmekten gözlerinden yaş geldiği için izleyemiyorsundur diye düşünüyorum.

Herrera çok iyi bir topçu her şeyden önce. Adam ısıran kendinden nefret ettiren bir adam.
Lingard iyi futbolcu. Beklenen bir üst kademeye atlamayı gerçekleştiremedi şu ana kadar ama öyle beyinsiz denilecek bir adam değil. En kötü hali çok iyi bir yedek olur.
Mata ofansif orta saha zaten. İyi bir yedek.
Matic yaşı geçmiş ve yavaşlamış/beli zor dönüyor olsa da iyi futbolcu. Top saklaması/dağıtması ve rakibe baskısı hala çok iyi.
Pogba çok iyi.
Martial ve Rashford çok iyi futbolcular. Daha çok gençler ve yaşlarına göre çok iyiler. Son vuruşları elit seviyede değil ve tercih hatası yapıyorlar ama ikisi de müthiş yetenekli futbolcu. Martial ve Rashford’u Sanchez’e defalarca tercih ederim. Sanchez Utd’da çok kötü gidiyor. Arsenal’de de bir tane çok iyi sezon geçirdi onun dışında ortalama veya kötüydü. Sürekli top ezen bir adamdı.

Da Gea
Pogba
Rashford
Lukaku
Martial

Dünyadaki hiç bir takım şu oyunculara hayır demez buna Barca ve R. Madrid dahil.

Zaten zamanla göreceğiz. United bu kadrosuyla bu yıl PL’de önümüzdeki maçlardaki çok iyi gider, gelecek yıl da bir kaç takviye ile şampiyonluğun en büyük bir iki adayından biri olur.

Üst Alt