Şapkayı Öne Koyup Düşünme Vaktidir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şapkayı Öne Koyup Düşünme Vaktidir!

Ocak 2014'den itibaren başladı her şey takım iyi kötü dengede giderken, Terim'in yokluğunu pek hissetmezken saçma sapan işler yapılmaya başlandı.

Transfer döneminde saçma salak oyunculara 30-35 milyon € para ödedik, Eboue gibi oyuncuyu saçma sapan bahanelerle kadro dışı bıraktık, o sezon başarı gelmeyince finansal olarak zora girdi kulüp bir daha da toparlayamadı zaten. Ocak 2014 hatalarını Aysal üstelemeseydi, 2015 Haziran'ında tekrarlamasaydı belki bu kadar çökmezdik. Sonrası malum Kayyum yönetimi geldi Yarsuvat ile ardından Dursun getirildi, ne için Dursun'un getirildiği de çok geçmeden ortaya çıktı Riva ve Florya projesiyle...

Bu sezon ödenen paralar başarı gelmezse tekrar başımızı belaya sokar 1 yıl daha men yeriz o yüzden bu yönetime de gram güvenmiyorum derhal defolup gitmelerini bekliyorum

Geldiği dönem ters ama başka bir zaman da gelse ben başarılı olabileceğine inanmıyorum. Çok net doneler var bu kapsamda zihnimde. Adam deplasmanda 1 puan için çıkarıyordu takımı. Sürekli yavan bir futbol.

Elinde ki kadro bence bir önce ki sezondan bile güçlü. Zira 2012-2013 de Sneijder çok kötü halde iken, kadro daha oturmuşken savunmaya öyle veya böyle takviye yapılmışken 2013-2014 kariyerinin formda sezonlarından birine başlamıştı. Emirates'i aldığımız yaz kampında acayip oynadı adam. Sonra Terim gidene kadar yine kayboldu ki bence orada hoca ile yaşadığı olaylardan ötürü amiyane tabir ile saldı. Elinde çok net biçimde milli takıma seçilmek için deli gibi kasan Melo, Sneijder var Bruma gibi flaş bir genç kadroya katılmış ve oynadığı 2-3 maçta Ribery gibi heyecan yaratmış (Rize maçı özellikle).

Sen yüzüne bile bakmıyorsun bu adamın sonra oynamamaya bağlı kasları güçsüzken lanet bir kupa maçında oynatıp adamın kariyerini de baltalıyorsun. Ceyhun aşkı, Drogba'yı çıkarıp Ceyhun'u 90+2 de oyuna alması, Burdisso, Hajrovic, Ontivero gibi adamları 5 yabancı şartı varken aldırıp sonra yüzüne bakmaması bayağı skandal dolu bir sportif dönem yaşattı bize.

Bruma'nın kariyerinin içine eden adamdır Mancini, Bruma tam formaya alışıp iyi oynamaya başlamışken kesti çocuğu oynattığı maçlar Madrid ve Fenerbahçe deplasmanları falandı. Kendini göstereceği anadolu takımları maçlarında 18'e bile almadı herif.

Kendisi Hamza'yla birlikte takıma gelen en artniyetli hocalardan biridir ( en azından yakın tarihte) Bu kadar rezalet bir dönem geçiren adamı da forumda bu kadar seveninin olması Terim nefretinden kaynaklanıyor bence Terim gitti deyip Mancini'ye sarıldılar bunun başka açıklaması olamaz.

Bruma'nın kariyerinin içine eden adamdır Mancini, Bruma tam formaya alışıp iyi oynamaya başlamışken kesti çocuğu oynattığı maçlar Madrid ve Fenerbahçe deplasmanları falandı. Kendini göstereceği anadolu takımları maçlarında 18'e bile almadı herif.

Kendisi Hamza'yla birlikte takıma gelen en artniyetli hocalardan biridir ( en azından yakın tarihte) Bu kadar rezalet bir dönem geçiren adamı da forumda bu kadar seveninin olması Terim nefretinden kaynaklanıyor bence Terim gitti deyip Mancini'ye sarıldılar bunun başka açıklaması olamaz.
3-5-2 fantazileri yüzünden bruma ve aydını kaybettik aydında iyi kötü yasin kadar oynuyordu.

Dis baskilara dik durup istedi gibi yöneten bir yönetim gelmedigi süre bizden birsey olmaz. devlet büyüklerimiz veya tff ne der hesabina giren her yönetim böyle rezil olmakta kalmiyor birde külübü geriye götürüyor. onun icin de yeminle külübün yabanci bir milyardere satilmasina hicde kötü gözle bakmam, beni rahat birakin yoksa türkiyeye birdaha yatirim yapmam diyip herkesi sus pus edecek bir zengin tek kurtulusumuz.

Şapka demişken beyler geçen aldım bu ikisini, kırmızı olanı iki senedir arıyordum her yerde sonunda bir sitede buldum tanesi 25€.

Çok güzel duruyor aksesuar olarak, hele hele kırmızısı resmen ateş ediyor ortalığı yakıyor gerçekten :D Siyah olani sönük duruyor resimde ama o da güzel duruyor giyince.

7388805a0f28ca63881568a134537bb1.jpg

7e328577156c0103f4b5546c09249c76.jpg

Yakında bunu da alırım herhalde:

0d237fb6c33d546dc23257a874cdd142.jpg

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Dis baskilara dik durup istedi gibi yöneten bir yönetim gelmedigi süre bizden birsey olmaz. devlet büyüklerimiz veya tff ne der hesabina giren her yönetim böyle rezil olmakta kalmiyor birde külübü geriye götürüyor. onun icin de yeminle külübün yabanci bir milyardere satilmasina hicde kötü gözle bakmam, beni rahat birakin yoksa türkiyeye birdaha yatirim yapmam diyip herkesi sus pus edecek bir zengin tek kurtulusumuz.

Böyle bir ülkede bırak bu şekilde yönetmeyi, seçilemezler bile daha seçimlerde kaybederler

Üst Alt