Şansal Büyüka'dan Flaş Bruma İstihbaratı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şansal Büyüka'dan Flaş Bruma İstihbaratı!

portekizli futbolcunun tudor tarafından kadroya alınmadığı düşünülmüş, 1-1'lik beraberliğin ardından ise tudor bu bu nedenle eleştirilmişti. ancak olayın perde arkasında bambaşka bir durum var...

tudor'u dinlemeyince...

cuma günü yaşanan kriz şöyle gelişti... son taktik idmanda as takımda oynayan bruma'dan hocası savunma oyuncularına yardım etmesini ister. ancak portekizli art arda iki pozisyonda bunu yapmaz. bunun üzerine tudor, bruma'yı yedek takıma gönderir.

"mutsuzum"

bruma bu andan sonra idman maçında koşmaz ve olduğu yerde durur. tüm takımın şaşkın bakışları altında bruma bu tavrını sürdürür. öğrencisinin yanına giden tudor " neyin var" diye sorar. bruma ise tudor'a, "mutsuzum. rize'ye gelmek istemiyorum" yanıtı verir. tudor şaşırır ve antrenman bitimi bruma'yı odasına çağırır.

"sensiz gitmek istemiyorum"

tudor bu kez bruma'ya, "rize'ye sensiz gitmek istemiyorum. bu bizim için çok önemli bir maç" der. ancak bruma "gelmiyorum, oynamayacağım. canım sıkkın" yanıtı verir. tudor, son kez "otobüste seni bekliyorum. sensiz gitmek istemiyorum" diyerek odadan ayrılır. ancak bruma buna rağmen otobüse binmez.

Ali Naci'de aynılarını söylüyor hatta yedek yeleği verince sadece olduğu yerde durmuş ve yürümemiş bile :D

Bence Tudor az bile yapmış ve bu konudan dolayı Tudor'a laf eden art niyetlidir.
Net Bruma'nın hıyarlığı, ve Tudor herkesin önünde gerçekleşen bu durumlardan sonra bişey yapmasaydı hiç kimse takmazdı onu bir daha

Şimdi Tudor'dan özür dilemiş, tekrar böyle hareketler yaparsa getirsin 20 milyon sene sonu gitsin.

Bir tane veledin ayağına bakan takım kurarsan olacağı bu

Az bile yapmis bruma bunlara, siz kimsiniz arkadasim? Daha yeni Karabuk'un koyunden geldin, millete mesaj vermek icin adami yedek kadro'ya koyuyorsun, tabi adamin zoruna gider, takimi her hafta tasiyan tek adama muamma gostericeksin, gelmiosa gelmio arkadasim, ileride oldugu zaman rakiblerini ekarte edip gol ve assist yapinca kral bruma simdi yok hoca iyi yapmis sunu yapsin.

Kosmuyor diye adam kesmenin anlami yok, 11 cikan takimdan en az 5 tanesi kosmadi, ozaman onlari kadroya alma?

Tudor adam degildir, Garry mi yapiyor ilk 11i?

Az bile yapmis bruma bunlara, siz kimsiniz arkadasim? Daha yeni Karabuk'un koyunden geldin, millete mesaj vermek icin adami yedek kadro'ya koyuyorsun, tabi adamin zoruna gider, takimi her hafta tasiyan tek adama muamma gostericeksin, gelmiosa gelmio arkadasim, ileride oldugu zaman rakiblerini ekarte edip gol ve assist yapinca kral bruma simdi yok hoca iyi yapmis sunu yapsin.

Kosmuyor diye adam kesmenin anlami yok, 11 cikan takimdan en az 5 tanesi kosmadi, ozaman onlari kadroya alma?

Konu ne asist, ne attigi gol ne de calimlari, konu adamin tavirlari ve bu iddaalar dogru ise Tudor cözüm icin cok ugrasmis
Buna ragmen bu tutumuna devam etmis ise az bile yapilmis

Son düzenleme:
portekizli futbolcunun tudor tarafından kadroya alınmadığı düşünülmüş, 1-1'lik beraberliğin ardından ise tudor bu bu nedenle eleştirilmişti. ancak olayın perde arkasında bambaşka bir durum var...

tudor'u dinlemeyince...

cuma günü yaşanan kriz şöyle gelişti... son taktik idmanda as takımda oynayan bruma'dan hocası savunma oyuncularına yardım etmesini ister. ancak portekizli art arda iki pozisyonda bunu yapmaz. bunun üzerine tudor, bruma'yı yedek takıma gönderir.

"mutsuzum"

bruma bu andan sonra idman maçında koşmaz ve olduğu yerde durur. tüm takımın şaşkın bakışları altında bruma bu tavrını sürdürür. öğrencisinin yanına giden tudor " neyin var" diye sorar. bruma ise tudor'a, "mutsuzum. rize'ye gelmek istemiyorum" yanıtı verir. tudor şaşırır ve antrenman bitimi bruma'yı odasına çağırır.

"sensiz gitmek istemiyorum"

tudor bu kez bruma'ya, "rize'ye sensiz gitmek istemiyorum. bu bizim için çok önemli bir maç" der. ancak bruma "gelmiyorum, oynamayacağım. canım sıkkın" yanıtı verir. tudor, son kez "otobüste seni bekliyorum. sensiz gitmek istemiyorum" diyerek odadan ayrılır. ancak bruma buna rağmen otobüse binmez.

ve sonra dönüp suçlu bakışlarla der ki " başkasını seviyorum"

Tudor basın toplantısında bruma'yı yem etmedi ''kulüp hepimizden büyüktür'' dedi
Nedir yani adam alt tarafı defansa yardımcı ol demiş ama bi afralar tavırlar falan sanki dünya yıldızı, bunun tripleriyle mi uğraşıcak kulüp
İşte yanlış kadro planlamasının acısı böyle çıkıyor yazık

Bruma aslında Galatasaray'a saygısızlık yapmış ama hala bu konu üstünden Tudor'a laf çakmaya çalışanlar var
Tuhaf yani

Karabükün köyü dediğin adam 8 sene juventus da oynamış + haberide okumamışsın bombok bir post açıkcası kafanın pek çalışmadığını görüyorum.

Karabükün köyü dediğin adam 8 sene juventus da oynamış + haberide okumamışsın bombok bir post açıkcası kafanın pek çalışmadığını görüyorum.

Cogu sezon yedek oynamis, oyle bariz bir kariyer felan yapmadi.

Bu haberin yalan oldugunu herkes anliyabilir sonda yazilanlar yesilcam filmi gibi.

Kafayi calistiran neyseki siz varsiniz, yoksa nolurdu bu halimiz.

Sansalin haberine inanıp brumaya sallayanlar bu kadar çabuk GAZA GELMEYİN.

Aynısını melo için yaptılar ve başardılar.
2 senedir Sneijder için yapıyorlar ve nerdeyse başarılı olmak üzereler.
şimdi de en iyi top oynayan ve geleceğimiz dediğimiz adam için yapıyorlar ve siz yine gaza geliyorsunuz.

Bruma ve sneijder giderse tamda medyanın ve yönetimin istediği gibi anadolu takımı olacağız.
Uyanın artık.

Bize bu çileyi YAŞATANLARA,
LANET GELSİN!

Üst Alt