Şampiyonluk Gitmedi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şampiyonluk Gitmedi!

Bu kulubün şampiyonlar liginde rezil rüsva giderken kenetlenip uefa kupasını aldığını , prandelli döneminde 4 yerken toparlanıp şampiyon olduğunu unutmayalım.

Bugün bir tanesi gelmiş bana "abi Sivas'a yenildiğimiz seneler şampiyon olamamışız" dedi. Ağzının ortasına indirmemek için kendimi zor tuttum. İstatistiklerle yaşamayın!

Dünkü maçtan sonra senin en çok umutsuz olman lazımdı,şaşırtan ve mutlu eden bir post.

5 hafta tek puan kaybı bile yaşamamamız lazım.

25. Hafta sonunda tabelada

Galatasaray 56 Puan

yazmalı.

Sırası ile

Antalyaspor
Kasımpaşa (D)
Bursaspor
Karabük(D)
Konyaspor

olacak rakipler.

26. Haftadan sonra fikstür

Fenerbahçe (D)-1P
Trabzonspor-3P
G.Birliği (D)-1P
Başakşehir-3P
Alanya(D)-3P
Beşiktaş -1P
Akhisar(D)-3P
Y.Malatya-3P
Göztepe(D)-3P

=77 Puan

Olmayacak şey mi değil. Beşiktaş yerine Başakşehir sabit kalmak kaydı ile herhangi 1 iç saha beraberliği de yazılabilir.

Benim umutsuzluğum sivas yenilgisi değil duran toplara çare bulamamak..Senin takımın her maç sıfır pozisyon verse dahi gol yiyecek potasniyelde rakip bir faul alır tak gol dmaiconun götüne çarpıp kornere gider tak gol... Bu şekilde şampiyon olmamaız çok zor...bir örnek vereceğim o çapsız futbol özürlüsü fener aldığı tüm puanları duran toptan alıyor biz de kaybettiklerimiz duran toptan kaybediyoruz aramızda sadece 3 puan fak vra işte duran toplar bu kadar önemli arkadaşlar

yalnız herşeyi anlıyorum da insan böyle önemli maçta canını dişine takar sahada basmadık yer bırakmaz şampiyonluk eğer 10 adımlık bir yolsa hedefe 2 adım birden yaklaşılacak bi maçtı. eminim fatih hoca da şaşırmıştır takımın hırs eksikliğine.

şimdilik matematik girmedi hayatımıza tek olumlu yanımız bu.

girerse işimiz zor,yok o berabere kalsın yok diğeri yenilsin

Şampiyonluk umudum yok özellikle bu taraftar ve oyuncu profiline ile
Geçmiş hesaplar sürekli kendini kanıtlama çalışmaları giden oyuncu özelinden yeni geleni aşağı çekme asagalama ve bunun gibi bir sürü şey
Tek temennim bjk yada fb nin şampiyon olmaması

abv juve

İcerdeki ozellikle basaksehir ve trabzon maclarini kazanirsak sampiyon olabilirz.. bu maclari kazanamazsak cok zor deplasmanda uc dort beraberlik yetebilir.

Ligin yarısında tudorla herkesi yenerken nasıl derbilerde patır patır döküldüğümüzü unutmayalım dün sivası yenseydik bile evimizde karga başak ve trabzonu yenemezsek zaten bir anlamı olmaz şampiyonluk için bu 3 maçta 9 puan şart dün bizi üzen sahadaki rezalet futboldu yoksa şampiyonluk asla gitmedi ve son olarak belhanda bu takıma bir şekilde monte edilmeli yanında tolga mı olur donk mu olur orasını imparator bilir

Formül Basit: Besiktas - Trabzon - Başakşehir

Arenada vur geç , şampiyon ol

şahin kardeşim nasıl vurup geçeceğiz tek kale top oynasak bir kornerlik işimiz var .. Bu takım duran top zaafıyla şampiyon olursa tamamen rakiplerin aptallığından olur..Maçın her saniyesi gol yeme potansiyeline sahibiz.. Top kornere gidince yemin ederim strese giriyorum sanki penaltı yiyormuşuz gibi..

Şampiyonluğu tabii ki kaybetmedik ancak bu maç bir kırılma anıydı..

Boşver Ozan Hocam. Biz Türküz. City'deki ciddiyet bizde olamaz. Puan farkı fazla olsa öyle bir yayardık ki son hafta şampiyonluğu verirdik. Örnekleri de oldu. Evimizdeki derbileri alırsak yüzde 90 şampiyonuz. Deplasmanda bir kayıp daha bile versek evimizdeki tüm maçları alsak şampiyonuz.

Üst Alt