Şampiyonlar Ligi'nde Diğer Maçlar (ARŞİV) - Sayfa 224 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İngilizler müthiş başladı. City zaten belliydi ama Porto ilk maçta zorlar diye düşünüyordu çoğunluk, dünkü maçta da Tottenham çok daha iyi oynadı.

Avrupa'da en iyi futbolu oynayan takim Liverpool bana göre

Sadece bugun icin degil bu yorum,genel Anlamda

Liverpool'u man city ve napoli takip ediyor

İngilizler müthiş başladı. City zaten belliydi ama Porto ilk maçta zorlar diye düşünüyordu çoğunluk, dünkü maçta da Tottenham çok daha iyi oynadı.
Simdiye kadar oynanan maclar gercekten ya ezici üstünlükle gecti ya da basa bas.

Golsüz, zevksiz gecen bir mac olmadi.

Juventus ve Real maclari icin basa bas gecer diyordu herkes. Son dakikalara kadar öyleydi gercekten ama o is belli olmaz. Paris rövansi farkli oynayacak.

Porto acaba bir beraberlik alabilir mi diye düsünüyordu herkes ama fark yediler, bence büyük sürpriz bu skor.

City'nin ezecegi cok barizdi, iddaa bile 1.15 vermis deplasmanda oynamasina ragmen, ki adamlara ic sahada dis saha fark etmiyor.

Sevilla-ManU en keyifsiz gececek mac gibi duruyor ilk maclar itibariyle.

Simdiye kadar oynanan maclar gercekten ya ezici üstünlükle gecti ya da basa bas.

Golsüz, zevksiz gecen bir mac olmadi.

Juventus ve Real maclari icin basa bas gecer diyordu herkes. Son dakikalara kadar öyleydi gercekten ama o is belli olmaz. Paris rövansi farkli oynayacak.

Porto acaba bir beraberlik alabilir mi diye düsünüyordu herkes ama fark yediler, bence büyük sürpriz bu skor.

City'nin ezecegi cok barizdi, iddaa bile 1.15 vermis deplasmanda oynamasina ragmen, ki adamlara ic sahada dis saha fark etmiyor.

Sevilla-ManU en keyifsiz gececek mac gibi duruyor ilk maclar itibariyle.
Porto kesinlikle sürpriz degil bana gore her iki njk macinda da rezildi,gereksiz yere adamlari havaya soktular,grup lideriyiz len diye dolastirdilar oysa ki gercekten de Avrupa Ligi grubu gibiydi,grup sanslari burda islemedi bakalim futbolun adaleti ne kadar isleyecek her şer de bir hayır her hayır da bir şer lafina inanırım

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Porto için grup sonuncusu olur diyordum sezon başı, kadroları o kadar tırt ama Monaco gelene geçene yenilince işleri bozdu biraz.

Neyse Beşiktaş da fark yeyince neyin ne olduğu daha iyi gözükecek.

DWeNPSIXcAAd6ko.jpg

Caneri solda pas pas ederler. Sol bekte etkin olan Adrianoyuda kesip sağa koyup ister istemez onunda etkinliğini azaltmak ne onu anlamadım. Madem Gökhana güvenmiyosun bekte sağ bek alsaydın devrede 2 forvet alacağına

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt