Şansal Büyüka: ''Favre ağırlıklı durumda'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şansal Büyüka: ''Favre ağırlıklı durumda''

Tüm zaferler gökyüzüne...
Ulan aklıma geldikçe guluyorum zafer alamaz olduyduk.
İyi şişirilmiş bir balondu.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Puhahah hic unutmam hatta burada resimler falan bile yapilmisti :red:

Ali Ece dunyanin en iyi antrenoru demisti. Patlayan cok kisi oldu Prandelli yuzunden :asd22:

Futbol olarak bielsa ama basari olarak rudi García

Bielsa ile ciddi suphelerim var. Cok istikrarsiz birine benziyor. Avrupadaki baskanlarla bile gecinemeyen adam Dursun'u dom dom kursunu ile indirir. Gerci ben Dursun'un kongre karari alacagini duusunuyorum ama neyse...

Rudi Garcia'yi pek bilmem cunku Seria A'yi hic takip etmem ama Favre ;)

Adamin oynattigi futbol muthisti. Tiki takanin bir turu. Bizim icin hayirlisi neyse o olsun...

bielsa.jpg

Gelirse ya Prandelli gibi olur az sayıda kalan kansersiz taraftarı da kanser eder, ya da çivi çiviyi söker deli-dahi arasında ki çizgide ligin deli ortamında hepimizi sevinçten deli eder.

Bu gelirse Selçuk'u oynatmaz. Önce o sinsi herif gitmeli.

Bu yönetimin bu saatten sonra getireceği hiç bir oyuncu veya teknik direktörün bi önemi yoktur.Seçimden sonra ne olacaksa yeni yönetim yapmalı...

Ben cidden kongre kararinin cikacagini dusunuyorum. Eger Favre gibi biri gelirse muhtemelen yeni baskanda devam eder.

Serhat Ulueren Özbek ile konusmus ve yerli hocadan yanayım demis Dursun Özbek.Denizli öncesi de Favre,Bielsa isimleri havada ucuyordu.Bu isin sonu Ersun gibi geliyor bana.

Resmi sitede bile ''Futbolcuya dayalı düzen vs'' ibarelerinin yer bulması üzerine bu söylenenler Bielsa ihtimalini kuvvetlendirir diye düşünüyorum; Favre ve Garcia pek o türden bir algı oluşturmuyorlar...

Mevcut yönetimin böyle planlı eylemler gerçekleştirme yetisi çok çok şüpheli olsa da...

su kadroya morinho yada pep guardiola gelse basarili olur diyebilen varmi???? Sen böyle cöp bir kadro kurup nasil basari beklersin ?? anlamiyorim ya böyle bir kulüb gerzeklerin eline kalmis... bakin bu aksam devreye 2-0 geride giriyoruz kulübede su umut denen ezik forvetin yerine bir tane adam yok ve biz hala hocayi tartisiyoruz..

Serhat Ulueren Özbek ile konusmus ve yerli hocadan yanayım demis Dursun Özbek.Denizli öncesi de Favre,Bielsa isimleri havada ucuyordu.Bu isin sonu Ersun gibi geliyor bana.

Dursun'un ne dediginin onemi yok. Sonucta birgun yerli der bir gun yabanci der...

Illa yerli olacaksa yine Ersun iyi bir karar ama bu gider Okan , Hasan Sas falan getirir toplu imha oluruz burada...

Herseyi denedik ama bir Alman hoca denemedik. Favre alman degil ama almanya hocalik yapa yapa o sistemleri benimsemis biridir. Favre isteruk :D

Son düzenleme:
su kadroya morinho yada pep guardiola gelse basarili olur diyebilen varmi???? Sen böyle cöp bir kadro kurup nasil basari beklersin ?? anlamiyorim ya böyle bir kulüb gerzeklerin eline kalmis... bakin bu aksam devreye 2-0 geride giriyoruz kulübede su umut denen ezik forvetin yerine bir tane adam yok ve biz hala hocayi tartisiyoruz..
En azından yeni alınacak oyuncuları düzgün seçebilir.

Eğer bu dursun ve ekibi mantıklı hamleler yaparlarsa bilin ki bu senenin bilerek bazı güçler tarafından harcandığı iyice ortaya çıkar

En azından yeni alınacak oyuncuları düzgün seçebilir.

kasada para yok deniyor, gelecek olan kariyerli bir hocanin istedigi oyuncular en kötü 7-8 milyon bonservisli oyuncular olur...ben olacaklari söyleyeyim hoca bir liste yapar, yönetim verilen transfer listesindeki son siradaki oyunculari alir, ve ligde yine ilk 8 mücadelesi yapariz...

Üst Alt