Şampiyonlar Ligi'nde Gruplar Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonlar Ligi'nde Gruplar Belli Oldu!

Böyle olması daha iyi oldu zor gruptan çıkamamaları normal olurdu şimdi bu gruptan çıkamayacaklar ve 20 yılda 1 gelen şampiyonluk havaları bir taraflarına kaçacak :coffee:

AHAHAHHAA GALATASARAY'A ballı diyenlerin çektiği kuraya bak :D :D Umarım başarısızlıklarını örtmek için bu bahaneyi kullanmazlar artık :D

Benfica gecen sene de bize geldiginde benzer yorumlar yapilmisti , benfica ile atleticonun hangi siralamada olduguna bakilmadan

Ayrica biz surekli zor cekiyoruz lafini da kabul etmiyorum , astana, anderlecht, kopenhag ,cluj gibi takimlarla oynadik CL de

napoli burada kritik rakip , cunku napoli ile kiev arasinda hakkaten sert bir cikma mucadelesi olacak gibi duruyor

Benfica gecen sene de bize geldiginde benzer yorumlar yapilmisti , benfica ile atleticonun hangi siralamada olduguna bakilmadan

Ayrica biz surekli zor cekiyoruz lafini da kabul etmiyorum , astana, anderlecht, kopenhag ,cluj gibi takimlarla oynadik CL de

napoli burada kritik rakip , cunku napoli ile kiev arasinda hakkaten sert bir cikma mucadelesi olacak gibi duruyor

Böyle birşeyi kim söyledi

Bu tarz gruplar daha sıkıntılı olur. Açık ara favori ve herkesi yenebilecek bir takımın var olmadığı her grup zor gruptur bana göre. Beşiktaş'ın işi kolay değil. Biraz zorlarlarsa Benfica'dan 4 puan koparıp 3. bitirebilirler. Kiev ve Napoli deplasmanlarında puan yüzü göremezler. Özetle içerideki maçları belirleyici olur. Enteresan şeyler olur gruptan çıkarlarsa ona da şaşırmam ama kolay kura falan değil. Tahminim dediğim gibi Benfica ile 3.lük mücadelesi yaparlar.

Bu tarz gruplar daha sıkıntılı olur. Açık ara favori ve herkesi yenebilecek bir takımın var olmadığı her grup zor gruptur bana göre. Beşiktaş'ın işi kolay değil. Biraz zorlarlarsa Benfica'dan 4 puan koparıp 3. bitirebilirler. Kiev ve Napoli deplasmanlarında puan yüzü göremezler. Özetle içerideki maçları belirleyici olur. Enteresan şeyler olur gruptan çıkarlarsa ona da şaşırmam ama kolay kura falan değil. Tahminim dediğim gibi Benfica ile 3.lük mücadelesi yaparlar.

Ben de hep bunu soylerim , dengeli 4 takim olacagina , barcelona ile dortmund gelsin ama son takim da astana olsun mesela . cunku bu durumda asiri sacmalamadigin takdirde 4 uncu olmazsin en azindan

bjk nin tek avantaji , napoli vb italyanlar ulkemiz takimlari ile oynarken cok favori olamiyorlar

fener lazio eslesmesi geliyor aklima, bizim sayilamayacak cok , juventuslar romalar milanlar

ben italyanlara karsi turk takimlarinin cok zor durumlara dustugunu pek gormedim ,azdir

C gelseydi baya dalga geçerdik kötü oldu.

Kolay kuranın tek iyi yanı çekişip Avrupa'ya odaklanacak olmaları.C grubu gelseydi hemen lige döneceklerdi.14-15'teki biz gibi şampiyon olabilirlerdi.

Bu karalama kampanyaları hakkında ne düşünüyorsun son günlerde hakkımızda çıkan?

Bir de bu seneki şampiyonluk şansımız nedir tekrardan sorayım?

E heralde güç kaybetmiş oluyor.Herif makina gibi gol attı geçen sene.Gabbiadini iyi adamda bi Higuain değil.Yinede kargalara kombo yaparlar tahminim.:D

Napoli bizim ligdeki her takıma içeride dışarıda 3 atar rahat rahat.Özellikle defansı kötü takımları yakaladı mı gerçekten affetmez.Gabbiadini higuainden dolayı kendisini gösteremeyen bir adamdı.Bu sene gerçek yüzünü herkes görecektir eminim ki.Ligdeki ilk maçta iyi değildi ama toparlayacaktır.Napoli EL maçlarına genelde yedek kadroyla çıkıyordu.Geçen sene 6 maçta 4 gol atmış EL de Gabbiadini

Son düzenleme:
Üst Alt