Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samsung Galaxy S8 Ortaya Çıktı!

Astronomik olacak o
6a0d2bc9cd45a083d3bf5d5efe03f895.jpg

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Servise verdin yapıldı vs kaçak aldın elinde patladı?

{taptap}
Hayir normal aldim ne kacagi. Telefonu da normal kullandim 4 ay sonra kendi kendine kapanmaya, donmaya basladi. Hatta bi kere telefonla konusurken bilgisayar donmasi gibi oldu mavi ekran geldi DIIIIIIT diye ses yapti hayvan gibi. Garantiye verdim Hardware Hatasi varmis, tamir ettiler sonra sattim. Zaten cok hassas telefon bi kere düsürsen arkasida önüde paramparca oluyor

Hayir normal aldim ne kacagi. Telefonu da normal kullandim 4 ay sonra kendi kendine kapanmaya, donmaya basladi. Hatta bi kere telefonla konusurken bilgisayar donmasi gibi oldu mavi ekran geldi DIIIIIIT diye ses yapti hayvan gibi. Garantiye verdim Hardware Hatasi varmis, tamir ettiler sonra sattim. Zaten cok hassas telefon bi kere düsürsen arkasida önüde paramparca oluyor
Tamir etmişler işte neyin peşindesin kardeşim, kronik bir sorun değilse her cihazın bir bölümü böyle sorunlar yaşatabiliyor zaten.

{taptap}

Tamir etmişler işte neyin peşindesin kardeşim, kronik bir sorun değilse her cihazın bir bölümü böyle sorunlar yaşatabiliyor zaten.

{taptap}
Kisa zamanda yine öyle bi problemin olmasi yüksekti bence, hazir piyasasi varken sattim. Dedigim gibi bide elinden bi düsse önü arkasi paramparca olma ihtimali yüksek, bunu cok sacma buluyorum. O kadar para veriyorsun saglam bir sey yapamiyorlar.

Kisa zamanda yine öyle bi problemin olmasi yüksekti bence, hazir piyasasi varken sattim. Dedigim gibi bide elinden bi düsse önü arkasi paramparca olma ihtimali yüksek, bunu cok sacma buluyorum. O kadar para veriyorsun saglam bir sey yapamiyorlar.

Samsung alacaksan otomatikmen koruyucu kilif alman gerek, hatta bu her telefon isin gecerli bana gore. Bu telefonlar cok saglam bir defa ama isini garantiye alman icin her tarafi cam olan bir telefonu kilifsiz kullanmak pek akil isi degil. Sert bir yere dusurdugun an dogal olarak parcalanir.

Isterse s9 çıkarsınlar almam allah belalarini versin 10ncu aydan beri s7 edge ekranı kırık duruyo neymiş stok yetersizliği varmış ayrıca olsa bile ekran değişme fiyatı 380€ telefonun fiyatı 490€. Şu mantığa bak.

Ayrıca iphone kadar reaktif değil şuan iphone se kullanıyorum s7 edge böyle reaktif değildi bunla saniyede resim çekiyorum s7 edge de 3 kat daha fazla zaman alıyor lag çok oluyo hayvan gibi ısınıyor. Selfie için Iphone un yanına yaklaşamaz ama arka kamerası allah var mükemmel çekiyor resimleri şahane zaten tek o artısı var.Bu sene Iphone SE ile devam ederim Iphone 8 çok farklı olacak diyorlar 10ncu yılı olduğu için.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Son düzenleme:
Isterse s9 çıkarsınlar almam allah belalarini versin 10ncu aydan beri s7 edge ekranı kırık duruyo neymiş stok yetersizliği varmış ayrıca olsa bile ekran değişme fiyatı 380€ telefonun fiyatı 490€. Şu mantığa bak.

Ayrıca iphone kadar reaktif değil şuan iphone se kullanıyorum s7 edge böyle reaktif değildi bunla saniyede resim çekiyorum s7 edge de 3 kat daha fazla zaman alıyor lag çok oluyo hayvan gibi ısınıyor. Bu sene Iphone SE ile devam ederim Iphone 8 çok farklı olacak diyorlar 10ncu yılı olduğu için.

Sizin orada cok pahali burada yeni ekran 199€ + takmasi falan 275€ buluyor en fazla.

Sizin orada cok pahali burada yeni ekran 199€ + takmasi falan 275€ buluyor en fazla.

Azmi 275€ allaha aşkına? Birde iphone 6s e bak mesela.

Ha birde 60€ luk su clear view kılıf öneriyorlar ya oda tam bir rezalet oldu telefonu çizdiğine dair 1000 lerce şikayet olmuş.

Azmi 275€ allaha aşkına? Birde iphone 6s e bak mesela.

Ha birde 60€ luk su clear view kılıf öneriyorlar ya oda tam bir rezalet oldu telefonu çizdiğine dair 1000 lerce şikayet olmuş.

Iphone ile Samsung u kiyaslamak ters bir defa, ap ayri telefonlar + farkli sistemleri var. Ben bir ara bu camlari arastirdim, bunu fabrikasinda 80€ ya yapiyorlarmis yani ucuz birsey degil zaten dogal olarak satisi icin 2-3 mislisini isterler. Bosuna en guzel ekranlar Samsung dan gelmiyor, simdi diger firmalar da onlardan ismarlamaya baslamis.

Bu telefonlara ekran koruyucu tavsiye etmem, buna sadece normal telefon kilifi almaniz yeterli. Yoksa ekrani bozuyor zaten EDGE oldugu icin pek guzel de durmuyor.

Sview coverlar S6 serisinde hataliydi ama S7 de bunlari duzeltmis olmalilar.

Son düzenleme:
Beyler şu makina nasıl işe yarar mı fiyat hatası var sitede baya ucuz.
1115013.jpg

15,6" LENOVO Ideapad 500-15ACZ
Processeur : AMD A10 8700P.
Mémoire Ram : 4 Go.
Harddisk : 1 To+32 go SSD(hızlı Windows başlangıcı için)
Ekran Kartı : AMD Radeon R5 M330 1G.
Çözünürlük : 1920 x 1080 Full HD

Beyler şu makina nasıl işe yarar mı fiyat hatası var sitede baya ucuz.
1115013.jpg

15,6" LENOVO Ideapad 500-15ACZ
Processeur : AMD A10 8700P.
Mémoire Ram : 4 Go.
Harddisk : 1 To+32 go SSD(hızlı Windows başlangıcı için)
Ekran Kartı : AMD Radeon R5 M330 1G.
Çözünürlük : 1920 x 1080 Full HD

Normal kullanim icin yeterli olmali.

Açıkçası o kadar para verip düşürürüm ben bunu korkusundayken, bir sigorta yaptırıp kafan rahat şekilde kullanırdın diye düşünmekteyim.

{taptap}

Açıkçası o kadar para verip düşürürüm ben bunu korkusundayken, bir sigorta yaptırıp kafan rahat şekilde kullanırdın diye düşünmekteyim.

{taptap}
Yaptirdim sigorta 60 euroya zaten. Yinede tamiriymis, tamir süresiymis falan gereksiz seyler. Piyasasi varken sattim ve sirf artik kirilma konusunu düsünmemek icin gittim Moto X Force aldim, 3. kattan bile atsan kirilmiyo telefon :D Gayet memnunum suana kadar. Samsung'un designi ve markasindan baska bir +sini göremedim.

Üst Alt