Sarı Kırmızılı Yönetimde Evlat Sesleri! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sarı Kırmızılı Yönetimde Evlat Sesleri!

Mustafa Denizli'nin istifası sonrası teknik direktör arayışlarına başlayan sarı kırmızılı yönetim Florya'da toplanırken toplantının ana maddesi yeni teknik direktör ve FFP sonrası süreçte izlenecek yol haritası üzerine oldu.

Yerli ve yabancı antrenörler arasında bir takım isimlerin gündeme geldiği toplantıda, yöneticilerin bir kısmı yabancı bir teknik direktör getirilmesi gerektiğini savunurken, bir diğer grup ise Galatasaray'ı tanımayan isimlerin şu aşamada uygun olmayacağı görüşünde birleşti. Son kararı ise Dursun Özbek verecek.

Arayışların devam etmesi bekleniyor, ancak acele edilmeyecek.

FFP SONRASI İNDİRİM İSTENMEYECEK

UEFA'dan alınan ceza sonrası futbolcu giderlerini kısmak durumunda olan sarı kırmızılı yönetim buna karşın mevcut sözleşmelerde indirim talebinde bulunmayacak. Sene sonu transfer politikasının da masaya yatırıldığı toplantıda, fazla transfer yapmama üzerine karar alınırken, mevcut oyuncu grubuna duyulan güven ifade edildi.

NTV Spor via GSCimbom

Son düzenleme:
Sene sonu transfer politikasının da masaya yatırıldığı toplantıda, fazla transfer yapmama üzerine karar alınırken, mevcut oyuncu grubuna duyulan güven ifade edildi

:asd22:

mustafa denizli'nin istifası sonrası teknik direktör arayışlarına başlayan sarı kırmızılı yönetim florya'da toplanırken toplantının ana maddesi yeni teknik direktör ve ffp sonrası süreçte izlenecek yol haritası üzerine oldu.

yerli ve yabancı antrenörler arasında bir takım isimlerin gündeme geldiği toplantıda, yöneticilerin bir kısmı yabancı bir teknik direktör getirilmesi gerektiğini savunurken, bir diğer grup ise galatasaray'ı tanımayan isimlerin şu aşamada uygun olmayacağı görüşünde birleşti. Son kararı ise dursun özbek verecek.

Arayışların devam etmesi bekleniyor, ancak acele edilmeyecek.

ffp sonrasi indirim istenmeyecek

uefa'dan alınan ceza sonrası futbolcu giderlerini kısmak durumunda olan sarı kırmızılı yönetim buna karşın mevcut sözleşmelerde indirim talebinde bulunmayacak. Sene sonu transfer politikasının da masaya yatırıldığı toplantıda, fazla transfer yapmama üzerine karar alınırken, mevcut oyuncu grubuna duyulan güven ifade edildi.

abv!

Kadromuz iyi, içeriden halledeceğiz. Forvette gerekirse Bilal Kısa'yı kullanabiliriz, orta alanda Hakan Balta var. :asd22:

Evlat kadar tas düssün basiniza.

Ulan en büyük sorun zaten takimin %70-80 gibi bir bölümünün yetersiz oldugu. Hainler.

bu zihniyet böyle giderse ki gidecek görünüyor bu kulüp yeni taraftarlar kazanamaz eskilerde aşkını sevgisini kalbine gömer gider boks tenis maçı izler !!

UEFA'dan alınan ceza sonrası futbolcu giderlerini kısmak durumunda olan sarı kırmızılı yönetim buna karşın mevcut sözleşmelerde indirim talebinde bulunmayacak. Sene sonu transfer politikasının da masaya yatırıldığı toplantıda, fazla transfer yapmama üzerine karar alınırken, mevcut oyuncu grubuna duyulan güven ifade edildi.

Şu paragraf küfürün dibine vuralim diye yazilmiş zannedersem.

Adaylar:

Okan Buruk
Bülent Korkmaz
Hasan Şaş

Hasan gelsin bari. Halen Bülent diyorlar. Sneijder gitsin diye herhalde.

Üst Alt